KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Do kraja priče još samo 12 radnih dana, nema nešto prostora za trejdanje, izađe li kakav info o kupcu ili kupcima neće se više imati što kupiti. Čini mi se zadnji dan za normalnu kupnju bez stampeda.

@mikibanana
što se mučiš pisati, kad sve dnevno ovdje piše… http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=KSST-R-A
btw: s obzirom na zadnje stanje K/P mislim da su današnji dnevni limiti potpuno nebitni…

Izgleda da su se neki ponadali da će danas kupnja podivljati pa su se poredali na asku. [lol]

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)

Upravo tako…pokusavamo kupiti ono sto se nudi po diskontnim cjenama jer dolazi sezona a sa njom i nove cjene……………

Mnogima ovdje još ništa nije jasno…
A znamo svi da više boli potencijalno propuštena zarada na burzi od stvarnog gubitka…
A ovdje će mnoge zabolit kad shvate što su propustili i to već za koji dan.
Ali da nije takovih burza nebi bila burza..zar ne?

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

Pomelo prodaju cca 30 komada.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Sutra svi u Kaštela na javno izlaganje GUP-a…


Sutra svi u Kaštela na javno izlaganje GUP-a…

S kojim povodom ili nekim bitnim razlogom?

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 325 0,29 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. PERIĆ IVAN 207 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. MITROVIĆ MILIVOJ 202 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,64

Perić -dokup.

Dobar dan drage kolege…nema vise popusta…svaki dan je sve skuplje…..

Koliko je meni jasno nema šanse da se promjene GUP-a odrade na vrijeme, trebali su to odraditi do kraja ožujka, a on je tek u javnoj raspravi. Doći će i do produljenja natječaja za 60 dana.


Koliko je meni jasno nema šanse da se promjene GUP-a odrade na vrijeme, trebali su to odraditi do kraja ožujka, a on je tek u javnoj raspravi. Doći će i do produljenja natječaja za 60 dana.

to si nešto načuo, ili sam zaključuješ? [undecid]

New Report

Close