KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





sad smo negdje na pola natječaja, bilo bi zanimljivo kad bi Poslovni ili neke druge novine napravile neku reportažu o KSST, potencijalima firme, ima li interesa za preuzimanje, je li netko do sada otkupio natječajnu dokumentaciju (bez navođenja imena) i slično….

Bolje da nitko ništa ne piše!
[/quote]

a zašto??
[/quote]

Pa kako zašto? Svi pametni žele da se o ovoj dionici ne piše kako bi oni lako maznuli lovu jeftinim dokupom, jer ovo je prilika za čistu zaradu. Samo budale ne kupuju kad je 7.000 garantirano, a uskoro bi mogla i na 15.000. Za koju godinu i više od toga.
[/quote]
Eura ili kuna 15 000 [lol]


Pa kako zašto? Svi pametni žele da se o ovoj dionici ne piše kako bi oni lako maznuli lovu jeftinim dokupom, jer ovo je prilika za čistu zaradu. Samo budale ne kupuju kad je 7.000 garantirano, a uskoro bi mogla i na 15.000. Za koju godinu i više od toga.

Kako je 7000 garantirano (ne znam tko to garantira, al’ajde), onda nemaš ništa protiv da ti prodam po 5000kn?
Imaš i dalje zaradu od 2000kn po dionici, a i ja svojom više nego zadovoljan.

Pogača,
Tako su se šprdali sa nama kad je cijena bila 600 kn!!! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Pa kako zašto? Svi pametni žele da se o ovoj dionici ne piše kako bi oni lako maznuli lovu jeftinim dokupom, jer ovo je prilika za čistu zaradu. Samo budale ne kupuju kad je 7.000 garantirano, a uskoro bi mogla i na 15.000. Za koju godinu i više od toga.

Kako je 7000 garantirano (ne znam tko to garantira, al’ajde), onda nemaš ništa protiv da ti prodam po 5000kn?
Imaš i dalje zaradu od 2000kn po dionici, a i ja svojom više nego zadovoljan.

[/quote]

Kako tko? Pa anonimni korisnik na forumu, nije ti to dovoljno da svoju lovu staviš u bubanj?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


Kako je 7000 garantirano (ne znam tko to garantira, al’ajde), onda nemaš ništa protiv da ti prodam po 5000kn?
Imaš i dalje zaradu od 2000kn po dionici, a i ja svojom više nego zadovoljan.

Zašto bi tebi dao 5000, kad na burzi ima po 3200!? [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Kako je 7000 garantirano (ne znam tko to garantira, al’ajde), onda nemaš ništa protiv da ti prodam po 5000kn?
Imaš i dalje zaradu od 2000kn po dionici, a i ja svojom više nego zadovoljan.

Zašto bi tebi dao 5000, kad na burzi ima po 3200!? [wink]
[/quote]

Ha, dobro pitanje. Ali s lovom od KSST-a mogu si dopustiti takvu ekstravaganciju.Eh hvala ti Bože što nisam burek-ulagač!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


Pusti vijesti, nećeš tamo saznati prije vremena tajne dogovore Vlade i kupaca KSST, jer onda oni ne bi bili tajni, vec bi citava zemlja o njima brujala…

Indikativan je promet bio danas, koji je mnogo jaci nego ranijih dana, a sama cijena nije dalje padala..
To laičkim riječnikom uličnog mešetara poput mene može značiti samo jedno – sutra se nastavlja trend, a trend je prema gore opet .

Koliko ce rasti ne znam, ocekujem barem 5 do 6 % uz malo manji promet nego danas.

