KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…ako cete biti toliko dobri da nam udijelite onda [wink] bit cemo sretni…

Pa, ja vam sigurno neću dijeliti dionice jeftino, ali drugi vjerojatno hoće!? Nema smisla pisati toliko pozitivnoga na ovoj temi, kad imamo dežurne drukere, koji bez argumenata spuštaju cijenu svaki dan! Zašto svi to ne iskoristimo? Evo, ja ću nastojati držati cijenu nisko, a vi ako vjerujete kupujte, ako ne, prodavajte! Šta drugo da vam kažem!? Kad pišem da vrijedi, ne valja, kad pišem da ne vrijedi, opet ne valja! Pa, tko bi vam ugodio? [smiley] Ne mogu više gledati ove igrice, a da ja u njima ne sudjelujem!


ne drukam ja ništa, ne znam kako se to radi…

Heheh, nisam na tebe mislio!
[/quote]

Zanimljivo [wink]

Srdačan pozdrav

Dosta se toga protrgovalo na današnji dan, samo je pravo pitanje kakva je promjena na računu [huh]


Dosta se toga protrgovalo na današnji dan, samo je pravo pitanje kakva je promjena na računu [huh]

I nije neka!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

I nije neka!

Pozdrav Smart . Drago mi je da si se vratio na forum i temu. Sad sam tek pročitao današnje postove i vidio tijek današnjeg trgovanja.

stvarno mi nisu jasni prodavatelji,natjecu se koji ce jeftinije prodati.zar ne vidite koliko god vi prodali,opet se pojavljuju novi nalozi na kupnji?
ljudi,i da se nitko ne javi na natjecaj u prvom krugu po 7000 kn(iako u to ne vjerujem)koji vam je rizik ovo drzati po 4000 kn?
znaci vjestak je procijenio da vrijedi 7000 kn po dionici,neka prode i po 5500 kn(sa velikim diskontom) imate finu zaradu.
p.s.
ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju,vec pokusaj prikaza stvarne slike stanja.autor teksta posjeduje dionice ksst,koje mu cine skoro 60 % portfelja i nije mu jasno kako je moguce da se netko odlucuje na prodaju istih po ovim cijenama
[shocked]

svakoga dana u svakom pogledu...

Pa ovo mi se čini pametno što radi kolega Smart…
Triba izbacit iz igre ove drhtavce…i špekulante tako da nam opet kupuju dionice visoko…

Imate moju podršku kolega Smart.
[thumbsup]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

Smiješno je vidjeti da su prodavači spremni KSST prodati po kojoj god cijeni na bidu. Jučer je kupnja bila na 3600 kn i lupalo se po toj cijeni, da se kupnja povuče na 3000 kn, prodavali bi i po toj cijeni, a da ode na 2000 kn vjerujem da bi bilo prodavača i po toj cijeni, tragikomično!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


…nije mu jasno kako je moguce da se netko odlucuje na prodaju istih po ovim cijenama
[shocked]

Koliko se sjećam, odluka o privatizaciji je bila donešena, kao i objavljena cijena prodaje od 7000 kn, a ljudi su prodavali po, 1500, 2000, 2500, 3000 kn…

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Koliko se sjećam, odluka o privatizaciji je bila donešena, kao i objavljena cijena prodaje od 7000 kn, a ljudi su prodavali po, 1500, 2000, 2500, 3000 kn…

Istina, kako je već netko (lebowski) rekao nekom je i 100% bilo dovoljno, ali 90% tih naloga (radnika) je postavljena 2006. godine kad je dionica dotakla 2000 kuna i nije na vrijeme maknuta.

Da se razumijemo cijena od 2000 kuna za 2006. godinu je bila izvrsna cijena za prodati!


Da se razumijemo cijena od 2000 kuna za 2006. godinu je bila izvrsna cijena za prodati!

Da, ali da se isto tako razumijemo, ovo je 2011.g. i objavljena je cijena za prodaju od 7000 kn, a vidimo da ima onih koji su spremni prodavati po 3600, pa neka onda prodavaju!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


stvarno mi nisu jasni prodavatelji,natjecu se koji ce jeftinije prodati.zar ne vidite koliko god vi prodali,opet se pojavljuju novi nalozi na kupnji?
ljudi,i da se nitko ne javi na natjecaj u prvom krugu po 7000 kn(iako u to ne vjerujem)koji vam je rizik ovo drzati po 4000 kn?
znaci vjestak je procijenio da vrijedi 7000 kn po dionici,neka prode i po 5500 kn(sa velikim diskontom) imate finu zaradu.
p.s.
ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju,vec pokusaj prikaza stvarne slike stanja.autor teksta posjeduje dionice ksst,koje mu cine skoro 60 % portfelja i nije mu jasno kako je moguce da se netko odlucuje na prodaju istih po ovim cijenama
[shocked]

ako zbog ne znam kojeg razloga ovaj natječaj ispadne patka, ne bu se ovo prodalo ni po nominali, a kamo li 5500kn
i bumo popušili ti, ja i svi skupa sa mnom

james,
Dakle, po tome što pišeš misliš da to zemljište ne vrijedi više od 53 eura/m2?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close