KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa, zar ne želite svi kupiti jeftinije!? Evo, ja vam to omogućujem!

eto, spusti se na 2000kn pa da bude još malo jeftinije

usput budi rečeno, molio bi moderatora da mi na pp objasni zašto mi je obrisan posljednji post

i kaj me sad svi preskaču na 2000kn?
[angry]

sad se vidi da u uspjeh privatizacije KSST ne vjeruju ni oni koji je mjesecima zagovaraju, pa su započeli s rasprodajom dionica [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

[thumbsup]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

g. smart će ovo u blokadu odvest, a kad svi prodaju, diže on to gore na 4K [thumbsup]


g. smart će ovo u blokadu odvest, a kad svi prodaju, diže on to gore na 4K [thumbsup]

Pa nije lud da kupuje ono što nevalja ,da valja nebi sad prodavao.

Kupujte ako ste pametni, nemam vam šta drugo reć! Neću vam još dugo ovo danas držati!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



g. smart će ovo u blokadu odvest, a kad svi prodaju, diže on to gore na 4K [thumbsup]

Pa nije lud da kupuje ono što nevalja ,da valja nebi sad prodavao.
[/quote]
Aha, ne valja vam ovo ništa, svi prodajte! Jeli se tako druka prema dole?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

UUUU Evo gospon Smart se vratio, bas lijepo sto ste opet s nama, makar i u negativom kontekstu, prodajete kazete, steta nisam bash pri parama sada, ja bi takve cijene pred kraj 4. mjeseca ako cete biti toliko dobri da nam udijelite onda [wink] bit cemo sretni.
Salu na stranu, ponovit cu ono sto je netko pobrisao mozda prodje.
A gospodine Smart zasto predajete na temelju gluposti ovdje kaj se pise, s time samo dokazujete da niste sigurni u sebe i svoje izvjestaje (sto ne mora biti istina ali tako izgleda), te na temelju toga samo odgovarate pozitivno na ove spekulante i nesuvisle lazne informatore (ne znam kako da se vise izrazim kad se postovi non stop brisu) koji ruse cijenu dole. Ja vjerujem u Vas isto kao i u gospon Spidermana (mada se i on poceo gubiti od kad Vas nema).
Kada nekog ucite, morate znati da necete nauciti sve, morate biti zadovoljni cak i ako 1% "ucenika" prati vase razmisljanje, jer ipak je burza po mojem skromnom misljenju đungla, ali cak i u toj đungli mora biti jedan ili dva razumna glasa da bi se mogli orijentirati. Bolje jedan glas razuma nego 99 nelogicnih trolova kojima je zao sto nisu usli na vrijeme.
Inace imam dionicu KSST-a inace ne bi pricao ovdje.
Pozdrav!

Rusitelj vlade ^_^.

Hahah! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)




g. smart će ovo u blokadu odvest, a kad svi prodaju, diže on to gore na 4K [thumbsup]

Pa nije lud da kupuje ono što nevalja ,da valja nebi sad prodavao.
[/quote]
Aha, ne valja vam ovo ništa, svi prodajte! Jeli se tako druka prema dole?
[/quote]

pa nekome ste omogućili da kupi po 36xx i 37xx…

taj vam mora bit zahvalan…

ne drukam ja ništa, ne znam kako se to radi…


…ako cete biti toliko dobri da nam udijelite onda [wink] bit cemo sretni…

Pa, ja vam sigurno neću dijeliti dionice jeftino, ali drugi vjerojatno hoće!? Nema smisla pisati toliko pozitivnoga na ovoj temi, kad imamo dežurne drukere, koji bez argumenata spuštaju cijenu svaki dan! Zašto svi to ne iskoristimo? Evo, ja ću nastojati držati cijenu nisko, a vi ako vjerujete kupujte, ako ne, prodavajte! Šta drugo da vam kažem!? Kad pišem da vrijedi, ne valja, kad pišem da ne vrijedi, opet ne valja! Pa, tko bi vam ugodio? [smiley] Ne mogu više gledati ove igrice, a da ja u njima ne sudjelujem!


ne drukam ja ništa, ne znam kako se to radi…

Heheh, nisam na tebe mislio!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close