KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zar ne mora svaki prijedlog Vlade RH, a u svezi "predloženog" javnog poziva ponuda za kupnju KSST prije raspisivanja istog, netko prethodno i potvrditi? Ako da, tko i do kada? ako ne, zašto ne?
109. sjednica Vlade Republike Hrvatske
Dnevni red: točka 2. pod b)
Prijedlog odluke o raspisivanju javnog poziva za prikupljanje ponuda za kupnju dionica društva Kaštelanski staklenici d.d., Kaštel Štafilić
http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2011/109_sjednica_vlade_republike_hrvatske

Vidite ovako, povucimo paralelu samo između dva slučaja, zasada će biti dovoljno.

Vlada Republike Hrvatske na svojoj 101. sjednici, održanoj 30.prosinca 2010. godine donijela je Odluku o raspisivanju Javnog poziva za prikupljanje ponuda za kupnju 86.785 dionica dioničkog društva Bizovačke toplice d.d., a Hrvatski fond za privatizaciju oglasio je Javni poziv tek 17.siječnja 2011….dakle 18 kalendarskih dana kasnije.

nadalje…

Vlada Republike Hrvatske na svojoj 109. sjednici, održanoj 17. veljače 2011. donijela je Odluku o raspisivanju javnog poziva za prikupljanje ponuda za kupnju dionica dioničkog društva Kaštelanski staklenici d.d. Od tada pa do danas, 04.ožujka 2011., prošlo je 15 kalendarskih dana
I sad ja vas pitam, zašto bi u ovom slučaju procedura bila kraća?…može biti samo dulja, ako ni zbog čega drugog, a ono zbog ovih nemira koji se zadnjih dana događaju.
18. dan od povijesne 109. sjednice pada u ponedjeljak, 07.ožujak 2011. [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Pa nije ni kupnja vesla sisala [wink]

Dobro sam rekao – NJUBOVI su se opametili, i do zadnjih par dana prije natječaja neće istrčavati i plaćati 4300 kad znaju da će biti još po 4100 [wink]

Kressho

Bit će tu ipak par tjedana do natječaja , nema objave do promjene GUP-a , a do tada može svakakvih drugih vijesti biti.


Vidite ovako, povucimo paralelu samo između dva slučaja, zasada će biti dovoljno.

Vlada Republike Hrvatske na svojoj 101. sjednici, održanoj 30.prosinca 2010. godine donijela je Odluku o raspisivanju Javnog poziva za prikupljanje ponuda za kupnju 86.785 dionica dioničkog društva Bizovačke toplice d.d., a Hrvatski fond za privatizaciju oglasio je Javni poziv tek 17.siječnja 2011….dakle 18 kalendarskih dana kasnije.

nadalje…

Vlada Republike Hrvatske na svojoj 109. sjednici, održanoj 17. veljače 2011. donijela je Odluku o raspisivanju javnog poziva za prikupljanje ponuda za kupnju dionica dioničkog društva Kaštelanski staklenici d.d. Od tada pa do danas, 04.ožujka 2011., prošlo je 15 kalendarskih dana
I sad ja vas pitam, zašto bi u ovom slučaju procedura bila kraća?…može biti samo dulja, ako ni zbog čega drugog, a ono zbog ovih nemira koji se zadnjih dana događaju.
18. dan od povijesne 109. sjednice pada u ponedjeljak, 07.ožujak 2011. [thumbsup]

Ako "miješamo" prema doktorovoj recepturi, onda je bogme danas zadnji dan za dokupiti još malo"smjese".Nakon toga će se kolač dobrano"dići".

Varaš se Compa, natječaj će biti objavljen neovisno o promjenama GUP-a jer se HFP zatvara uskoro…

Danas i idući tjedan prva polovica ti je još diskont pa ti vidi [wink]

Ja ovdje na savjetujem nikakvo istrčavanje jer mi je jasno da i vi novajlije želite omastiti brk ali evidentno je da su 3850 i 4000 odavno zaboravljena dna ove dionice, i da je snažan interes formiran oko 4100 kn…

Iduci tjedan ce se svakako vratiti na 4500 average koji je vec par puta uspostavljen, ali su ga prosvjedi i situacija oko Purde minirali.

