KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@spajdi – dobro si nasao
Samo što je na fotki i moj maslinik. To je susjedova parcela prodaje po 200€, ali je pola u zoni 70m od mora pa se ne moze graditi. Ako zelis kupiti odvojeno onda je 350€.

Uglavnom, o tome vam pricam vec godinama – ovdje je zemlja skuplja nego u ZGu upravo zbog ove plaže čega nema više nigdje na kopnu, samo na otocima.

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!


kolega, promjena se ne vidi trenutno!

Ma, "prodao" sam ja jučer 18 kom. po 2850 samo da pokrenem lavinu, poslije više nije trebalo prodavati, samo staviš malo više komada (20-30) na prodaju, ostalo sve ide po inerciji! [smiley] Eto, ako ćemo se već malo igrati, neka svi od toga imaju koristi, zar ne!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Ma, "prodao" sam ja jučer 18 kom. po 2850 samo da pokrenem lavinu, poslije više nije trebalo prodavati, samo staviš malo više komada (20-30) na prodaju, ostalo sve ide po inerciji! [smiley] Eto, ako ćemo se već malo igrati, neka svi od toga imaju koristi, zar ne!?

Isprika, 3850!


Svaka čast, dobro si me iscimao — 1 :0 za tebe danas [wink]

Hahah, nemoj što zamjerit! [thumbsup]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Ma, "prodao" sam ja jučer 18 kom. po 2850 samo da pokrenem lavinu, poslije više nije trebalo prodavati, samo staviš malo više komada (20-30) na prodaju, ostalo sve ide po inerciji! [smiley] Eto, ako ćemo se već malo igrati, neka svi od toga imaju koristi, zar ne!?

Isprika, 3850!
[/quote]

I danas nisi ništa kupovao [wink]


I danas nisi ništa kupovao [wink]

Hahah, nemam pojma o čemu pričaš!? [rolleyes]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

ups………
evo upalio gledalicu i prošlo 5 kom po 3700 i nešto sitno….
Pa hvala nesretniče što si okitio čika Beara…..

cmokać svima…
pa ovo je sjajno… [thumbsup]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

Koliko ja vidim sada, sve do 4700 su bezvezni nalozi na prodaji!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Koliko ja vidim sada, sve do 4700 su bezvezni nalozi na prodaji!

da netko potegne 10 komada s prodaje, cijena je nazad na 4000 kn

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!



Koliko ja vidim sada, sve do 4700 su bezvezni nalozi na prodaji!

da netko potegne 10 komada s prodaje, cijena je nazad na 4000 kn
[/quote]

Neće dugo proći.

Ekipa dobro je to, mene zanima da li netko ima informacije kada se otvaraju ponude dostavljenje do 16.05.2011. do 14h? Isti dan ?

Evo da budem i malo konstruktivan nakon provakacija iz mog prethodnog posta (no hard feellings) :Sve eventualne ponude se otvaraju isti dan a to ne mora (a može ukoliko je tako navedeno u Natječaju) biti zadnji dan za dostavu ponuda ! [smiley]



Ma, "prodao" sam ja jučer 18 kom. po 2850 samo da pokrenem lavinu, poslije više nije trebalo prodavati, samo staviš malo više komada (20-30) na prodaju, ostalo sve ide po inerciji! [smiley] Eto, ako ćemo se već malo igrati, neka svi od toga imaju koristi, zar ne!?

Isprika, 3850!


Svaka čast, dobro si me iscimao — 1 :0 za tebe danas [wink]

Hahah, nemoj što zamjerit! [thumbsup]
[/quote]

Nema frke, to sam i ocekivao al ne tako brzo, mislio zabost jos dvije tri po 3650 … Si vidio kako "veliki" bježe s ASK-a … [wink]

A sta ces, uvijek se moze pojaviti neki Mamić i pomest mi tu siću pa ti vraćaj poslije jednu po jednu [wink]

Kressho

New Report

Close