KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 325 0,29 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. PERIĆ IVAN 215 0,19 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno:

Peric-dokup


Samo da pitam, šta je s mojom okladicom? Ima koga zainteresiranog? (dionice me ne interesiraju…samo cash)

Početna

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Meni ovo više liči na iskrcavanje čim je cijena malo skočila al adje…

Meni isto liči na iskrcavanje s jedne i štopanje cijene sa druge strane.
Kupnja je do sada bila strpljiva, uigrana, usudio bih se reći na konferencijskoj vezi…

Danas ćemo vidjeti tko je "jači" jer konkretno se ništa nije dogodilo!

[/quote]


Po zadnjem stanju koje imam, sjećate se gospodina koji se pojavio u top 10, a potom brzo nestao!? Upravo on rasprodaje zadnjih mjesec i pol, a nadam se da će za par dana prodati i ovo siće koje mu je ostalo. Pokazao se kao investitor koji veze nema sa mozgom, a prodavao je prilično po 3200 i 3300 kn. Eto, samo toliko od mene!


Danasnj trgovina govori vise od rijeci; prodas 4 kupis 20.

Sakupljači prodaju 4 po bidu, pa čekaju ask da se podeblja.
Jučer je fino prodavač "pregovarao" (sa 3900 spustio na 3800) o cijeni i postigao fer cijenu za sebe.
Hoće li i danas "pregovarati" sa konkretnom količinom ili se mučiti još danima (ako nije potpuno izašao)?!

bezvezna ponavljanja, nadmetavanja, prazne priče i konstantno drukanje dali gore ili dolje. Nema se više što ponuditi osim kladionice na ovu temu?[undecid] Možda kakva kvalitetna analize (rezime) svega navedenog na ovom forumu u zadnjih skoro 5 punih godina nebi škodilo. Ajde da nešto kvalitetno izvučemo u ovih još nekoliko preostalih dana i naučimo, jer ima nas i takvih. Svi pametni za popi…. a info na kapaljku, tužno i jadno, mada znam da informacija i nema pa i ne očekujem onda od Playboyića da stalno nafukava i navlači ekipu jer to nije pošteno. Fore poput "ja imam info al` vam neću reć` već vi sami zaključite", "ja znam kako će bit" su bezvezne i kvalitetno opisuju one koji ih pišu. Svi smo ušli u ovo kao špekulanti i svi ćemo tako i izaći van, a ako bog da i sa nešto zarade. Nemojte se neki praviti da ste hebeno upućeni jer niste. U ovoj situaciji je jasna ova volatilnost i opisuje dionicu onakvom kakva je – investicija visokog rizika ali i možebitnog visokog prinosa. btw. da info postoji već bi ovo bilo na 7000 i preko somića, tema bi imala 600 umjesto 340 stranica i ja ne bi ovdje čitao Playboyeve smicalice. Molio bi nastavite sa kvalitetnom diskusijom o temi i samo ovoj temi. Tržište određuje cijenu a navlačenje na svoju stranu ne bi trebali tolerirati.
ZZtop-u hvala što ne piše do 16.05. jer mi je već dosadilo preskakati njegove blesave postove. Valjda mu ne ide multitasking pa može ili pisati il trejdati al ne u isto vrijeme.
Posjedujem dionice KSST-a i ovo definitivno nije poziv ni na kupnju ni na prodaju.
PS. a sad malo u stilu nekih ovdje. "ja čuo da će Clinton i Merkel uletit u KSST ali nemojte nikom kazat i nisam baš ono siguran, al kupujte jer ide na 14000, tek u 7 krugu (pakla) i samo ako Šantić dobije svoju zemlju natrag a imenom i prezimenom se predstave svi oni koju su tu uložili, te čudnovati Chobi smrša jedno 50kg jeduć povrće iz K. staklenika … "
i nisam vam rekao ali jeste li čuli kako su našli bin Ladena, pa tip se prijavio na online trading da kupi nešto KSST-a jer je čuo od ekipe da ide gore i našli ga po IP adresi.


bezvezna ponavljanja, nadmetavanja, prazne priče i konstantno drukanje dali gore ili dolje. Nema se više što ponuditi osim kladionice na ovu temu?[undecid] Možda kakva kvalitetna analize (rezime) svega navedenog na ovom forumu u zadnjih skoro 5 punih godina nebi škodilo. Ajde da nešto kvalitetno izvučemo u ovih još nekoliko preostalih dana i naučimo, jer ima nas i takvih. Svi pametni za popi…. a info na kapaljku, tužno i jadno, mada znam da informacija i nema pa i ne očekujem onda od Playboyića da stalno nafukava i navlači ekipu jer to nije pošteno. Fore poput "ja imam info al` vam neću reć` već vi sami zaključite", "ja znam kako će bit" su bezvezne i kvalitetno opisuju one koji ih pišu. Svi smo ušli u ovo kao špekulanti i svi ćemo tako i izaći van, a ako bog da i sa nešto zarade. Nemojte se neki praviti da ste hebeno upućeni jer niste. U ovoj situaciji je jasna ova volatilnost i opisuje dionicu onakvom kakva je – investicija visokog rizika ali i možebitnog visokog prinosa. btw. da info postoji već bi ovo bilo na 7000 i preko somića, tema bi imala 600 umjesto 340 stranica i ja ne bi ovdje čitao Playboyeve smicalice. Molio bi nastavite sa kvalitetnom diskusijom o temi i samo ovoj temi. Tržište određuje cijenu a navlačenje na svoju stranu ne bi trebali tolerirati.
ZZtop-u hvala što ne piše do 16.05. jer mi je već dosadilo preskakati njegove blesave postove. Valjda mu ne ide multitasking pa može ili pisati il trejdati al ne u isto vrijeme.
Posjedujem dionice KSST-a i ovo definitivno nije poziv ni na kupnju ni na prodaju.
PS. a sad malo u stilu nekih ovdje. "ja čuo da će Clinton i Merkel uletit u KSST ali nemojte nikom kazat i nisam baš ono siguran, al kupujte jer ide na 14000, tek u 7 krugu (pakla) i samo ako Šantić dobije svoju zemlju natrag a imenom i prezimenom se predstave svi oni koju su tu uložili, te čudnovati Chobi smrša jedno 50kg jeduć povrće iz K. staklenika … "
i nisam vam rekao ali jeste li čuli kako su našli bin Ladena, pa tip se prijavio na online trading da kupi nešto KSST-a jer je čuo od ekipe da ide gore i našli ga po IP adresi.

