KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



burek trejderi misle da su danas jeftino kupili
kad za par dana skuže da nema zainteresiranih za kupnju iznad 3900 kn, preći će svi na stranu prodavača i lupati po kupnji da izađu sa što manjim minusom…. očekujem pad cijene negdje na 3000-3300 kn

p.s. pogledajte ove lažne naloge na kupnji koji daju potpru prodavaču i sve će vam biti jasno [bye]

koji od ovih naloga su lažni?
[/quote]

Teoretski gledano sve što se do sada odvijali i što će se odvijati dovodi nas do objektivnog zaključka da će cijena navedene dionice ići prema 7000kn, a ne prema 50kn. Ukoliko ne vjerujete pročitajte si literaturu dostupnu na stranicama Vlade Republike Hrvatske, HFP, PPDIV i Kastela.org. Ne znam što se želi postići tim nalozima,ali duboko vjerujem da njihova svrha ne postoji.

možda je na pomolu ‘Endlösung der ksst frage’

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


…Ne znam što se želi postići tim nalozima,ali duboko vjerujem da njihova svrha ne postoji.

Jasno da ne postoji, niti postoje lažni nalozi! Šortanja ima, ali mislim da se sada većina njih vrati po istoj cijeni nazad, tako da ni tu ne vidim neke zarade! Dva puta se isplatilo šortati, prvi put kad se cijena sa 4 vratila na 3000 kn i drugi put kad se cijena sa 4900 vratila na 3900! No, teško je takve targete pogoditi, pa sumnjam da ima puno investitora koji su to ostvarili. Da ne govorim, kako se tu isključivo radi o manjim količinama!
Bilo je ovdje pokušaja udruživanja za šortanje sa cijenom, ali sam ja to glatko odbio, kao i Smart i još neke kolege sa foruma! Neka potvrde forumaši, da ja nebi stavljao poruke na uvid! Zato mi nisu jasni ovi napadi, posebno na Smarta!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Matebirac niti ja vidim svrhu postojanja tih naloga, niti vide te osobe koje su ih postavile/ili.

Zna li netko kojeg datuma je sjednica gradske skupštine?



…Ne znam što se želi postići tim nalozima,ali duboko vjerujem da njihova svrha ne postoji.

Jasno da ne postoji, niti postoje lažni nalozi! Šortanja ima, ali mislim da se sada većina njih vrati po istoj cijeni nazad, tako da ni tu ne vidim neke zarade! Dva puta se isplatilo šortati, prvi put kad se cijena sa 4 vratila na 3000 kn i drugi put kad se cijena sa 4900 vratila na 3900! No, teško je takve targete pogoditi, pa sumnjam da ima puno investitora koji su to ostvarili. Da ne govorim, kako se tu isključivo radi o manjim količinama!
Bilo je ovdje pokušaja udruživanja za šortanje sa cijenom, ali sam ja to glatko odbio, kao i Smart i još neke kolege sa foruma! Neka potvrde forumaši, da ja nebi stavljao poruke na uvid! Zato mi nisu jasni ovi napadi, posebno na Smarta!?
[/quote]
Oćete nam objasniti kako ste odbili pokušaj šortanja.
Koliko ste dionica kupili u toj obrani koje sada ne možete prodati po cijeni po kojoj ste ih stekli.
Teško da mali investitori mogu obraniti dionicu ako je nekome interes da je sruši.
Ako ste se udružili u obrani i to uspjeli meni je to drago čuti i čestitam vam na tome i šteta što nema više takvog udruživanja.
Ovako razjedinjeni laka smo lovina fondovima.
Lavovi kad napadaju uvjek love onoga koji je sam a nikada se ne zaleću u krdo.


Oćete nam objasniti kako ste odbili pokušaj šortanja.
Koliko ste dionica kupili u toj obrani koje sada ne možete prodati po cijeni po kojoj ste ih stekli.
Teško da mali investitori mogu obraniti dionicu ako je nekome interes da je sruši.
Ako ste se udružili u obrani i to uspjeli meni je to drago čuti i čestitam vam na tome i šteta što nema više takvog udruživanja.
Ovako razjedinjeni laka smo lovina fondovima.
Lavovi kad napadaju uvjek love onoga koji je sam a nikada se ne zaleću u krdo.

