KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda se jave IGH i Ingra 🙂



Ništa čudno! Po zadnjem uvidu u stanje dioničara KSST, vidio sam da je najviše dioničara koji imaju ispod 10, pa 14,15,16 do 20 dionica. Ajmo reći da ih je preko 90 %. Većina su ih dobili džabe, pa se tako lako i rješavaju. Ovo zadnje prosipanje 13:52:30 h je upravo to, 14 kom. Dakle, nema tu nekih velikih dioničara koji bi ovo radili, jer su malo veći rijetki dioničari koji imaju do 50 ili još rijeđi koji imaju do 100 kom. kupovali najviše na ovim razinama! Naravno, tih dioničara je jaaaaako, jaaaaaako malo!

A kako komentiras da smart prodaje?istina u malim kolicinama ali trend je prepoznatljiv
p.s. santic i zimzi jos miruju.
[/quote]

Mene bi više čudilo da Smart ne prodaje. Riskirati 500% zarade u ovakvoj zamršenoj i kriznoj situaciji bilo bi nešto što igrač tipa Smart nikad nebi napravio. Ovo je nama koji smo kupovali na početku odradilo. [bye]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




Ništa čudno! Po zadnjem uvidu u stanje dioničara KSST, vidio sam da je najviše dioničara koji imaju ispod 10, pa 14,15,16 do 20 dionica. Ajmo reći da ih je preko 90 %. Većina su ih dobili džabe, pa se tako lako i rješavaju. Ovo zadnje prosipanje 13:52:30 h je upravo to, 14 kom. Dakle, nema tu nekih velikih dioničara koji bi ovo radili, jer su malo veći rijetki dioničari koji imaju do 50 ili još rijeđi koji imaju do 100 kom. kupovali najviše na ovim razinama! Naravno, tih dioničara je jaaaaako, jaaaaaako malo!

A kako komentiras da smart prodaje?istina u malim kolicinama ali trend je prepoznatljiv
p.s. santic i zimzi jos miruju.
[/quote]

Mene bi više čudilo da Smart ne prodaje. Riskirati 500% zarade u ovakvoj zamršenoj i kriznoj situaciji bilo bi nešto što igrač tipa Smart nikad nebi napravio. Ovo je nama koji smo kupovali na početku odradilo. [bye]
[/quote]

Čovjek očito zna stvari iz prve ruke pa je odlučio sačuvati većinu svojih dionica, jer da je htio mogao je prodavati nadomak 5000, zašto bi prodavao na 3900-4000kn?





Ništa čudno! Po zadnjem uvidu u stanje dioničara KSST, vidio sam da je najviše dioničara koji imaju ispod 10, pa 14,15,16 do 20 dionica. Ajmo reći da ih je preko 90 %. Većina su ih dobili džabe, pa se tako lako i rješavaju. Ovo zadnje prosipanje 13:52:30 h je upravo to, 14 kom. Dakle, nema tu nekih velikih dioničara koji bi ovo radili, jer su malo veći rijetki dioničari koji imaju do 50 ili još rijeđi koji imaju do 100 kom. kupovali najviše na ovim razinama! Naravno, tih dioničara je jaaaaako, jaaaaaako malo!

A kako komentiras da smart prodaje?istina u malim kolicinama ali trend je prepoznatljiv
p.s. santic i zimzi jos miruju.
[/quote]

Mene bi više čudilo da Smart ne prodaje. Riskirati 500% zarade u ovakvoj zamršenoj i kriznoj situaciji bilo bi nešto što igrač tipa Smart nikad nebi napravio. Ovo je nama koji smo kupovali na početku odradilo. [bye]
[/quote]

Čovjek očito zna stvari iz prve ruke pa je odlučio sačuvati većinu svojih dionica, jer da je htio mogao je prodavati nadomak 5000, zašto bi prodavao na 3900-4000kn?
[/quote]

Vjerojatno iz istog kao i ja. Čekalo se da nakon objave naraste na 5500 ali pošto nije dobro je i 4200 a sad i 3900 onima koji još nisu kapitalizirali.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Da ali prodao je samo 14 kom u preko mjesec dana. Ne razumijem?





Ništa čudno! Po zadnjem uvidu u stanje dioničara KSST, vidio sam da je najviše dioničara koji imaju ispod 10, pa 14,15,16 do 20 dionica. Ajmo reći da ih je preko 90 %. Većina su ih dobili džabe, pa se tako lako i rješavaju. Ovo zadnje prosipanje 13:52:30 h je upravo to, 14 kom. Dakle, nema tu nekih velikih dioničara koji bi ovo radili, jer su malo veći rijetki dioničari koji imaju do 50 ili još rijeđi koji imaju do 100 kom. kupovali najviše na ovim razinama! Naravno, tih dioničara je jaaaaako, jaaaaaako malo!

A kako komentiras da smart prodaje?istina u malim kolicinama ali trend je prepoznatljiv
p.s. santic i zimzi jos miruju.
[/quote]

Mene bi više čudilo da Smart ne prodaje. Riskirati 500% zarade u ovakvoj zamršenoj i kriznoj situaciji bilo bi nešto što igrač tipa Smart nikad nebi napravio. Ovo je nama koji smo kupovali na početku odradilo. [bye]
[/quote]

Čovjek očito zna stvari iz prve ruke pa je odlučio sačuvati većinu svojih dionica, jer da je htio mogao je prodavati nadomak 5000, zašto bi prodavao na 3900-4000kn?
[/quote]
Hm, ne znam!? Samo znam da su se dva računa iz DU dobro pojačala u zadnjih mjesec dana! Jedan +50, a drugi +30 kom.!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

[/quote]
Hm, ne znam!? Samo znam da su se dva računa iz DU dobro pojačala u zadnjih mjesec dana! Jedan +50, a drugi +30 kom.!?
[/quote]

Spiderman, jeli DU ili Vela Luka?


Spiderman, jeli DU ili Vela Luka?

Nije Vela Luka, slučajno znam da je ovo Smartova "ekipa"!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Spiderman, jeli DU ili Vela Luka?

Nije Vela Luka, slučajno znam da je ovo Smartova "ekipa"!
[/quote]

http://www.youtube.com/watch?v=ts1k7wuQ0dE

[thumbsup]

Slučaj Kaštelanskih staklenika pratim od 2000.godine, točnije od 09.12.2000. – od dana njegove dokapitalizacije. Jedan od budućih kupaca, a vjerujem i konačni, bio je nekima već onda poznat, a kako ovdje nitko o tome ništa ne piše, zaključujem da ti neki ili nisu na ovome forumu prisutni ili su prisutni ali su sve pozaboravljali. Jedan od budućih kupac, a vjerujem i konačni, nije iz Hrvatske. [cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

aha,ako je smart prodao neku sicu,to znaci da ne valja i da bi i mi ostali trebali prodati?
joj,samo da rajic ili neki drugi potencijalni kupac ne vidi da smart prodaje,sigurno se nece javiti na natjecaj…

svakoga dana u svakom pogledu...



Spiderman, jeli DU ili Vela Luka?

Nije Vela Luka, slučajno znam da je ovo Smartova "ekipa"!
[/quote]
Da ta ista ekipa je opasno kupovala HTPK, MAIS, DKVS, HGSP.
Ta ekipa se očito kocka na burzi.
Radi se o grupi koja ulazi u rizik i kad pogodi tada su znalci.
A šta je sa ova četiri bisera gore i tko zna koliko takvih bisera imaju još.
Pogledajte kako su prošli na tim dionicama.

New Report

Close