KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zabrinjava što dionice KSST ne kupuje nitko od većih igrača, koji uvijek imaju info iz prve ruke…

Zašto te to čudi?
Oni su kupovali po 350-700 kuna a zadnjih nekoliko tjedana nagovaraju naivce da kupuju.


zabrinjava što dionice KSST ne kupuje nitko od većih igrača, koji uvijek imaju info iz prve ruke…
znači li to da se očekuje da se nitko neće javiti u 1. krugu???
a tko zna kad će biti 2. krug?
HFP se ugasio, vlada je pred izborima koji se očekuju brzo nakon ljeta, pa je pitanje hoće li uopće biti novog natječaja ili će taj posao čekati novu vladu, što znači tek iduće godine! [undecid]

Ne bih to rekla. Mislim da ova vlada mora doći do neke love pa prodaje ksst jer sigurno ima interesenata za to zemljište. Vjerujem da je Čobi s pravom trljao ruke jer se vjerojatno s nekim dogovorio… Može to biti ili Todorić ili Rajić ili podravka. Zemljište će se prenamjeniti sigurno a cijena građevinskog zemljišta je jako, jako visoka. Građevno zemljište na jadranu je jako, jako skupo jer ga i nema baš previše. Ja planiram kupiti jednu parcelu (koja budi rečeno nije građevna), ali će navodno biti po cijeni od 350 eura/m2 okolica splita (nisu Kaštela). E sada, ako će se to zemljište prenamjeniti u građevno dionica sigurno vrijedi 7000kn. razmislite o tome….


zabrinjava što dionice KSST ne kupuje nitko od većih igrača, koji uvijek imaju info iz prve ruke…
znači li to da se očekuje da se nitko neće javiti u 1. krugu???
a tko zna kad će biti 2. krug?
HFP se ugasio, vlada je pred izborima koji se očekuju brzo nakon ljeta, pa je pitanje hoće li uopće biti novog natječaja ili će taj posao čekati novu vladu, što znači tek iduće godine! [undecid]

Eto, da nema ovakvih razmišljanja, od koga bi mi kupovali!? [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

meni se cini da su ovo dogovorene transakcije,iako moram priznati da me malo zbunjuje trenutno stanje na bidu i danasnja cijena…
na PM ste me mnogi pitali zasto cemo tek vidjet nervozu kroz 15-ak dana,
nemam nikakvu info,nego jednostavno zato jer ce do kraja natjecaja ostati svega par dana…

svakoga dana u svakom pogledu...



zabrinjava što dionice KSST ne kupuje nitko od većih igrača, koji uvijek imaju info iz prve ruke…

Zašto te to čudi?
Oni su kupovali po 350-700 kuna a zadnjih nekoliko tjedana nagovaraju naivce da kupuju.
[/quote]

Poštovani,

da su kupovali i po 1kn mogli su sve to prodati iznad 4000kn po dionici-dugo, dugo vremena dionica je bila u intervalu od 4300-4700 (da su pretpostavljali da ne vrijedi toliko) a ne sada kada je bid tako mršav. Meni to sve miriše na veliki rast uskoro. Ali mene treba uzeti s rezervom jer ja nemam provjerene i povjerljive informacije, samo razmišljam naglas.

Koeficijent 1:2,2 , ovo je već malo povoljnije za ulog, izašao sam na 4600 i počinjem razmišljat o povratku u poziciju, a i vrijeme ističe, počeo sam sanjat da mi je pobjeglo.


Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 338 0,30 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. MITROVIĆ MILIVOJ 202 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. PERIĆ IVAN 187 0,16 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,64

perić +1

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 335 0,29 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. ŠANTIĆ IVE 312 0,27 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
7. MITROVIĆ MILIVOJ 202 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. PERIĆ IVAN 189 0,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,64


Iako cijena dionice ksst-r-a pada g.šantić niti jednu dionicu nije prodao…kao što vidimo za sebe je zadržao 312 komada, i dalje je među prvih 10, jednom rođaku je dao 150 komada, drugom 150 komada, a trećem 50 komada…kad su g.šantiću dali ugovor na potpis i uz ugovor 662 dionice ksst-r-a valjda su g.šantiću rekli i koliko to vrijedi, valjda su dionicu obračunali po nekoj cijeni, k’o što su i njegovu davno oduzetu zemlju obračunali po nekoj cijeni uz pripadajuću kamatu…da su mu čunali dionicu staklenike po 3.000 valjda bi čovjek, a i njegovi rođaci do sada sve prodali ili bi prodali makar par komada, a nisu niti jednu. [wink]

Puno valjda si nanizao, to je kao ona kombinacija od 25 susreta, svi su manje više sigurni pojedinačno, ali kad ih sve spojiš, vjerojatnost za dobitak je kolika? 0,01%?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

8. PERIĆ IVAN 189 0,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Jel to Perić svaki put kupi onu jednu kojom digne cijenu pod kraj dana?


…vjerojatnost za dobitak je kolika? 0,01%?

Manja!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Koolega pleboj šta je sa Izraelcima, Kinezima, Japancima i ostalim koji se bore tko će dati više novaca za ono malo makije.
Da možda ovo NATO ne ruši jer i oni su bili u igri.


…šta je sa Kinezima, Japancima…

Znaš ti onu!? Kinezi, mrš nazad u Japan, odakle ste i došli, hahahah! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close