KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neki investitori ovdje omogućavaju kupcima polagan i jeftin ulaz, jer previše se naloga povlači, kako sa kupnje, tako i sa prodaje u određenim momentima! Lijepa igra, kordinirano, svaka čast!

To svakako iskoristi i pokupuj im te jeftine dionice.

Zašto misliš da bi ja to trebao kupovati? Neka kupuju oni koji su propustli priliku kupovati po 640 kn. Ja od tada niti kupujem, niti prodajem!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Zašto misliš da bi ja to trebao kupovati? Neka kupuju oni koji su propustli priliku kupovati po 640 kn. Ja od tada niti kupujem, niti prodajem!

Vidim savjetuš druge da kupuju a tebi skupo, nije mi baš jasno ali eto i to se događa.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

…ako su vam skupi kaštelanski staklenici po 4.000 imate đuru đakovića po 40, a uskoro i jeftinije, a imate i korifej po 48, a uskoro i jeftinije, a imaćete uskoro i transadriju po 500, a i jeftinije, a imate i jadrankamen koji možete i u lipama plaćati…pa nek’ vam je sa srećom [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

i

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


http://www.poslovni.hr/vijesti/kastelanski-staklenici-godisnji-gubitak-povecali-468-zl-split-zainteresirana-za-dio-zemljista-173120.aspx !!!

Issuse Bože, pa ovo je navlakuša !!!

[lol] [thumbsup] [yawn]


————————
ovo ti je mnogo staro, sve vijesti starije od 24 sata za burzovne mešetare i špekulante su jako stare vijesti…pazi na datum, ali pazi i na sate [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


…ako su vam skupi kaštelanski staklenici po 4.000 imate đuru đakovića po 40, a uskoro i jeftinije, a imate i korifej po 48, a uskoro i jeftinije, a imaćete uskoro i transadriju po 500, a i jeftinije, a imate i jadrankamen koji možete i u lipama plaćati…pa nek’ vam je sa srećom [wink]

Ja ne vidim nikakve razlike između gore pobrojanih dionica i KSST, čak štoviše gore bi se moglo naći puno boljih firmi i sa boljim poslovannjem.

Kaštelanski staklenici godišnji gubitak povećali 46,8%

Kaštelanski staklenici u prošloj su godini poslovali s gubitkom u iznosu od 29,88 milijuna kuna[/b]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

zaobiđi ih slobodno…bolje za nas koji smo unutra, biće manje onih koji će na uzlaznoj putanji izlaziti i tako usoravati njezin cjenovni rast [bye]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


zaobiđi ih slobodno…bolje za nas koji smo unutra, biće manje onih koji će na uzlaznoj putanji izlaziti i tako usoravati njezin cjenovni rast [bye]

A baš sam mislio kupiti par deetaka komada, kad je cijena ovako povoljna [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Što si naporan više, s jedne, te iste IP adrese pišeš [lol]



Zašto misliš da bi ja to trebao kupovati? Neka kupuju oni koji su propustli priliku kupovati po 640 kn. Ja od tada niti kupujem, niti prodajem!

Vidim savjetuš druge da kupuju a tebi skupo, nije mi baš jasno ali eto i to se događa.
[/quote]

Molio bi te da pronađeš jedan moj post u kojemu sugeriram i savjetujem kupnju dionica KSST!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Još uvjek nema promjena u top 8……a tako će i ostati do natječaja. U što uložiti nakon ovoga?? Najbolje povuči sredstva kupiti švicarce i čekati…čekati…čekatiii [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close