Dobro je, dobro je, jos da je smijesno bilo bi bajno
[wink]

Jedan moguci kupac je PharmaS gospodina Luke Rajica, drugi Unilife korporacija. Obje kompanije su u proizvodnji lijekova, nije nikakva smicalica vec interpretacija clanaka iz novina, medija, TV-a …

Luka Rajic je jos na 5500 iskazao interes za ovu kompaniju, a lako je moguce da je zelio kupiti KSST za PharmaS i potom uci u neki joint venture sa Unilife.
Za Unilife mozete naci na Internetu mnogo izvora o njihovom interesu da podignu tvornicu sprica u Hrvatskoj, na lokaciji oko splitskog aerodroma.
Ako ne uspijete naci niti jedan izvor onda nemam rijeci, ali cu vam svejedno prenijeti ovdje sve sta sam sam nasao , ako bude tako (cca 5 razlicith clanaka, tri nasa, dva inozemna)

Pozdrav

Kressho

kolega več smo pisali na ovom forumu sve o površinama ,,,nemam vremena da vam tražim,,,,tako isto vrijedi za ovog iznad vas naj modernija tehnologija izraelska,,,,,,pošto je nit u algama za proizvodnju ljekova hrane pogoto naj novije za vas proizvodnja ljekova za očne bolesti od morskih algi ,,,,,pa si povežite 2+2 [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


…i nisam vam rekao ali jeste li čuli kako su našli bin Ladena, pa tip se prijavio na online trading da kupi nešto KSST-a jer je čuo od ekipe da ide gore i našli ga po IP adresi.

Hahah! [lol]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Još 8 radnih dana do kraja, a moglo bi se dogodit da bude i kraće, ako izlete neke informacije na koje bi HANFA mogla reagirati obustavom trgovanja do očitovanja, stoga mislim da se ovaj tjedan kupuju posljednje dostupne dionice.

Za one koji misle da Unilife nije potencijalni kupac trebalo bi istaknuti da je suvlasnik Unilife-a gosp. Slavko Bošnjak, također suvlasnik hotela Le Meridien Lav.

Prilikom proširenja stajanke Zračne Luke Split (na zemljište koje su kupili 2006 godine od Kaštelanskih Staklenika), čije završno uređenje se očekuje ovih dana zanimljivo je pročitati slijedeći članak:
Vaš link

i citat iz gornjeg članka:
Tvrtka Zagorje Tehnobeton ovaj posao, vrijedan 68 milijuna kuna, dobila je zbog najpovoljnije ponude na natječaju između sedam pravovaljanih ponuda. Inače, radnici ove varaždinske tvrtke radili su i na uređenju hotela „Lav“,

Zanimljivo je istaknuti da je Zračna luka Split zainteresirana za novi dio zemljišta, a više o članku u sljedećem linku:

Vaš link

p.s.
Trenutno je prenamjena GUP-a puno povoljnija (područje Resnik) nego su i najveći optimisti predviđali!


ako izlete neke informacije na koje bi HANFA mogla reagirati obustavom trgovanja do očitovanja, stoga mislim da se ovaj tjedan kupuju posljednje dostupne dionice.

Compa, mene je osobno, upravo to, što ne izlaze ama baš nikakve informacije uvjerilo da će natječaj biti uspješan. Od samog početka rasta nije bilo negativnih reakcija na natječaj u medijima, u javnosti, iz tabora sindikata, osim naravno g. Pense. Same odredbe natječaja, koje mi izgledaju kao da ih je diktirao budući kupac, a ne prodavatelj, objava cijene u natječaju te sve radnje koje se nakon toga odvijaju, rekao bih po unaprijed zacrtanom planu i dalje me drže u tom uvjerenju. A trgovina u proteklih mjesec dana za mene je potpuno očekivana, a ovakvi padovi kao jučer i danas uopće me ne uznemiruju. Ne spušta se ona bez razloga.

Bilo bi i mnogo većih rasprodaja da nešto ne štima. ovdje će se fino zaraditi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Za one koji misle da Unilife nije potencijalni kupac trebalo bi istaknuti da je suvlasnik Unilife-a gosp. Slavko Bošnjak, također suvlasnik hotela Le Meridien Lav.

Kolega, ja bih istaknuo da je prvi preduvjet natječaja zadržavanje osnovne djelatnosti Kaštelanskih staklenika.

New Report

Close