KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


korisniče ben10
Ništa ti ne brini, ti si još mali, zato samo gledaj i uči se.
Na natječaj će se javiti i ben7.000, ali i ben10.000

Istina, a mnogi će ostati jaaaaako iznenađeni tko će se sve javiti na natječaj!!! Šuška se šuška! [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Na natječaj se još nitko nije javio.
Nazovite HFP i provjerite.
A cijena od 10 000 [lol]
[/quote]

Ovime otkrivate da niste nikada sudjelovali na javnim natjecajima.
[/quote]
Ovim vi otkrivate da neznate kako ide javna ponuda.
Prvo treba preuzeti dokumentaciju od HFP.
Onaj tko ne preuzme dokumentaciju nema pravo sudjelovati.
Rađe učite od nas koji znamo.
A manje piskarajte.




Na natječaj se još nitko nije javio.
Nazovite HFP i provjerite.
A cijena od 10 000 [lol]
[/quote]

Ovime otkrivate da niste nikada sudjelovali na javnim natjecajima.
[/quote]
Ovim vi otkrivate da neznate kako ide javna ponuda.
Prvo treba preuzeti dokumentaciju od HFP.
Onaj tko ne preuzme dokumentaciju nema pravo sudjelovati.
Rađe učite od nas koji znamo.
A manje piskarajte.
[/quote]

Nažalost ben10 spali ste na jedan multinick, osim ako ne pribrojim balcky-a otovrenog tijekom vikenda i slične stvari. Uz to dalo bi se porazgovarati o vašem načinu komuniciranja; izmjenom privatnih poruka i vrijeđanjem usprkos kulturnoj konverzaciji od suprotne strane. Uz to Module nemojte mi se onako obraćati više. Srdačan pozdrav

Veljača 2010, dali mislite da je i ovo bilo slučajno!? [rolleyes]

RASPRAVA O GUP-a: Kaštelanske staklenike preuzima Agrokor?

"Kaštelanski staklenici trenutno pregovaraju s Agrokorom oko preuzimanja, a za područje na kojemu se sada ne obavlja djelatnost zainteresirano je i jedno veliko svjetsko ime u proizvodnji namještaja, rekao je Berket!"

http://www.kastelanska-panorama.com/news.php?readmore=988

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Svibanj 2010, …a ovo!? Meni je samo to mjerodavno, a ova naklapanja tipa, sad će to na 2000 kn, ili ne vrijedi ovo ni 1000 kn, me samo nasmijavaju. Vrlo brzo će ti momci shvatiti da su dugo živjeli u zabludi!

…Premijerka Jadranka Kosor u srijedu je u Banskim dvorima primila Luku Rajića u društvu nekoliko njegovih suradnika. Iz vladinog ureda nisu detaljno rekli što su bile teme razgovora, no saznaje se da je jedna od tema bila i kupnja Kaštelanskih staklenika.

Poslovni dnevnik piše da je Luka Rajić navodno ozbiljno zainteresiran za kupnju Kaštelanskih staklenika
http://danas.net.hr/novac/page/2010/07/15/0323006.html

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Prvo treba preuzeti dokumentaciju od HFP.
Onaj tko ne preuzme dokumentaciju nema pravo sudjelovati.

Evo sad hipotetska situacija. Novinar dva tjedna prije završetka natječaja objavi vijest: Za Kaštelanske staklenike otkupljene tri natječajne dokumentacije. Pa u tekstu veli da se špekulira kako je riječ o Lura voću, Agrokoru i Podravci.
Naravno, otkup natječajne dokumentacije ne znači ujedno da će uopće biti ponuda, a kamoli da će netko kupiti Staklenike. Međutim, sudeći prema postovima na ovom forumu, a računajuči pritom i na bombastičan naslov tipa: Todorić, Rajić i Šestak u utrci za Staklenike, bit će pravo čudo da toga dana netko ne uspije prodati KSST po 5.800 kn.

Također, nedugo nakon izmjene kaštelanskog GUPa valja očekivati bombastične naslove tipa:

Prenamjena zemljišta povećala vrijednost Staklenika za 170 milijuna kuna.

