KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel ovo došao NaATO pa se bid razbježao.


Nestala kupnja, bit ce zanimljivo ovo gledat kako pada na 2000 kn, navlačili ste tu ljude na kupnju i sad iz očaja moraju prodavati sa velikim minusom je i sami vide kud ovo sve vodi… moram priznat da sam ja imao isto dionice ksst ali sam ih na vrijeme prodao i izvukao živu glavu na sreću…

moraš priznat [lol]
pa zoveš se po hebenoj dionici [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Pa zato cemo glasat za HDZ da novi natjecaj bude ranije ^_^.

Hoćemo, barem u Cisti, Lovreću i Studencima.
A kako ste me samo orkestrirano napadali u petak.

pa zar vi zbilja mislite da od natjecaja nece biti nista. sve skupa mi je to smijesno, jer se zna da je u nasoj drzavi sve skupa unaprijed namjesteno pa tako i ova prica. u to sam uvjerena….u prilog ovoj prici ide i to da promjena u top 10 nema.

Kud pobježe onih 100 čim se takne po asku? [lol] [lol]



Pa zato cemo glasat za HDZ da novi natjecaj bude ranije ^_^.

Hoćemo, barem u Cisti, Lovreću i Studencima.
A kako ste me samo orkestrirano napadali u petak.
[/quote]

bojim se da si u pravu, ovaj natječaj će vjerojatno propasti, a onda će godinu dana trebati čekati na novi zbog izbora, po tko zna kojoj cijeni…

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

nisam niti napisala a vec je pobjegao. zbilja smijesno

pa zar vi zbilja mislite da od natjecaja nece biti nista. sve skupa mi je to smijesno, jer se zna da je u nasoj drzavi sve skupa unaprijed namjesteno pa tako i ova prica. u to sam uvjerena….u prilog ovoj prici ide i to da promjena u top 10 nema.

Ma ne vjeruju bez brige budi. Prodali su zbog straha pa se sad hvale kako su na vrijeme pobjegli i spasili živu glavu [lol] ….isto ko ovi na asku spašavaju živu glavu pa bježe [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Biće zanimljivo ako objave da se natječaj produžava a cijena ostane ista.

Hahah, a sve kao neki hebeni igrači!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Stavio bi nalog na 2800,nekih 30 kom.ali se bojim da ask ne pobjegne na 7000 [undecid].

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ajde prestanite kukati, popušili smo, pa što?
za godinu dana izaći će novi natječaj pa ćemo onda prodati dionice. pa nije to tako dugo za čekati! [thumbsup]

New Report

Close