KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Radnički paket 13 kom. Tu nema izlaganja, oni samo pitaju po kojoj cijeni mogu prodati dionice, njih spread ili zadnja cijena ne interesira uopće! Daj što daš, stara isprobana trgovina!

Uvijek su dobrodošli.

Srdačan pozdrav [smiley]
[/quote]

Hmm taj detalj sa 13-najsticama ste nam prešutili [huh] dosta neozbiljno od vas ozbiljnih ulagača.
Jel to onda znači da bi moglo biti jeftinog dokupa i po 1000??

Mene prodaja uopće ne čudi, niti bi me čudila ni po 2000 kn! Ljudi moji, u Hrvatskoj nikad nije bilo gore stanje! Ljudima gori pod nogama, ovrha na tekućim računima ima koliko hočeš! Najjednostavniji način za doć do keša je prodaja dionica, četvrti dan ti je lova na računu, pa plaćaj račune! Kupnje ima, ali je pametna pa kupuje sa malim nalozima, nema potrebe za većim izlaganjem. Ono jučer je bio malo veći prekrcaj, znam tko je kupovao, ali mi nije jasno tko je prodavao u nekoliko navrata 90 kom.??? Da se ipak Šantići nisu malo ustrtarili?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Nevjerovatno vi uvijek znate tko je kupovao a ne znate tko je prodavao?

Gdje sam to napisao da ne znam tko je prije prodavao? Napisao sam da ne znam tko je jučer prodavao? Nisam jedini koji zna tko kupuje veće količine, ima ovdje još pametnih momaka!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

OK sad mi je jasno. Kad vam paše onda znate tko prodaje, a kad ne – onda znate tko kupuje.
Svaka čast


Mene prodaja uopće ne čudi, niti bi me čudila ni po 2000 kn! Ljudi moji, u Hrvatskoj nikad nije bilo gore stanje! Ljudima gori pod nogama, ovrha na tekućim računima ima koliko hočeš! Najjednostavniji način za doć do keša je prodaja dionica, četvrti dan ti je lova na računu, pa plaćaj račune! Kupnje ima, ali je pametna pa kupuje sa malim nalozima, nema potrebe za većim izlaganjem. Ono jučer je bio malo veći prekrcaj, znam tko je kupovao, ali mi nije jasno tko je prodavao u nekoliko navrata 90 kom.??? Da se ipak Šantići nisu malo ustrtarili?

Ti me poznaš ?


Hmm taj detalj sa 13-najsticama ste nam prešutili [huh] dosta neozbiljno od vas ozbiljnih ulagača.

Vidite, upravo je u tome razlika između burek-ulagača i ozbiljnih investitora. Ovi prvi kupuju na osnovu informacija s foruma, dok ovi drugi ipak njeguju jedan ozbiljniji pristup pri donošenju odluka.

Još od cijene 4800 ovdje se nagovara naivne na kupnju.

sad smo negdje na pola natječaja, bilo bi zanimljivo kad bi Poslovni ili neke druge novine napravile neku reportažu o KSST, potencijalima firme, ima li interesa za preuzimanje, je li netko do sada otkupio natječajnu dokumentaciju (bez navođenja imena) i slično….


sad smo negdje na pola natječaja, bilo bi zanimljivo kad bi Poslovni ili neke druge novine napravile neku reportažu o KSST, potencijalima firme, ima li interesa za preuzimanje, je li netko do sada otkupio natječajnu dokumentaciju (bez navođenja imena) i slično….

Bolje da nitko ništa ne piše!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



sad smo negdje na pola natječaja, bilo bi zanimljivo kad bi Poslovni ili neke druge novine napravile neku reportažu o KSST, potencijalima firme, ima li interesa za preuzimanje, je li netko do sada otkupio natječajnu dokumentaciju (bez navođenja imena) i slično….

Bolje da nitko ništa ne piše!
[/quote]

a zašto??




sad smo negdje na pola natječaja, bilo bi zanimljivo kad bi Poslovni ili neke druge novine napravile neku reportažu o KSST, potencijalima firme, ima li interesa za preuzimanje, je li netko do sada otkupio natječajnu dokumentaciju (bez navođenja imena) i slično….

Bolje da nitko ništa ne piše!
[/quote]

a zašto??
[/quote]

Pa kako zašto? Svi pametni žele da se o ovoj dionici ne piše kako bi oni lako maznuli lovu jeftinim dokupom, jer ovo je prilika za čistu zaradu. Samo budale ne kupuju kad je 7.000 garantirano, a uskoro bi mogla i na 15.000. Za koju godinu i više od toga.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

New Report

Close