KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nema opasnosti za to
naime, ne postoji ni jedan nalog za kupnju po 37xx
[sad]

Postoji, ali ne postoji za prodaju po toj cijeni [wink]

Opa neko od dioničara je izložio 170 kom po 7000?! [thumbsup]


Opa neko od dioničara je izložio 170 kom po 7000?! [thumbsup]

džabe kad mi ne žele poderati ovaj jad i čemer na 4150
[undecid]

+ 4 kom danas.
neloše…

sutra opet na bid [cool]

hate red

kupnja nešto tanka…

30-tak komada i na soma kuna smo…

da li su ovo završne igre prije eksplozije…

ali u kom smjeru!


Opa neko od dioničara je izložio 170 kom po 7000?! [thumbsup]

Aha, pa mogao je izložiti i po 16.000!? Ne znam čemu izlaganje takve količine, samo stvara privid jake prodaje. No, svejedno je! Kako sam vam i jučer napisao, vidite da se prosipaju količine 14, 15 ili 16 kom. Hm, to me podsjeća ne jednu dionicu, gdje je bilo masa prodavatelja koji su dobili džabe dionice! Znate, oni ne znaju cijeniti to što imaju! Neka prodavaju po 2000 što se mene tiče, oni gube, ne ja!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

burek trejderi misle da su danas jeftino kupili
kad za par dana skuže da nema zainteresiranih za kupnju iznad 3900 kn, preći će svi na stranu prodavača i lupati po kupnji da izađu sa što manjim minusom…. očekujem pad cijene negdje na 3000-3300 kn

p.s. pogledajte ove lažne naloge na kupnji koji daju potpru prodavaču i sve će vam biti jasno [bye]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

neko je izložio i nalog na kupnji od 202 kom ,

jest da nije neka cijena al eto ..

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Aleja drukera?!

@ Spajdi

Slažem se, ali očito to nešto govori??

@jjure
vidi se da si novi
taj nalog je tu od vijeka vijekova



@jjure

vidi se da si novi
taj nalog je tu od vijeka vijekova

mislim da jure pokušava biti sarkastičan…

Zanimljivo je kako nitko ne primjecuje kako se nalozi na prodaju na cca 4150 kn svaki put kad cijena potone naglo podebljaju, a kada poraste preko 4 odjednom se stanjuju …

Kupnja je pametna , skrivena, to se tako i radi, ali price o tome da kupnje nema ne drze bas vodu ovdje, jer se trzi vec danima solidna kolicina – cca 1 % svih slobodnih – što nije malo , i u pravilu sve sto izadje ispod 4000, 3900 bude prodano a ono ispod 3850 doslovce rastrgano..

Nadam se da ne očekujete ovdje da Vodovod ili HFP prodaju svoje dionice na burzi .. ?

I jos ako oduzmemo Teskere koje ne prodaju, a oni sami drže cca 2600 komada, pa trojicu iz TOP 10 – još 1200 , pa par manjih koji drže po 100 do 160 komada ostaje vam na prodaji free floata jedva 6000 komada…

Prema tome ako prodje 60 i više komada u danu to je 1 % postojecih dionica raspoloživih na prodaju.

Nadjite mi jos jednu dionicu na zse kod koje se dnevno rasproda tolika kolicina slobodnih dionica …

Ja ne mogu [wink]

A na kraju krajeva, netko to sve i kupuje …

Zar ne ?=

Kressho

New Report

Close