Nitko koga ja znam nije nikakvu cijenu branio, zašto bi!? Kupovali da, ali branili ne! Kako sam i napisao, 3-4 forumaša nisu htjeli sudjelovati u tim igricama, posebno zato što se na taj način šteti cijeni dionice i njenom rastu! No, očigledano je da je netko to napravio i zaustavio rast na neprimjeran način, prosipajući dionice na dan objave natječaja, kao da nema sutra! No, za par dana ćemo vidjeti tko je to bio, budite sigurni!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)




burek trejderi misle da su danas jeftino kupili
kad za par dana skuže da nema zainteresiranih za kupnju iznad 3900 kn, preći će svi na stranu prodavača i lupati po kupnji da izađu sa što manjim minusom…. očekujem pad cijene negdje na 3000-3300 kn

p.s. pogledajte ove lažne naloge na kupnji koji daju potpru prodavaču i sve će vam biti jasno [bye]

koji od ovih naloga su lažni?
[/quote]

Teoretski gledano sve što se do sada odvijali i što će se odvijati dovodi nas do objektivnog zaključka da će cijena navedene dionice ići prema 7000kn, a ne prema 50kn. Ukoliko ne vjerujete pročitajte si literaturu dostupnu na stranicama Vlade Republike Hrvatske, HFP, PPDIV i Kastela.org. Ne znam što se želi postići tim nalozima,ali duboko vjerujem da njihova svrha ne postoji.
[/quote]

za koje od navednih naloga ste duboko uvjereni da im nema svrhe?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....





burek trejderi misle da su danas jeftino kupili
kad za par dana skuže da nema zainteresiranih za kupnju iznad 3900 kn, preći će svi na stranu prodavača i lupati po kupnji da izađu sa što manjim minusom…. očekujem pad cijene negdje na 3000-3300 kn

p.s. pogledajte ove lažne naloge na kupnji koji daju potpru prodavaču i sve će vam biti jasno [bye]

koji od ovih naloga su lažni?
[/quote]

Teoretski gledano sve što se do sada odvijali i što će se odvijati dovodi nas do objektivnog zaključka da će cijena navedene dionice ići prema 7000kn, a ne prema 50kn. Ukoliko ne vjerujete pročitajte si literaturu dostupnu na stranicama Vlade Republike Hrvatske, HFP, PPDIV i Kastela.org. Ne znam što se želi postići tim nalozima,ali duboko vjerujem da njihova svrha ne postoji.

[/quote]

za koje od navednih naloga ste duboko uvjereni da im nema svrhe?
[/quote]

26 kom po 50.57kn
202 kom po 50.56kn
100 kom po 50.00kn

Da li to tebi ima smisla kada zadnaj transakcija bila 3880kn?
[rolleyes]






burek trejderi misle da su danas jeftino kupili
kad za par dana skuže da nema zainteresiranih za kupnju iznad 3900 kn, preći će svi na stranu prodavača i lupati po kupnji da izađu sa što manjim minusom…. očekujem pad cijene negdje na 3000-3300 kn

p.s. pogledajte ove lažne naloge na kupnji koji daju potpru prodavaču i sve će vam biti jasno [bye]

koji od ovih naloga su lažni?
[/quote]

Teoretski gledano sve što se do sada odvijali i što će se odvijati dovodi nas do objektivnog zaključka da će cijena navedene dionice ići prema 7000kn, a ne prema 50kn. Ukoliko ne vjerujete pročitajte si literaturu dostupnu na stranicama Vlade Republike Hrvatske, HFP, PPDIV i Kastela.org. Ne znam što se želi postići tim nalozima,ali duboko vjerujem da njihova svrha ne postoji.

[/quote]

za koje od navednih naloga ste duboko uvjereni da im nema svrhe?
[/quote]

26 kom po 50.57kn
202 kom po 50.56kn
100 kom po 50.00kn

Da li to tebi ima smisla kada zadnaj transakcija bila 3880kn?
[rolleyes]
[/quote]

Izvini, učin od Vas koji nešto znaju …. takvih dalekih naloga imaš skoro na svakoj dionici, to ne znači da nemaju smisla. Netko je ostavio nalog, možda je u zatvoru ili na planini gdje nema internet pa silazi jednom godišnje dolje … šta se živciraš oko tih naloga uopće? Tako, tebe sam razjasnio, sad me još zanima onaj majstor s lažnim nalozima da mi objasni za koje naloge misli da su lažni i što to uopće znači "lažni nalog". Hvala na pomoći

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



…Ne znam što se želi postići tim nalozima,ali duboko vjerujem da njihova svrha ne postoji.

Jasno da ne postoji, niti postoje lažni nalozi! Šortanja ima, ali mislim da se sada većina njih vrati po istoj cijeni nazad, tako da ni tu ne vidim neke zarade! Dva puta se isplatilo šortati, prvi put kad se cijena sa 4 vratila na 3000 kn i drugi put kad se cijena sa 4900 vratila na 3900! No, teško je takve targete pogoditi, pa sumnjam da ima puno investitora koji su to ostvarili. Da ne govorim, kako se tu isključivo radi o manjim količinama!
Bilo je ovdje pokušaja udruživanja za šortanje sa cijenom, ali sam ja to glatko odbio, kao i Smart i još neke kolege sa foruma! Neka potvrde forumaši, da ja nebi stavljao poruke na uvid! Zato mi nisu jasni ovi napadi, posebno na Smarta!?
[/quote]

