KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne znam kaj se ljutite
koliko vidim, ovdje smart najviše prodaje
[lol]

Nikakva nezvoza trenutno ne pomaže…. čuvajte živce – D-day je tek za 54 dana….


ne znam kaj se ljutite
koliko vidim, ovdje smart najviše prodaje
[lol]

Varaš se, danas nema potrebe!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


ne znam kaj se ljutite
koliko vidim, ovdje smart najviše prodaje
[lol]

???

Odakle ti takva glupost … ?

Pa nitko od ljudi koji ovdje pisu prije nego je cijena skocila sa soma kn ne prodaje … Prodaju samo ovi luzeri koji su se zabijali po 4400 i preko pa sad od panike ne znaju sta bi umjesto da slusaju nas "starije" i lijepo smireno cekaju kraj natjecaja.

Kao sto je netko ovdje i spomenuo , mislim SECTOR, sve i da ne prodje po 7000 u iducem krugu nece ici ispod 6000, eventualno 5600 i tad ce proci kao od sale.

No vjerojatnost da bi Vlada najavila "Najupješniju privatizaciju posljednjih godina.." na javnoj televiziji i zatim se izblamirala ne prodavši je po meni ravna – 1 do 5 %, ako i toliko..

Pozdrav ekipo, idem kupit jos dva komada po 3600 [wink]

Kressho

Ispada kako ovi što prodaju gube novce, ali ja garantiram da ih 90% nema pojma o vrijednosti, niti o privatizaciji, da ne govorim o traženoj cijeni od 7000 kn po dionici! Jer u svakom čovjeku ima određena doza pohlepe i naravno da bi svi htjeli radije 7000, nego 3800 kn po dionici! No, kako ne znaju o čemu se radi, tako se i ponašaju na prodaji! Samo ih još malo treba "potaknuti" i daju oni to džabe, nije problem!
Zato se nema potrebe čuditi, već ako ste uvjereni u vrijednost kupovati, vrlo je jednostavno!

Btw. Što mislite hoće li biti ljudi koji će se javiti na ponudu Valamara za 45 kn po dionici KORF-a, dok je on na burzi 60 kn? Naravno da hoće, jer nemaju pojma da je Dom Holding KORF, a koji se usput nalazi na burzi! Vi mislite da svi čitaju ovaj forum!? Čitam jutros u Slobodnoj, kako u 9 izbornoj jedinici ima 20% glasača koji ne znaju da je dr.Franjo Tuđman umro!? Mislim, što dalje teba komentirati zašto netko prodaje po 3700 kn!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

@ spajdermen
odličan post kolega , stvarno ima strašno neupućenih ljudi , evo npr lopina je jutros objavio kako je badel kupio segesticu (usput to je prastara vijest) a neko je na brzinu skucao ask s 2 naloga u blokadu

lopinjo se ispričao i rekao da nije bilo namjerno , al neko je popušio priču [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


I Samo ih još malo treba "potaknuti" i daju oni to džabe, nije problem!

Znakovito, nema šta .. ASK se odmah podebljao nešto …

Kressho

Koji urnebes na KSSTu, Smart rasprodaje dionice, Spider i Playboj jedan drugog podržavaju. Objavljen natječaj a cijena pada …ZZ ih smiruje. Sudnji dan!

PS

Imam dionice KSSTa. I mirno spavam.

PPS

By the way, pošto zemljište u Zagrebu ?

ovaj sa 60 kom se spušta…

bio na 4000 ako se ne varam…

Da, spustio za sto kn … Brije da ce prodati .. Tako se ne prodaje, ne mirisi mi na prodaju vec potporu Kupnji .. Al ni kupnje nema … Ma ko zna, realno i nije neka kolicina sve i da prodaje , 60 kom … Pif!

Kressho

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Nekretnine/Nekretnine-za-strance-velika-zemljista-za-par-eura-po-kvadratu/?utm_source=news24032011-k&utm_medium=email&utm_campaign=daily_newsletter&utm_content=najcitaniji

[sealed]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

al ga netko dobro puni…pa će vam se smijati kasnije i uvalit vam to nazad…..po 4K I VIŠE…

New Report

Close