KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prilog u podnevnom Dnevniku HRT1:

"..dionica nom. vrij. 2500kn na tržištu je dosegnula cijenu od 7000kn. Ukupna vrijednost tvrtke je 600 mil kn. .."

Naravno, ja sam taj koji je prodavao po 7000 kn [lol]


Prilog u podnevnom Dnevniku HRT1:

";..dionica nom. vrij. 2500kn na tržištu je dosegnula cijenu od 7000kn. Ukupna vrijednost tvrtke je 600 mil kn. .."

Naravno, ja sam taj koji je prodavao po 7000 kn [lol]

to su vijesti iz bliske budućnosti [wink] …. čim istekne rok za predaju ponuda [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Nitko nije komentirao prijedlog promjene GUP-a. U prilogu je Resnik, nekada je bio zelen [thumbsup].

danas 101 komad poskidan uglavnom s prodaje, a nitko ni riječi?!? kupujete u tišini,ha? [proud]
kad je ono zadnji dan javnog natječaja?

Jos 13 trgovinskih dana.

Tko ceka taj i doceka….Konacno se blizi datum….



ovdi zaista postaje zanimljivo…..
maleni su tankih živaca…. [wink]

vidjet ces kroz 15-ak dana tko je tankih zivaca.. [cool]
[/quote]
od 12.04.-15-ak dana…
i kome su popustili zivci…? [thumbsup]

svakoga dana u svakom pogledu...

Sutra krece opet trka za pozicije…..

Meni ovo više liči na iskrcavanje čim je cijena malo skočila al adje, my guess is tomorrow we R over 4000, and by friday 4500 , maybe even 5000…

Cinjenica je da netko ovdje ima najvazniji info , a dobio ga je ocito neposredno prije Uskrsa, ili danas. Porast cijene nema previse veze s GUP-om vec je procurio info o kupcu koji je prilicno siguran, iz inozemstva.
U biti, cijela prica je napokon dobila svoj konacan oblik i potvrdu, i sad je vec i najvecim panicarima jasno da ce se KAstelanski Staklenici prodati u prvom krugu po 7000, kako je uostalom i bilo najavljeno na javnoj televiziji nedavno …

Kud koji mili moji, ali najbrži i najpametniji su na 3200 skupljali nove kolicine…

Sad vise nema vremena za jos jednu korekciju, sve vise ce ljudi htjeti ovu dionicu ispod 4000 i samim time ona ce brzo preci tu razinu. Jer, sada se ukljucuju polako i portfeljasi koji do sada nisu imali zeleno svjetlo . Vrlo jednostavno , ako bolje promislimo, vrlo , vrlo jednostavno..

Portfeljasima je to odlicna zicer igra, a logicno je bilo da do pojave konkretnih informacija o kupcu nisu imali petlje trziti KSST-om. [cool]

Kressho


Meni ovo više liči na iskrcavanje čim je cijena malo skočila al adje, my guess is tomorrow we R over 4000, and by friday 4500 , maybe even 5000…

Meni isto liči na iskrcavanje s jedne i štopanje cijene sa druge strane.
Kupnja je do sada bila strpljiva, uigrana, usudio bih se reći na konferencijskoj vezi…

Danas ćemo vidjeti tko je "jači" jer konkretno se ništa nije dogodilo!

Zamjetan je propuh na prodaji?
Čak je i onaj plašljivac sa 40 komada ispod 4000 kn utekao jer zna da bi mogao biti danas pometen [wink]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

ne mogu ne primjetiti da su svi bojažljivi jer vjerovatno misle da je 10% blokada na KSST-u. Zato prilažem jedan članak.
Članak 4.

(1) Pri definiranju kriterija za primjenu instituta obustave trgovanja vrijednosnim papirima, dionice su razvrstane u tri razreda po kriteriju likvidnosti uzimajući u obzir broj trgovinskih dana:
a. I razred – dionice kojima se trgovalo 75% trgovinskih dana u zadnjih šest mjeseci i dionice iz I. kotacije (Službeno tržište) – prag porasta/pada cijena od 10%
b. II razred – dionice kojima se trgovalo 50% trgovinskih dana u zadnjih šest mjeseci – prag porasta/pada cijena od 15%
c. III razred – ostale dionice – prag porasta/pada cijena od 25%.
(2) Kao referentni dan i cijena u odnosu na koju se izračunava porast odnosno pad cijene uzima se dan T-1, a porast cijene se izračunava u postotku od prosječne ponderirane cijene na dan T-1.
(3) Ukoliko nije bilo trgovanja nekom dionicom prethodni dan kao referentna cijena uzima se prosječna ponderirana cijena od zad­njeg dana trgovanja, ali ne duže od dana T-29.

KSST je drugi razred što znači da je blokada tek na 15%

New Report

Close