KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dragi korisnici, a posebno dragi korisniče golubve,
što se tiče objave obveze preuzimanja dionica izdavatelja Kaštelanskih staklenika d.d. ukoliko do iste dođe stjecanjem preko 25% od strane pojedinca ili skupine koja zajednički djeluje, oko toga ne bi trebali razbijati glavu i međusobno razmjenjivati postove oštra karaktera. Sama Država Hrvatska preko svojih organa HANFE i AUDIA garant je da će objave biti ukoliko prodaje bude. Kako to znam i kako tako rezolutno to tvrdim?! Pa jednostavno, gospodin Šantić nikada ne bi uzeo dionice Kaštelanskih staklenika u zamjenu za zemlju uzetu od njegovih predaka da mu Država Hrvatska nije jamčila da će dionice biti prodane barem po 7.000 i da će nakon prodaje svakako ići i javna ponuda za njegove i naše dionice.

DA LI BI STE VI DA STE, KOJIM SLUČAJEM, BILI NA MJESTO GOSPODINA ŠANTIĆA POTPISALI UGOVOR KOJI VAM U ZAMJENU ZA ODUZETU ZEMLJU DAJE PAPIRE BEZ CIJENE I GARANCIJA?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Korisniče zztop, ako kojim slučajem imate dionice ksst-r-a vi ih sutra slobodno stavite na prodaju po 4.000 kuna, ako vam prođu nešto će te zaraditi, i ako prodaje kaštelanskih staklenika po 7.000 kuna ne bude biti će te sretni, jer ste s jedne strane nešto zaradili, a s druge strane na ovome forumu ste ispali pametni….a što ako natječaj prođe i dionice odu po 7.000 kuna ili čak i po višoj cijeni? [wink] U tom slučaju na svakih 100 komada izgubićete najmanje 300.000 kuna, a to nije mali novac, to je čak što više veliki novac, a kad čovjek izgubi veliki novac dugo godina se sekira i san mu na oči ne dolazi. [pray]… pa sad vi vidite što vam je činiti. Biti ću sretan ako jednoga dana saznam da sam vam danas bio od neke pomoći. [wink]

Doktore, već sam postao da trenutno nisam u KSST te da sam radi bivšeg + sentimenta na KSST već 18.02. nešto/podosta zaradio… možda, tko zna i ponovo, no trenutno, a kad već spominjete "ako" – prije ću po meni na VLDS možebitno zaradit ne 300.000 kn već 1.000.000 kn naravno "ako"… [lol] [thumbsup]


dragi korisnici, a posebno dragi korisniče golubve,
što se tiče objave obveze preuzimanja dionica izdavatelja Kaštelanskih staklenika d.d. ukoliko do iste dođe stjecanjem preko 25% od strane pojedinca ili skupine koja zajednički djeluje, oko toga ne bi trebali razbijati glavu i međusobno razmjenjivati postove oštra karaktera. Sama Država Hrvatska preko svojih organa HANFE i AUDIA garant je da će objave biti ukoliko prodaje bude. Kako to znam i kako tako rezolutno to tvrdim?! Pa jednostavno, gospodin Šantić nikada ne bi uzeo dionice Kaštelanskih staklenika u zamjenu za zemlju uzetu od njegovih predaka da mu Država Hrvatska nije jamčila da će dionice biti prodane barem po 7.000 i da će nakon prodaje svakako ići i javna ponuda za njegove i naše dionice.

DA LI BI STE VI DA STE, KOJIM SLUČAJEM, BILI NA MJESTO GOSPODINA ŠANTIĆA POTPISALI UGOVOR KOJI VAM U ZAMJENU ZA ODUZETU ZEMLJU DAJE PAPIRE BEZ CIJENE I GARANCIJA?

