KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Heheh! [thumbsup] Sretan Uskrs svim dioničarima KSST!

21. travanj 2011. danas
124. sjednica Vlade Republike Hrvatske

1.1. Nacrt prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o poljoprivrednom zemljištu, s Nacrtom konačnog prijedloga zakona

…za poloprivredno zemljište koje se na dan stupanja na snagu predloženih izmjena i dopuna Zakona nalazi izvan granica građevinskog područja, a koje je nakon izmjene Prostornog plana obuhvaćeno granicama građevinskog područja mijenja se visina naknade za utvrđivanje promjene namjene sa 50% na 5%, odnosno sa 100% na 10% za osobito vrijedno (P1) i vrijedno obradivo (P2) poljoprivredno zemljište, kao i promjena namjene poljoprivrednog zemljišta izvan građevinskog područja…

III. PRIJEDLOG DA SE OVAJ ZAKON DONESE PO HITNOM POSTUPKU

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Heheh! [thumbsup] Sretan Uskrs svim dioničarima KSST!

21. travanj 2011. danas
124. sjednica Vlade Republike Hrvatske

1.1. Nacrt prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o poljoprivrednom zemljištu, s Nacrtom konačnog prijedloga zakona

…za poloprivredno zemljište koje se na dan stupanja na snagu predloženih izmjena i dopuna Zakona nalazi izvan granica građevinskog područja, a koje je nakon izmjene Prostornog plana obuhvaćeno granicama građevinskog područja mijenja se visina naknade za utvrđivanje promjene namjene sa 50% na 5%, odnosno sa 100% na 10% za osobito vrijedno (P1) i vrijedno obradivo (P2) poljoprivredno zemljište, kao i promjena namjene poljoprivrednog zemljišta izvan građevinskog područja…

III. PRIJEDLOG DA SE OVAJ ZAKON DONESE PO HITNOM POSTUPKU

Sretan Uskrs i tebi Smart … Nadam se da si istovremeno i skupljao ono što si prosipao proteklih tjedana, a da nije samo trta radila [wink]

Kressho


Sretan Uskrs i tebi Smart … Nadam se da si istovremeno i skupljao ono što si prosipao proteklih tjedana, a da nije samo trta radila [wink]

Hvala! Don’t worry Plejboj, račun je puno deblji nego što izgleda! [wink]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

šteta što fondovi nisu u ksst kao u ini….

I meni je puno veći nego se čini… [lol]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


I meni je puno veći nego se čini… [lol]

Haha … Dobra [thumbsup]

Kressho



Sretan Uskrs i tebi Smart … Nadam se da si istovremeno i skupljao ono što si prosipao proteklih tjedana, a da nije samo trta radila [wink]

Hvala! Don’t worry Plejboj, račun je puno deblji nego što izgleda! [wink]
[/quote]

Tako sam i mislio …

Rusimo cijenu prodajom vidljivoga, pa skupljanje na druge racune .. Nije losa caka, cak dapace, da imam viska keša to bi i sam radio.. Heh, možda kad malo odrastem, za kojih 3 do 4 godine, ako se opet ponovi ovakav zicer.

Ekipo , prisjetimo se sada malo – raspisan je natječaj za točno 75 i par preko posto dionica. Zasto nije i za sve dionice koje HFP posjeduje ?

Odgovor je vrlo jednostavan ali necu vam ga reci jer želim da se još malo pržite i prodajete po ovako niskoj cifri
[wink]

Kressho




Sretan Uskrs i tebi Smart … Nadam se da si istovremeno i skupljao ono što si prosipao proteklih tjedana, a da nije samo trta radila [wink]

Hvala! Don’t worry Plejboj, račun je puno deblji nego što izgleda! [wink]
[/quote]

Tako sam i mislio …

Rusimo cijenu prodajom vidljivoga, pa skupljanje na druge racune .. Nije losa caka, cak dapace, da imam viska keša to bi i sam radio.. Heh, možda kad malo odrastem, za kojih 3 do 4 godine, ako se opet ponovi ovakav zicer.

Ekipo , prisjetimo se sada malo – raspisan je natječaj za točno 75 i par preko posto dionica. Zasto nije i za sve dionice koje HFP posjeduje ?

Odgovor je vrlo jednostavan ali necu vam ga reci jer želim da se još malo pržite i prodajete po ovako niskoj cifri
[wink]
[/quote]

Obečao si manje pisanja a više kupovanja. Od tada nema prometa na ksst a svaki drugi post na forumu je tvoj. [shocked]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"





Sretan Uskrs i tebi Smart … Nadam se da si istovremeno i skupljao ono što si prosipao proteklih tjedana, a da nije samo trta radila [wink]

Hvala! Don’t worry Plejboj, račun je puno deblji nego što izgleda! [wink]
[/quote]

Tako sam i mislio …

Rusimo cijenu prodajom vidljivoga, pa skupljanje na druge racune .. Nije losa caka, cak dapace, da imam viska keša to bi i sam radio.. Heh, možda kad malo odrastem, za kojih 3 do 4 godine, ako se opet ponovi ovakav zicer.

Ekipo , prisjetimo se sada malo – raspisan je natječaj za točno 75 i par preko posto dionica. Zasto nije i za sve dionice koje HFP posjeduje ?

Odgovor je vrlo jednostavan ali necu vam ga reci jer želim da se još malo pržite i prodajete po ovako niskoj cifri
[wink]
[/quote]

Obečao si manje pisanja a više kupovanja. Od tada nema prometa na ksst a svaki drugi post na forumu je tvoj. [shocked]
[/quote]

Pa ja kad pišem to ti je promet, a kad radim promet onda "čitaj" i sve će ti biti jasno …

Šta misliš pametnjakoviću moj tko je kupovao po 3200 i 3300
[wink] [wink] [cool]

Kressho

Plejboj svaha ćast…… [lol] [thumbsup]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


Plejboj svaha ćast…… [lol] [thumbsup]

Tnx stari , jos da mi to kaže i par dobrih miceka večeras .. Al nešto još nisam svoj, evo tek se vraćam u formu …
Jbg, I just divorced recently from a most beautiful woman out there [cool]

Kressho

Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 325 0,29 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. MITROVIĆ MILIVOJ 202 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. PERIĆ IVAN 198 0,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,64

New Report

Close