Ponavljam, to su vijesti koje su prilično izgledne, a koje će jamačno povećati cijenu KSST BEZ OBZIRA na to hoće li KSST na kraju uopće biti prodani u prvom krugu. Do tada, smatram da je svaka kupovina ispod 4.000 kn isplativa kupovina.

@spiderman

Cemu recikliranje starih, sto puta pregledanih linkova, kada nas ceka toliko lijepih vijesti?



Prvo treba preuzeti dokumentaciju od HFP.
Onaj tko ne preuzme dokumentaciju nema pravo sudjelovati.

Evo sad hipotetska situacija. Novinar dva tjedna prije završetka natječaja objavi vijest: Za Kaštelanske staklenike otkupljene tri natječajne dokumentacije. Pa u tekstu veli da se špekulira kako je riječ o Lura voću, Agrokoru i Podravci.
Naravno, otkup natječajne dokumentacije ne znači ujedno da će uopće biti ponuda, a kamoli da će netko kupiti Staklenike. Međutim, sudeći prema postovima na ovom forumu, a računajuči pritom i na bombastičan naslov tipa: Todorić, Rajić i Šestak u utrci za Staklenike, bit će pravo čudo da toga dana netko ne uspije prodati KSST po 5.800 kn.

Također, nedugo nakon izmjene kaštelanskog GUPa valja očekivati bombastične naslove tipa:

Prenamjena zemljišta povećala vrijednost Staklenika za 170 milijuna kuna.

Ponavljam, to su vijesti koje su prilično izgledne, a koje će jamačno povećati cijenu KSST BEZ OBZIRA na to hoće li KSST na kraju uopće biti prodani u prvom krugu. Do tada, smatram da je svaka kupovina ispod 4.000 kn isplativa kupovina.
[/quote]

Mislis da neće biti prodani u prvom krugu?


Ponavljam, to su vijesti koje su prilično izgledne, a koje će jamačno povećati cijenu KSST BEZ OBZIRA na to hoće li KSST na kraju uopće biti prodani u prvom krugu. Do tada, smatram da je svaka kupovina ispod 4.000 kn isplativa kupovina.

Nisu izgledne, već realne i dogovorene! Nema ovdje više uopće nepoznanica, iako se stalno pitam, zašto mi uopće to ovdje pokušavamo dokazati?



@spiderman

Cemu recikliranje starih, sto puta pregledanih linkova, kada nas ceka toliko lijepih vijesti?


Imaš pravo altay, ja ću od sada najviše promatrati temu i smijati se likovima koji “argumentiraju” bezvrijednost KSST! Dioničari, samo prodavajte po 1000 ako hoćete!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Na ovoj dionici "vrhnje" su pokupili maheri koji su kupili na 600-1000 kn, sir su skupili investitori sa kupnjama oko 3000 kn, a ekipi koja je kupovala preko 4000 kn ostala se samo sirutka! [tongue]

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)


Ništa čudno! Po zadnjem uvidu u stanje dioničara KSST, vidio sam da je najviše dioničara koji imaju ispod 10, pa 14,15,16 do 20 dionica. Ajmo reći da ih je preko 90 %. Većina su ih dobili džabe, pa se tako lako i rješavaju. Ovo zadnje prosipanje 13:52:30 h je upravo to, 14 kom. Dakle, nema tu nekih velikih dioničara koji bi ovo radili, jer su malo veći rijetki dioničari koji imaju do 50 ili još rijeđi koji imaju do 100 kom. kupovali najviše na ovim razinama! Naravno, tih dioničara je jaaaaako, jaaaaaako malo!

A kako komentiras da smart prodaje?istina u malim kolicinama ali trend je prepoznatljiv
p.s. santic i zimzi jos miruju.

Ma ovo će biti tipičan pump&dump. Da sam na mjestu dioničara KSSTa sigurno ne bih čekao istek ponude, odnosno istek roka za predaju ponuda, jer teško mi je za vjerovati da će ponuda biti.
Toda nikad ništa skupo platio nije, a Rajić nije glup da kupuje građevinske kvadrate radi poljoprivrednog businessa. Za te pare se može kupiti pola Slavonije. I zato, pamet u glavu [wink]

New Report

Close