Aj vidjet cemo tko je bio u pravu [wink]

Nemojte se zacuditi ako do kraja tjedna probije sitnih 4000, jer to ce samo znaciti da netko opet ima provjerene informacije prije drugih, sto nije nimalo rijetka pojava u HR [cool]

[lol] [thumbsup]

Ma, pustite plejboja! Pumpa ovdje bez veze, pumpa na TNSA bez veze! Očito mu gori pa hoće izać iz svega, on je očito jedan od onih "dugoročnih" investitora, mjesec-dva! Neka proda po 3000 ili niže ako hoće, samo naprijed plejboj!
Ja imam KSST od samog početka i stvarno mi nije bitno hoće li netko prodati po 1000 kn, slobodno, samo izvolite! Nemam nikakvog razloga pumpati trenutno cijenu, dapače!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 335 0,29 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. MITROVIĆ MILIVOJ 202 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. PERIĆ IVAN 191 0,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,64


Investitori iz SAD-a
U Hrvatskoj bi gradili Las Vegas i zaposlili 5.000 ljudi

Skupina američkih investitora iz Nevade najavila je u ponedjeljak u Zagrebu da će u Hrvatskoj izgraditi mali Las Vegas. Vrijednost investicije iznosi 1,5 milijardi dolara, a u hrvatskoj inačici grada zabave i kiča planiraju zaposliti više od 5.000 ljudi.

Zoran Savičić, poduzetnik rođen u Banjoj Luci koji već godinama živi u Las Vegasu. Savičić je rekao da su danas razgovarali i s predsjednikom Ivom Josipovićem, od kojega su, kaže, dobili potporu za projekt.

uživo iz hrvatskog las vegasa dan nakon što su prestale djelovati halucinogene tvari :

Vaš link

konji postadoše miševi a kočije bundeve . . [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

jjure,
Jeli tebe sram što imaš na avataru tako velikog čovjeka, a ti tako mali, jalan, zločest! Kakve veze imaju tvoje bundeve, Las Vegas sa KSST? Gori od tebe je moderator koji ti je ovo odmoderirao, a trebao je jednostavno tvoj post baciti u smeće! Kao i sve tvoje dosadašnje na ovo temi, a vjerojatno i na drugim temama!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

prvo , u jednom ću se složit s vama spajdiću , a to je da doista nema nikakve veze las vegas i ksst . komentar sam napisao na temi na kojoj je postan link na ovaj članak prije par dana , a sam komentar je istina malo sarkastičan , međutim šta drugo reći za ovaj naslov (naročito ako su navodi istiniti) .

citiram: Josipović nasjeo na priču blefera iz Las Vegasa

dalje piše: Projekt gradnje Las Vegasa u Istri predstavili tajnica , izrađivač suvenira , banjalučki naftaš , lički uzgajivač pastrva i stručnjak za solarnu energiju s Aljaske???

drugo , kad si već uzimaš za pravo biti moralna vertikala i u pola noći prebirat postove po forumima te ocjenjivat nečiji karakter , kako bi profilirao neke korisnike koji ovdje naročito na ovoj temi (već mjesecima) postaju nebuloze o raznoraznim scenarijima oko kupnje ksst . dosad smo saznali da su zainteresirani : nato , izraelski lobi , unilife , bubalo , železnjak i zadnje iz niza nebuloza ovi NLO likovi koji bi gradili las vegas u hrvatskoj i zaposlili ni manje ni više nego 5000 ljudi???

na taj način je kompromitirano sve ono suvislo i kvalitetno što je tu napisano oko valuacije nekretnina i imovine ksst prije objave natječaja .

kažeš zločest i jalan . zločestim (i nečim još gorim) bi ja nazvao nekog ko navlači i dezinformira male ulagače i to otvoreno sugerirajući targete kao što su 7k ili 15k , a kako nikad nisam napisao niti jedan post koji bi naveo ikoga da donosi bilo kakvu odluku koja bi rezultirala gubitkom investicije , savjest mi je čista kao i kod ovog velikog čovjeka iz avatara kojeg spominješ . cijena od 7k stoji ako se pojavi kupac u ovom krugu , ali za to nema garancije pa se radi o čistoj špekulaciji , i zato je cijena sada tu gdje je .

komentar članka iz biz.hr je sarkastičan i to namjerno jer mi stvarno nije jasno kako je moguće da se takvi likovi šetaju po pantovčaku i da ih prima predsjednik države bez da im prethodno neko provjeri kredibilitet .

evo ti si mene izvrijeđao , ali ja ti ne uzimam za zlo [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close