Sami tj. zašto ste gore napisali…ukoliko prodaje bude…? btw: ako se ne varam… nije samo g. Šantiću oduzeta imovina…ili… ako nije, zašto nisu ostali pristali na nagodbu tj. potpisali BINGO ugovor… [rolleyes] Sretno… do 16.05. neću više pisat na ovoj temi… [thumbsup]



Korisniče zztop, ako kojim slučajem imate dionice ksst-r-a vi ih sutra slobodno stavite na prodaju po 4.000 kuna, ako vam prođu nešto će te zaraditi, i ako prodaje kaštelanskih staklenika po 7.000 kuna ne bude biti će te sretni, jer ste s jedne strane nešto zaradili, a s druge strane na ovome forumu ste ispali pametni….a što ako natječaj prođe i dionice odu po 7.000 kuna ili čak i po višoj cijeni? [wink] U tom slučaju na svakih 100 komada izgubićete najmanje 300.000 kuna, a to nije mali novac, to je čak što više veliki novac, a kad čovjek izgubi veliki novac dugo godina se sekira i san mu na oči ne dolazi. [pray]… pa sad vi vidite što vam je činiti. Biti ću sretan ako jednoga dana saznam da sam vam danas bio od neke pomoći. [wink]

Doktore, već sam postao da trenutno nisam u KSST te da sam radi bivšeg + sentimenta na KSST već 18.02. nešto/podosta zaradio… možda, tko zna i ponovo, no trenutno, a kad već spominjete "ako" – prije ću po meni na VLDS možebitno zaradit ne 300.000 kn već 1.000.000 kn naravno "ako"… [lol] [thumbsup]
[/quote]

Pretpostavka je majka svih zajeba, kada smo kod toga. Doktor pametno zbori, i još bi nadodao da su mnoge delegacije zainteresirane za ljepote našeg Jadrana [rolleyes] [bye] [tongue] [cool]

Vidim da ste uvjereni da će se to prodati več u prvom krugu po 7000 kn.
Koliko vas je spremno kladiti se u to? (novac deponiramo kod Vjeke)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Vidim da ste uvjereni da će se to prodati več u prvom krugu po 7000 kn.
Koliko vas je spremno kladiti se u to? (novac deponiramo kod Vjeke)

Po osnovi Negativnog Američkog koeficijenta…? [lol] [pray]

@ZZtop
Pa i Rainkonnen na ht-u se htio kladiti u 100 tk da će pred d.day biti iznad 300…….ja sam pristao, ali je odustao……..možda ovdje nešto "ušićarim"

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Vidim da ste uvjereni da će se to prodati več u prvom krugu po 7000 kn.
Koliko vas je spremno kladiti se u to? (novac deponiramo kod Vjeke)

Tko ima dionice,vec se okladio sa tržištem [thumbsup]

Korisniče zztop,
samo je Šantićima oduzeta zemlja na prostoru današnjih Kaštelanskih staklenika pa je otuda i samo njima ponuđena nagodba i prebijanje duga sa dionicama Kaštelanskih staklenika.
Korisniče zztop,
za tako nadmen i samouvjeren nastup, kakav vi pokušavate imati, treba puno i znati i znati znanje pokazati. S tim znanjem uvijek, a pogotovo kad je neodložno potrebno, treba potkrijepiti svoje iskaze inače sve je samo običan jeftini blef [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



@ZZtop

Pa i Rainkonnen na ht-u se htio kladiti u 100 tk da će pred d.day biti iznad 300…….ja sam pristao, ali je odustao……..možda ovdje nešto "ušićarim"

Uffa… Moram šutit [angry] gore obečao do 16.05… [bye]

Meni osobno najinteresantniji period za praćenje trgovanja KSST od 10-13- 05. s time da očekujem najveće promjene smjera 10.05. i 13. 05. Također očekujem jednu promjenu smjera i promjenu inteziteta trgovanja 16.05, ali i nekoliko dana nakon toga datuma. Naime želio bi čuti i tuđa mišeljenja.

Ovo nije poziv za kupnju ili prodaju dionice.

Srdačan pozdrav

ako netko otkupi dokumentaciju za natječaj, to će već procuriti van za par dana, pa ako ostane ovakva tišina, vrlo realnoje da se nitko neće javiti u 1. krugu….kud će onda cijena na burzi,nije teško pogoditi

moji postovi nisu investicijski savjeti u smislu ulaganja i/ili kupnje/prodaje dionica!

New Report

Close