Potvrđujem .. Sintagma i ja smo bili u igri – on uspio, ja ne .. Ja i još jedan forumaš ovdje – uspjeli obojica.
Osobno – shortao sa 4800 i 4650 cijenama ali sa jedva pola količine, dokup na 4400, 4200, 4000 i 3800 ovih dana … Količina povećana, zarada sveukupna osim 7 – 8 kom džabe neznatna

Kressho







burek trejderi misle da su danas jeftino kupili
kad za par dana skuže da nema zainteresiranih za kupnju iznad 3900 kn, preći će svi na stranu prodavača i lupati po kupnji da izađu sa što manjim minusom…. očekujem pad cijene negdje na 3000-3300 kn

p.s. pogledajte ove lažne naloge na kupnji koji daju potpru prodavaču i sve će vam biti jasno [bye]

koji od ovih naloga su lažni?
[/quote]

Teoretski gledano sve što se do sada odvijali i što će se odvijati dovodi nas do objektivnog zaključka da će cijena navedene dionice ići prema 7000kn, a ne prema 50kn. Ukoliko ne vjerujete pročitajte si literaturu dostupnu na stranicama Vlade Republike Hrvatske, HFP, PPDIV i Kastela.org. Ne znam što se želi postići tim nalozima,ali duboko vjerujem da njihova svrha ne postoji.

[/quote]

za koje od navednih naloga ste duboko uvjereni da im nema svrhe?
[/quote]

26 kom po 50.57kn
202 kom po 50.56kn
100 kom po 50.00kn

Da li to tebi ima smisla kada zadnaj transakcija bila 3880kn?
[rolleyes]
[/quote]

Izvini, učin od Vas koji nešto znaju …. takvih dalekih naloga imaš skoro na svakoj dionici, to ne znači da nemaju smisla. Netko je ostavio nalog, možda je u zatvoru ili na planini gdje nema internet pa silazi jednom godišnje dolje … šta se živciraš oko tih naloga uopće? Tako, tebe sam razjasnio, sad me još zanima onaj majstor s lažnim nalozima da mi objasni za koje naloge misli da su lažni i što to uopće znači "lažni nalog". Hvala na pomoći
[/quote]

ja ću ti odgovoriti … "lažni nalog" pretpostavlja osobu koja ne želi zapravo prodati već postavlja nalog uvijek dvije stepenice iznad prvog ASK-a, a istovremeno cijedi van one koji se s prvih na ASK-u slijedom panike, vremena, pritiska i sl. prospu po BID-u , a na kojem je u pravilu medju prvima
Osobno sam imao jedno vrijeme nalog na 4390 35 kom koji sam ovisno o kretanju cijene spustao do 4200 i sa max 50 komada…
Na taj način stvarao sam privid da je jaka volja za prodajom, da "veći igrač" želi van , dakle "netko tko bi nešto mogao znati" .. No uvijek sam imao nalog pred sobom na ekranu i prst na jedan klik do "OTKAŽI".
I kad bi cijena kojim slučajem naglo krenula gore ja bi samo otkazao taj nalog, pa otvorio novi na višoj cijeni.
Razlog zašto sam cijedio je bio da omogućim novima da uđu a onima koji su ovdje drukali pad – da izađu , jer kolebljivi nisu dobri dugoročno za dionicu a pretpostavljao sam da će ono koji kupuju nakon donešene odluke vlade na cca 3850 do 4200 držati dionicu do natječaja.
Eto, usput sam i sam "omastio brk" a da li će mi dobro sjesti to perje počupano na 4 soma još ćemo vidjeti. Da nemam nikakav info vjerujte mi – ne bi plaćao 4000 ovu dionicu iako sam uzimao i po 1000 i po 2000 i 2500 dosta pa mi je prosjek debelo ispod…
Jer svaka plaćena 4000 može biti rizik ne dodje li do sklopljenog posla.
No, kako kažem pretpostavka je preko 67 % da će KSST biti prodan u prvom krugu, a preko 80 % u drugom krugu, dovoljno za ulaganje.
Dakle ovo na 4000 nije rizična dionica, niti "igra" , već klasična špekulacija na sada već prilično kratak rok (kome je kratak rok jedan do 5 dana neka bolje ode sa burze jer OPTE i SUNH uspjesi lako +povuku u hazard pa se drugom prilikom sve to vrati natrag …) – rok od cca 2 mjeseca od danas, i manje ..
sa velikom mogućnosti prinosa od gotovo 80 % …
A da ne pričamo šta će se desiti ako dođe do utakmice prilikom natječaja …

Eto ,sada znamo što su to "LAŽNI NALOZI"

Pozdrav [wink]

Kressho

odgovor na pitanje smisla ovakvih naloga ste mogli dobiti kad se dogodio slučaj ‘debelog prsta’ lani na nyse-u

doduše kod nas nema automatskih stop lossova al taj dan su prolazili nalozi koji su kako kažete lažni ili nemaju smisla

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close