KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@matrix90

Kad već provociraš… neću šutit… [lol]
Rezervirano je 14.965 kom… dakle ako je tomu tako, a tako piše ovdje pod red. br. 37:
http://www.poslovni.hr/Forum/ksst-kastelanski-staklenici-dd-2066-pg338.aspx#post1157732

Onda je 14.965 x navodnih 7000 kn= 104.755.000 Kn : 9.381 m2 = ?? Nevjeroavtnih 11.166,72 KN po m2- pa zar m2 zemljišta KSST vrijedi kolko i m2 stana ili sl…? Halo???


Ispravak gore krivog linka: http://www.hfp.hr/default.asp?ID=768

[/quote]
samo kratko da se umješam u vašu raspravu. samo budala može uzeti dionicu u kompenzaciju za dug, ukoliko nema poprilično slobodnog hoda u cijeni. točnije cijena dionice koju je pristao uzeti u kompenzaciju sigurno ne prelazi 50% od cijene objavljene na natječaju. znači uzima dionice za dug po onoj cijeni za koju je siguran da će je dobiti a opet pruža mu se prilika da dobije i više. to je moje razmišljanje kad bih osobno ulazio u takav deal.

Aha… sad je ipak zajednički – a naveli ste:
drOETKERKorisniče zztop,
samo je Šantićima oduzeta zemlja na prostoru današnjih Kaštelanskih staklenika pa je otuda i samo njima ponuđena nagodba i prebijanje duga sa dionicama Kaštelanskih staklenika.


korisniče zztop,,

je l vi čitate prepisano ili samo copy-past pa šta bude?….lijepo piše zajednički postupak

drOETKERKorisniče zztop,
samo je Šantićima oduzeta zemlja na prostoru današnjih Kaštelanskih staklenika pa je otuda i samo njima ponuđena nagodba i prebijanje duga sa dionicama Kaštelanskih staklenika.
Korisniče zztop,
za tako nadmen i samouvjeren nastup, kakav vi pokušavate imati, treba puno i znati i znati znanje pokazati. S tim znanjem uvijek, a pogotovo kad je neodložno potrebno, treba potkrijepiti svoje iskaze inače sve je samo običan jeftini blef

Tko blefira Doktore… ja ili Vi?"…Pred nadležnim županijskim uredom za imovinsko pravne poslove, ispostava Kaštela
šest prijašnjih vlasnika nacionalizirane i konfiscirane imovine pokrenulo je zajednički postupak
radi povrata u vlasništvo čestice zemljišta 1322/1 k.o. Kaštel Štafilić, površine 9 381 m2 na
temelju Zakona o naknadi za imovinu oduzetu za vrijeme jugoslavenske komunističke
vladavine, koji nije riješen. U naknadnom postupku procjene predmetna nekretnina unesena
je u procijenjenu vrijednost Poduzeća te je na ime naknade prijašnjim vlasnicima Fond
rezervirao dionice…"

http://www.revizija.hr/iz…enici-kastel-stafilic.pdf

L’ vam noć i sretno svima…

@ZZtop

Ali ne pise da su sve preostale dionice rezervirane za tu namjenu.



@matrix90

Kad već provociraš… neću šutit… [lol]
Rezervirano je 14.965 kom… dakle ako je tomu tako, a tako piše ovdje pod red. br. 37:
http://www.poslovni.hr/Forum/ksst-kastelanski-staklenici-dd-2066-pg338.aspx#post1157732

Onda je 14.965 x navodnih 7000 kn= 104.755.000 Kn : 9.381 m2 = ?? Nevjeroavtnih 11.166,72 KN po m2- pa zar m2 zemljišta KSST vrijedi kolko i m2 stana ili sl…? Halo???


Ispravak gore krivog linka: http://www.hfp.hr/default.asp?ID=768

[/quote]

Ne provociram, dapače objasnit cu ti:

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594kom (trenutno u vidu SKDD-a) ; prodaje se (javni poziv za ) 85.915kom – razlika koja ostaje HFP-u (Audiju) = 7679 kom

DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051kom

HZMO 3.235 kom

UKUPNO (prema tvojoj računici) = 14 965 kom, ok matematika 5, ali ZAR TI MISLIS DA SU DIONICE DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU + HZMO + RAZLIKA KOD HFP-u namijenjena za nadokandu zemljišta??? Preporučam da detaljno pročitaš reviziju pretvorbe i privatizacije

Stvarno si biser [wink]

Zašto je proždralo ovih 19 komada na 3800, i zašto ih je netko prodavao po toj cijeni 9 dana prije kraja natječaja, ili se i nije nadao prodaji, nego posljednjem pokušaju niže kupnje.

Danasnj trgovina govori vise od rijeci; prodas 4 kupis 20.


Danasnj trgovina govori vise od rijeci; prodas 4 kupis 20.

meni se čini da će prije biti: prodaš 20 na 3800 kn, pa kasnije kupiš 25 na 3000 kn! [undecid]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!



Danasnj trgovina govori vise od rijeci; prodas 4 kupis 20.

meni se čini da će prije biti: prodaš 20 na 3800 kn, pa kasnije kupiš 25 na 3000 kn! [undecid]
[/quote]

Možete li gore navedednu tvrdnju potkrijepiti nekim primjerom? Naime možemo razgovarati o tome koliko je stvarno vlasnika dionica promijenila?! [wink]
Siguran sam da bi došli do zanimljivog zaključka, ali to nije tema ovog podforuma, stoga Vas molim neka tržište slobodno odredi cijenu makar ona bila i onih 50kn koje odavno stoje na kupnji [thumbsup]

Srdačan pozdrav



Danasnj trgovina govori vise od rijeci; prodas 4 kupis 20.

meni se čini da će prije biti: prodaš 20 na 3800 kn, pa kasnije kupiš 25 na 3000 kn! [undecid]
[/quote]
da bar… [pray]

svakoga dana u svakom pogledu...

Moram priznati da sam prodao kupljeno po 3400-3500kn, mala zarada, al veseli.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!




Ajd budi muško… tko je konačni kupac?

ma nema on blage veze, lupeta po običaju…. koga on sve već nije imenovao kao "sigurne" kupce, već smo se navikli [lol]
[/quote]

Pa sta ste vi svi ovdje tako zahrđali da i dalje ne kapirate tko je kupac .. I nakon svih novinskih napisa, clanaka, izjava odredjenih poduzetnika, pregovora, dogovora i tako dalje …

A rijesenje vam je citavo vrijeme pred nosom. Evo, ovako cu napisati – tko bi drugi kupovao zemlju nego neka Pharma ? [wink]
[/quote]

A gdje je nestao Nato i Varšavski pakt [huh]. Kakva sad Pharma,zar neće prati ratne brodove? Ja sam kupio isključivo zbog tvog pisanja o brodovima,opsjednut sam s njima odkad znam za sebe. Ako sutra prodam po bidu opet smo na 600 [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Samo da pitam, šta je s mojom okladicom? Ima koga zainteresiranog? (dionice me ne interesiraju…samo cash)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close