KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prenamjene još nema i pitanje je hoće li je biti , a prodaju se ha ne m2 poljoprivrednog zemljišta

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

tu smo gdje smo jer je otvoren natječaj po početnoj cijeni od 7000kn
ovdje je bitno da li će biti kup(a)ca po toj cijeni, a ne što ja mislim

edit: i kaj dijelite kulje smartu?
[angry]

jjure,
Prenamjene će biti, jer nikome nije u interesu da KSST propadnu, kao sve ostale tvrtke u okruženju, a bez prenamjene im se upravo to piše! No, rekao bi da je to već riješeno!

james,
Neka samo dijele, pusti ih! Nemoj gubit nadu, za sada nema razloga!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

inače poljoprivredno zemljište po kaštelima 20-40€ /m2

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


inače poljoprivredno zemljište po kaštelima 20-40€ /m2

Vi nikako da shvatite da ovo nije ni sada poljoprivredno zemljište, ali eto, neda mi se više objašnjavati!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


inače poljoprivredno zemljište po kaštelima 20-40€ /m2

Građevinsko ti je oko 120- 190€ po m2. Imas analizu Colliersa i Centar nekretnina + HGK ovo kvartalno izvješće stanja tržišta nekretnina u Dalmaciji.

Posljednja cijena građevinskog zemljišta u Kaštelima bila je 130€ po m2 ( građevinska ), imas u tom prilogu. Pogledaj si. Mislim da je čak i to netko spomenuo na forumu.

Srdačan pozdrav

Mislio sam na ovo


Građevinsko ti je oko 120- 190€ po m2. Imas analizu Colliersa i Centar nekretnina + HGK ovo kvartalno izvješće stanja tržišta nekretnina u Dalmaciji.

Posljednja cijena građevinskog zemljišta u Kaštelima bila je 130€ po m2 ( građevinska ), imas u tom prilogu. Pogledaj si. Mislim da je čak i to netko spomenuo na forumu.

Srdačan pozdrav


20.05.2010.g.

"Vijećnici su ovlastili gradonačelnika Berketa da s tvrtkom Kaštelanska rivijera sklopi ugovor o kupoprodaji zemljišta, poznatijeg kao Plavi Jadran, a po kojem bi grad za 300 eura po kvadratnom metru…"

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Građevinsko ti je oko 120- 190€ po m2. Imas analizu Colliersa i Centar nekretnina + HGK ovo kvartalno izvješće stanja tržišta nekretnina u Dalmaciji.

Posljednja cijena građevinskog zemljišta u Kaštelima bila je 130€ po m2 ( građevinska ), imas u tom prilogu. Pogledaj si. Mislim da je čak i to netko spomenuo na forumu.

Srdačan pozdrav


20.05.2010.g.

"Vijećnici su ovlastili gradonačelnika Berketa da s tvrtkom Kaštelanska rivijera sklopi ugovor o kupoprodaji zemljišta, poznatijeg kao Plavi Jadran, a po kojem bi grad za 300 eura po kvadratnom metru…"
[/quote]

Ok slažem se ali ja samo prenosim što piše u članku. Jer nije navedeno o kolikoj se kvadraturi vodi u analizi.

Srdačan pozdrav


inače poljoprivredno zemljište po kaštelima 20-40€ /m2

nadi mi tako velike parcele po 40 e kvadrat,ja ti dam jos 10 e po kvadratu…

svakoga dana u svakom pogledu...

Zemljište vrijedi onoliko koliko je netko spreman za njega platiti a to opet ovisi o tome što ne tome misli raditi. Mislim da se turizmom nitko ne misli baviti na tom području, stambena naselja mislim da nitko ne želi raditi pokraj zračne luke, eventualno nekom proizvodnjm. Pitanje je kojom? Pada mi na pamet neki zabavni park, nešto kao Gardaland. Kad bi to bilo u igri onda je samo nebo granica. Ide to onda i po 1000 € po kvadratu.

Jača li ovo kupnja na 3700 , čini mi se da je danas dan preokreta.

New Report

Close