KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

htio sam reći da su i jedan i drugi nalog podjednako udaljeni od cijene po kojoj se trguje ..

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Primjer – danas je prošlo cca 16 000 komada HT-r-a

Reći ćete "4 miliona brate ! pozamaš promet , ide to .. " zar ne ?

A 16 000 komada je tek 0,05 % ukupno raspoložive količine slobodne za prodaju na HT-u koja je cca 40 000 000 dionica

Dok kod KSST-a imamo danas prodano 37 komada od ukupno 6000 raspoloživih prema gore opisanom modelu, doslovce max raspoloživih jer sam očito u "slobodne" ubrojao i mnoge ovdje koji ne misle prodavati do natječaja

E pa to vam je kao da je danas prodano – 240 000 HT-a !!!

I onda nek mi netko kaže da "slabo ide KSST… " ili da "nema tu kupnje" …

Pa da je kako vi svaki dan pišete ovdje , ove gluposti kojima se mi starosjedioci samo odvaljujemo – već bi KSST odavno pao na 2000 , možda i na 1000 a ja ne vidim da KSST ide ispod 3800 koliko god ga cijedili …

Jer nitko vam ove dionice neće prodati upola cijene, vjerujte mi – NITKO-

Možete ih jedino sami sebi prodavati na taj način nadajući se da će se neki paničar , radnik ili burzovna budala – početnik navući i izdilati…

Ako me osjećaj ne vara većina dionica koje uopće izlaze su jedne te iste već danima i tu i tamo se pojavi netko sa liste skdd-a i ispusti par komada do par desetaka …

Kressho


burek trejderi misle da su danas jeftino kupili
kad za par dana skuže da nema zainteresiranih za kupnju iznad 3900 kn, preći će svi na stranu prodavača i lupati po kupnji da izađu sa što manjim minusom…. očekujem pad cijene negdje na 3000-3300 kn

p.s. pogledajte ove lažne naloge na kupnji koji daju potpru prodavaču i sve će vam biti jasno [bye]

jako jako loš druk … Početniče [thumbsup]

Naime, postavlja se pitanje "što li je pisac želio reći .." =?

Jer – ovi što kupuju sada na 3800 sigurno ne kupuju na temelju tvojih napisa, već imaju feeling, a možda i punu informaciju o tome tko je kupac i kakav se zapravo projekat sprema u toj regiji …

Zar zaista misliš da bi jedan Čobanković pred par tjedana najavio "Uspješnu privatizaciju Kaštelanskih Steklenika" na javnoj televiziji, pred milion i više gledatelja u jednom TV dnevniku da nemaju već kupca ???

Aime, kako si naivan …

Pa pogledaj prvo tko sjedi u Upravnom Odboru HFP-a pa mućni malo glavom prije nego se blamiraš ovako …

Ista ekipica ti Upravlja HFP-om koja sjedi i u Vladi, ista je ekipa dakle donijela Odluku o Privatizaciji i objavila natječaj …

Zar ti ni to ništa ne govori ..?

Šta misliš kada jedan Mercedes digne cijenu Smart-a u U.S. da to rade iz zajebancije ili su možda izračunali da imaju dovoljno interesa da učine isto , a pritom mu ni mijenaju oblik već desetak godina … ?

Kressho

burek trejder…
prije bih rekao – burekdžinica trejder.
jer s ovim parama od ksst na kraju možda kupim i burekdžinicu na baščaršiji.

hate red


burek trejder…
prije bih rekao – burekdžinica trejder.
jer s ovim parama od ksst na kraju možda kupim i burekdžinicu na baščaršiji.

Zanimljiv vid trejdanja.
Kupiš po 4000-4200 prodaš po 3850.
Ja tu ne vidim zarade.



burek trejder…
prije bih rekao – burekdžinica trejder.
jer s ovim parama od ksst na kraju možda kupim i burekdžinicu na baščaršiji.

Zanimljiv vid trejdanja.
Kupiš po 4000-4200 prodaš po 3850.
Ja tu ne vidim zarade.
[/quote]
a o čemu ti?

hate red


Zanimljiv vid trejdanja.
Kupiš po 4000-4200 prodaš po 3850.

ništa ti ne znaš, bitno da se para vrti, ku’iš ne? [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Sutra prije deset pokušat ću ovdje posložiti nešto pisanog materijala kronološkim redom…bit će vam sve jasno….a cijena će neminovno otići, sad je l’ gore ili dolje…mislio sam sačekati da dionica dođe na 3.500 pa da tek onda objavim, ali kako stvari stoje neće ona ispod 3.850 [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Sutra prije deset pokušat ću ovdje posložiti nešto pisanog materijala kronološkim redom…bit će vam sve jasno….a cijena će neminovno otići, sad je l’ gore ili dolje…mislio sam sačekati da dionica dođe na 3.500 pa da tek onda objavim, ali kako stvari stoje neće ona ispod 3.850 [wink]

Zar nisu nečije/ovdje prognoze bile da će nakon službene objave natječaja cijena biti cca min 5.600?!
Lijepa prognoza – sa samo cca 30% minusa….

laku noć, vidim da ovdje nema pomoći…

hate red


Zanimljiv vid trejdanja.
Kupiš po 4000-4200 prodaš po 3850.
Ja tu ne vidim zarade.

Pa, sigurno je da ima i takvih!? Vjerojatno u manjim količinama!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


burek trejderi misle da su danas jeftino kupili
kad za par dana skuže da nema zainteresiranih za kupnju iznad 3900 kn, preći će svi na stranu prodavača i lupati po kupnji da izađu sa što manjim minusom…. očekujem pad cijene negdje na 3000-3300 kn

p.s. pogledajte ove lažne naloge na kupnji koji daju potpru prodavaču i sve će vam biti jasno [bye]

koji od ovih naloga su lažni?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close