KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa kakve to veze ima sa ksst

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


pa kakve to veze ima sa ksst

Evo odgovoriti ću vam kakve ima veze.
Ta dva računa iz Dubrovnika koji dokupljuju neki žele prikazati kao insajderi koji znaju šta će se deseti.
Ta dva računa iz Dubrovnika su na burzi pogubili i gaće.
Ulaze u visokorizične dionice u kojima Država ima većinu, ne baš uvjek ali u 98% slučajeva i nadaju se sretnom kraju.
Do sada su fali 4 puta što ja znam a koliko su puta falili što ja ne znam.
Tako da oni nisu nikakav pokazatelj u kome smijeru će dionica.
Pratiti šta oni rade i kupovati po meni je ludost.


Ta dva računa iz Dubrovnika koji dokupljuju neki žele prikazati kao insajderi koji znaju šta će se deseti.
Ta dva računa iz Dubrovnika su na burzi pogubili i gaće.

dobro bene, zar zaista nemas sto raditi nego iskljucivo istrazivati kastelanske staklenike i njihove dionicare (i trositi novac u skdd) ?

imas li ti dionice ksst?

kolika ti je prihvatljiva cijena da bi usao u dionicu ksst?

Ben bi najradije vratio sat unazad pa kupovao po 1000 kn … Ali ne može se vrijeme vratiti unatrag više, eto imali smo jeftini Sunčani Hvar mjesecima, pa će se sad zacementirati na 50 do 60 kn bez problema unatoč izrazito lošem poslovanju, smanjenju temeljca i gomili dugova i gubitaka koji premašuju ukupnu imovinu …
Pa prema tome ako se jedan SUNH zaleti postenih 100 i preko % na po meni lošu vijest za dioničare i otpis cca 5 % dugovanja, kako očekujete da KSST više ikada padne ispod 4000 kn po dionici, kada mu po toj cijeni kvadrat zemljišta vrijedi svega 80 eura, a da ne pričamo o tome da i staklenici imaju neku vrijednost.
Pa ne dobiva kupac samo zemlju.
S druge strane možemo pretpostaviti da će država potencijalnom kupcu sasvim sigurno po cijeni od 7000 kn po dionici oprostiti sva dugovanja.

Dakle – sve i da se ne pojavi kupac na 7000, u što kolektivno sumnjamo ovdje jer neki već znaju i tko upravo sprema ponudu u jednoj od susjednih nam zemalja, iduca bi ponuda morala biti na 6000 kn, a posljednja na 5500 i to vam je to ljudi moji.

Dakle tko god prodaje ovu dionicu sada po 4000 kn iz panike zbog par jačih naloga na ASK sumnjive vjerodostojnosti koji u pravilu rijetko išta i prodaju u danu (ako pratite ekran, a imam i snimljeno koga zanima..) – je ili lud ili ima info o nekom drugom dupliću pa neka slobodno podijeli taj info s nama , heh, zanima nas .. [wink]

Kressho

Opet vam kažem, sve to vuče korenje iz 2000.godine, kad je zemlja dokapitalizacijom sklonjena u staklenike, a kupac već onda bio poznat. [thumbsup] Kupac nije mali, a bogami ni budući projekt.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

http://www.gradkastela.com/news.php?readmore=2390

Je li to ovo ? [lol] [lol]

Ajmo ekipo – pročitajte pa udijelite još koju dok možete po 3900 i niže meni i ostalima koji smo ovisni o riziku visoke volatilnosti [wink]

Kressho

Hahaha, ben10 misli da nešto zna! [lol] Jal je najgora stvar na svijetu, teško je živjeti sa tim! Za MAIS nemam pojma, nikad to "nismo" kupovali, ali na svemu drugome što si nabrojao smo uzeli lijepe novce! No, to ti ne možeš znati, jer očito nikad ništa nisi zaradio u životu! Samo naprijed, nemoj da moram stavljati prodajne naloge ovdje! No, vratimo se mi na KSST!

drOETKER
Zato sam i napisao da će se mnogi iznenaditi tko će se sve javiti na natječaj!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Hahaha, ben10 misli da nešto zna! [lol] Jal je najgora stvar na svijetu, teško je živjeti sa tim! Za MAIS nemam pojma, nikad to "nismo" kupovali, ali na svemu drugome što si nabrojao smo uzeli lijepe novce! No, to ti ne možeš znati, jer očito nikad ništa nisi zaradio u životu! Samo naprijed, nemoj da moram stavljati prodajne naloge ovdje! No, vratimo se mi na KSST!

drOETKER
Zato sam i napisao da će se mnogi iznenaditi tko će se sve javiti na natječaj!

