KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/118601/Americki-ratni-brodovi-u-splitskoj-luci.html

@plejboj
: "E pa ako vi sada i dalje ne možete spojiti 2 i 2 i shvatiti tko je kupac…"

Dobro, tko će onda po tebi biti novi vlasnik KSST?


mozemo baciti okladu da ce to prvo proci kroz Rajiceve ruke,cak mislim da ce jedan dio zemljista+staklenike(mozda u dilu sa Todoricem)uzeti sebi,a ostatak(uz more) masno utopiti…nato,ameri?

svakoga dana u svakom pogledu...

mene bi začudilo da se na ovaj natječaj ne javi barem 3 ponuđača, bez obzira na ne mali iznos


mozemo baciti okladu da ce to prvo proci kroz Rajiceve ruke,cak mislim da ce jedan dio zemljista+staklenike(mozda u dilu sa Todoricem)uzeti sebi,a ostatak(uz more) masno utopiti…nato,ameri?

Ja isto mislim!


Hm, budem i ja kupovao tamo na 800kn jer tako kaže TA.

Možeš jedino ako imaš stroj za povratak u prošlost! A, to ti kažem JA.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Hm, budem i ja kupovao tamo na 800kn jer tako kaže TA.

ma to ti se ne isplati,rade pricekaj inu na 600 ili dlkv na 80…mozda i adris na 40

svakoga dana u svakom pogledu...


http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/118601/Americki-ratni-brodovi-u-splitskoj-luci.html

E da, da ne mislite da nije počelo već … jer počelo je. Ovo vam je dragi moji dioničari ključna informacija današnjeg dana, a i čitavog ovog tjedna..

A niste ju ni spomenuli ovdje.

E pa ako vi sada i dalje ne možete spojiti 2 i 2 i shvatiti tko je kupac, žao mi je ali nema vam pomoći.

A pritisak na prodaju ćemo pojačavati itekako …

šta je počelo ? iskrcavanje , ne razumijem , biće im je opet pregorio gps pa umjesto u libiji završili u lori

pa ponuda se može predat i bez ratnih brodova

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Ne znam, nisam baš ljubitelj "vojnog kapitala" na moru!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


pa ponuda se može predat i bez ratnih brodova

može, naravno…ali daj ti objasni amerima kad ti dođu s vojnim brodovima da neće dobiti oni po početnih 7000 kn, nego npr. Luka Rajić po 8000 kn [lol]



pa ponuda se može predat i bez ratnih brodova

može, naravno…ali daj ti objasni amerima kad ti dođu s vojnim brodovima da neće dobiti oni po početnih 7000 kn, nego npr. Luka Rajić po 8000 kn [lol]
[/quote]

Pa ako ponude po 8001 njihovo je [wink]



pa ponuda se može predat i bez ratnih brodova

može, naravno…ali daj ti objasni amerima kad ti dođu s vojnim brodovima da neće dobiti oni po početnih 7000 kn, nego npr. Luka Rajić po 8000 kn [lol]
[/quote]

a to da , nadaleko poznata američka suptilnost , ko slon u staklarnici , al past će im sila kad ih pukovnik moamer natambura u benghaziju

u stvari ne znam jel u libiji imaju tambure , al imaju šargije

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Cijena ne moga biti presudni faktor!

Vaš link

Pri odabiru najpovoljnijeg ponuditelja, osim ponuđene cijene za kupnju dionica, zahtijevat će se od ponuditelja ispunjenje slijedećih obveznih uvjeta:
.
.
.

Uz blagoslov sindikalaca ("za zaštitu radnika" :: čitaj zaštitu fonda i pogodovanog kupca) može proć i cijenom nepovoljniji ponuđač !

sve mi se čini da bi uskoro mogla nova prenamjena zemljišta – građevinsko posebne namjene – glavna američka baza za srednju EUROPU i bliski istok [lol]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

Može bit slučajnost, ali…

IZRAELSKI VELEPOSLANIK U KAŠTELIMA
Srijeda, 23 Ožujak

Izrael, izazovi za budućnost

"Izrael, izazovi za budućnost", naziv je predavanja izraelskog veleposlanika u RH, nj.e. Yosefa Armanija, održanog u utorak, 22.ožujka u dvorcu Vitturi.

Predavanje je organizirao Rotary club Kaštela, a održano je u sklopu službenog posjeta veleposlanika Izraela Gradu Kaštela.
Gradonačelnik Josip Berket dočekao je veleposlanika i zadržao se u kraćem razgovoru, a zatim je nj.e. Yosef Armani ploveći na jahti razgledao Kaštelanski zaljev. Navečer je veleposlanik održao predavanje.

http://www.kastela.hr/dogadanja/izraelski-veleposlanik-u-kastelima

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close