KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zemljište vrijedi onoliko koliko je netko spreman za njega platiti a to opet ovisi o tome što ne tome misli raditi. Mislim da se turizmom nitko ne misli baviti na tom području, stambena naselja mislim da nitko ne želi raditi pokraj zračne luke, eventualno nekom proizvodnjm. Pitanje je kojom? Pada mi na pamet neki zabavni park, nešto kao Gardaland. Kad bi to bilo u igri onda je samo nebo granica. Ide to onda i po 1000 € po kvadratu.

______________________
Blizu si nije Gardaland, biće da je NATOland

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

meni se čini da jača na 32xx
legenda

E to je da se nebi žalili da je na 50 kuna , imate sad nalog od 1 165 000 kn.

Hahah, treba malo podrške i od strane kupnje, da ne ode previše nisko!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Hahah, treba malo podrške i od strane kupnje, da ne ode previše nisko!

Dobra dosjetka, dobit ćeš društvo uskoro [proud] [wink]

Da, možda su pomislili da ću ja ovo prosipat do nemilice! Evo, samo što nisam! [smiley] Rekao sam, da ću vam omogućit da kupite jeftino, a ne da ću sve prodat! 🙂

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


E to je da se nebi žalili da je na 50 kuna , imate sad nalog od 1 165 000 kn.

ili prevedeno koliko je neki "ozbiljan kupac" spreman platit KSST…

Koje gluposti vi svi ovdje drobite, to je prestrašno… Ekipo KSST vam kupuje netko iz inozemstva, to bi vec i debil do sada shvatio ako je pratio tijek ove privatizacije..

Da kupca vec nema po cijeni u natjecaju – natjecaj ne bi bio objavljen. Nije vam ovo Hotel Medena vec najobicnija rasprodaja teritorija RH po cijeni 30% ispod trzisne.

Ja tu stvarno ne vidim nista cudno, cak dapace, ne bi se moglo reci niti da je rijec o nekoj uspjesnoj privatizaciji, vec se drzavi tresu gacice jer se ostalo bez para, pa se mora poceti sa rasprodavanjem teritorija …

Dakle – podrucja oko aerodroma i uz obalu pogodna za pristanista, otoci i slicno…

Kome cudno – neka malo prosvrlja po stranim izvorima na Internetu, ima par britanskih izvora koji lijepo objasnjavaju sta ce se graditi na zemlji KSST…

Nitko cak ni ne spominje KSST, al na karti se lijepo vidi koja je to zemlja i cija…

A ako vam izdvajanje dijelica zemlje i pripajanje aerodromu uoci privatizacije ne govori da je to vec prodano onda ste bas onako – slijepi [cool]

Kressho



E to je da se nebi žalili da je na 50 kuna , imate sad nalog od 1 165 000 kn.

ili prevedeno koliko je neki "ozbiljan kupac" spreman platit KSST…
[/quote]

Da nisi ti onaj "izgubljeni u prijevodu" ?


Da kupca vec nema po cijeni u natjecaju – natjecaj ne bi bio objavljen.

Neka plejboj, pusti ljude da prodavaju!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Pun mi je kufer spekulantskih ispada tipa ko ce ti dat 50€ za poljoprivredno na Resniku!
Od 142 stranice 130 ih je puno takvih sranja!

1. Pored aerodroma upravo postoji nekoliko tabli "Prodajem" na poljoprivrednom zemljištu i ako nazovete dobijete vlasnike koji vam uredno svi kazu cijenu od 225-250€/m2! I ako ponudite 180€ oni vam sklope slusalicu da ste neozbiljni!!!
2. Pored aerodroma prema moru postoji i građevna čestica, imate je i u oglasnicima, čovjek traži 350€/m2!!!!
3. Ništa osim toga nije na prodaju, a privatni vlasnici kuća traže npr: kuća neuređena na starom Resniku 250m2=1,8M€
Tko mi ne vjeruje neka me zvrcne kada dođe tu lijepo ću mu pokazati.

Imate oglase i prolistajte si ih ponuda i potražnja crno na bijelo, a ne ovdje spamati konstantno ksst!
Ovo NIJE zemlja za poljoprivredu, jer takva zemlja u slavoniji košta 2,5Kn/m2 (pogledaj oglasnik), ovo je zemlja UZ MORE i to jedina slobodna ravnica od Rijeke do Dubrovnika!

AKO NETKO ZNA ZEMLJU NA RESNIKU ISPOD NAVEDENIH CIJENA, JA OSOBNO JE OTKUPLJUJEM ODMAH! Dali je poljoprivredno ili građevno svejedno je jer je po GUPu ovo sve turistička i IS namjena, a po novom zakonu prenamjena iz polj. u građ. je besplatna.

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!



Da kupca vec nema po cijeni u natjecaju – natjecaj ne bi bio objavljen.

Neka plejboj, pusti ljude da prodavaju!
[/quote]

A i to što kažeš… Neka puste i po 3 soma , možda dokupimo još , ko ih šljivi .. Poslije ce ionako imati istu spiku kao i uvijek .."Ajoooojj…pa kako to nisam vidio … Ajme majko pomagaj, prodah po 3 i po i kupih INgru a ovo 7 vec nakon mjesec dana … gdje mi je pamet bila, majčice moja.."

Nego dodje mi frend jucer koji je ubo 8 komada po 4 soma i po 4 i 200 i citav me dan zove "DA PRODAM? PADA! DA PRODAM??" , ja mu reko "Pa prodaj šta me daviš, ako ti je to dovoljna zarada od 4100 do 3700 samo daj , nemoj mene poslije zvat i smarat kad bude 7"…

I onda na kraju kaže frajer "ma cim dodje na 4300 ja izlazim.."

Eto, to su vam danasnji investitori na KSST. Tresu im se gacice ko i drzavi pa ga po slicnom modelu prodaju ispod cijene. Jedino sto ispada da su ovi na vlasti ipak malo mudriji pa ce iskamčiti 7000 , možda i preko, a vi papci samo 3700 [wink]

Kressho

New Report

Close