Smart ili Spajder, kako se vec zoves .. .Ja nemogu vjerovati da se ti i dalje pališ na likove koji se zovu Ben10 i slične, i očevidno pojma nemaju s burzom …

Bolje prokomentiraj ovaj članak koji sam stavio gore [wink]

Kressho

Dionica je na kraju loše pošla, a ne oni. Oni su se najvjerojatnije na vrijeme iskrcali i sad vam se smiju. Naravno, neće vam to javno priznati da ne posustanete u vašem ‘investiranju’. Samo naprijed, nemojte dati da vas tko obeshrabruje. Vi imate svoj cilj. On je pred vama. Još samo korak. Bla, bla, bla. U toj samohipnozi ostat ćete bez gaća.


Hahaha, ben10 misli da nešto zna! [lol] Jal je najgora stvar na svijetu, teško je živjeti sa tim! Za MAIS nemam pojma, nikad to "nismo" kupovali, ali na svemu drugome što si nabrojao smo uzeli lijepe novce! No, to ti ne možeš znati, jer očito nikad ništa nisi zaradio u životu! Samo naprijed, nemoj da moram stavljati prodajne naloge ovdje! No, vratimo se mi na KSST!

drOETKER
Zato sam i napisao da će se mnogi iznenaditi tko će se sve javiti na natječaj!


Ne MAISTRA već Hoteli maestra, moja greška.
Da da lijepo ste zaradili poznato mije to [lol]
Jel sada vidite da vam govorim istinu.
Korisnik spiderman je sam priznao da djeluju kao grupa.
Gaće su izgubili znam iz pouzdanih izvora.
Kao što vidite da sam dobro upućen.
Čuvajte se dobro i pazite na svoj novac

Plejboj,
Nisam Smart, ali priznajem da sam poslovno povezan sa njim! Što se tiče Pense, to ne treba komentirati! Zašto čovjeka najviše muči cijena dionice na burzi i to što je cijena porsla sa 1000 na 5000 kn!? Zato što ih on nema, a imao je priliku uzeti džabe te iste dionice! I sad se on kao pokazuje kao spasitelj dioničara!? Pa, zar dioničarima nije u interesu da cijena bude 7000 kn!? Nije, jer po njegovom treba biti 1000 kn! Pa, kako se onda on zalaže za dioničare???
Šuplja priča, koja ima podlogu, ali nema koknkretne odluke i rješenje! Pa, tko je on da priča kako se zemljište ne može prenamjeniti??? Sve se može preamjeniti i hoće, u to sam uvjeren! Ma, smiješno je što uopće to komentiram!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Plejboj,
Nisam Smart, ali priznajem da sam poslovno povezan sa njim! Što se tiče Pense, to ne treba komentirati! Zašto čovjeka najviše muči cijena dionice na burzi i to što je cijena porsla sa 1000 na 5000 kn!? Zato što ih on nema, a imao je priliku uzeti džabe te iste dionice! I sad se on kao pokazuje kao spasitelj dioničara!? Pa, zar dioničarima nije u interesu da cijena bude 7000 kn!? Nije, jer po njegovom treba biti 1000 kn! Pa, kako se onda on zalaže za dioničare???
Šuplja priča, koja ima podlogu, ali nema koknkretne odluke i rješenje! Pa, tko je on da priča kako se zemljište ne može prenamjeniti??? Sve se može preamjeniti i hoće, u to sam uvjeren! Ma, smiješno je što uopće to komentiram!

Odgovorite zašto smart prodaje?
Jeste vi svoje već prodali i sada izvlačite jednoga po jednoga člana drukovima.
Čuvajte svoje novce.
Varalice su na svakom koraku.

New Report

Close