No, živi bili pa vidjeli. Ja da imam para danas bih kupovao, ali ne bih plaćao ovima što prodaju više od 4050kn jer danas toliko KSST vrijedi s popustom

A popust je petkom obavezan na burzi ako prodavatelji žele opustiti svoje misli i uživati preko vikenda.

Jbg, luksuz se plaća momci [wink]

Kressho

Neki investitori ovdje omogućavaju kupcima polagan i jeftin ulaz, jer previše se naloga povlači, kako sa kupnje, tako i sa prodaje u određenim momentima! Lijepa igra, kordinirano, svaka čast!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Neki investitori ovdje omogućavaju kupcima polagan i jeftin ulaz, jer previše se naloga povlači, kako sa kupnje, tako i sa prodaje u određenim momentima! Lijepa igra, kordinirano, svaka čast!

U kojoj i sam sudjeluješ kao "nevini" promatrač … A možda i nešto više [wink]

Spajderu ekipa koja nema neku korist od daily trade (ja pišem članke o tome recimo..) sigurno sad ne sjedi kao mi i bulji u ekran, već brije okolo i čekaju natječaj

Kupnja ti se povlači jer se boje kupiti danas po 4200 ako u pon lako može pasti i na 3800, što se već dešavalo.
Prodaja se skriva jer je prethodnih dana bila preoktrivena čime se pokazalo da žele van pod hitno, iz samo njima znanog razloga.
Dokaz – 4160 9 kom, prosuto po naivnom BID-u

Kressho


Vidite ovako, povucimo paralelu samo između dva slučaja, zasada će biti dovoljno.

Vlada Republike Hrvatske na svojoj 101. sjednici, održanoj 30.prosinca 2010. godine donijela je Odluku o raspisivanju Javnog poziva za prikupljanje ponuda za kupnju 86.785 dionica dioničkog društva Bizovačke toplice d.d., a Hrvatski fond za privatizaciju oglasio je Javni poziv tek 17.siječnja 2011….dakle 18 kalendarskih dana kasnije.

nadalje…

Vlada Republike Hrvatske na svojoj 109. sjednici, održanoj 17. veljače 2011. donijela je Odluku o raspisivanju javnog poziva za prikupljanje ponuda za kupnju dionica dioničkog društva Kaštelanski staklenici d.d. Od tada pa do danas, 04.ožujka 2011., prošlo je 15 kalendarskih dana
I sad ja vas pitam, zašto bi u ovom slučaju procedura bila kraća?…može biti samo dulja, ako ni zbog čega drugog, a ono zbog ovih nemira koji se zadnjih dana događaju.
18. dan od povijesne 109. sjednice pada u ponedjeljak, 07.ožujak 2011. [thumbsup]

Sve dok HFP ne potvrdi prijedlog Vlade, natječaj je upitan. Nadalje, ako HFP potvrdi i objavi ovi natječaj, tko kaže da ga ponovo za xy dana, neće ponovo iz xy interesnih razloga poništiti itd. kap što je već bio potvrđen, pa objavljen, pa poništen zadnji natječaj… Dakle u lijepoj našoj je kao i uvijek sve moguće…



Vidite ovako, povucimo paralelu samo između dva slučaja, zasada će biti dovoljno.

Vlada Republike Hrvatske na svojoj 101. sjednici, održanoj 30.prosinca 2010. godine donijela je Odluku o raspisivanju Javnog poziva za prikupljanje ponuda za kupnju 86.785 dionica dioničkog društva Bizovačke toplice d.d., a Hrvatski fond za privatizaciju oglasio je Javni poziv tek 17.siječnja 2011….dakle 18 kalendarskih dana kasnije.

nadalje…

Vlada Republike Hrvatske na svojoj 109. sjednici, održanoj 17. veljače 2011. donijela je Odluku o raspisivanju javnog poziva za prikupljanje ponuda za kupnju dionica dioničkog društva Kaštelanski staklenici d.d. Od tada pa do danas, 04.ožujka 2011., prošlo je 15 kalendarskih dana
I sad ja vas pitam, zašto bi u ovom slučaju procedura bila kraća?…može biti samo dulja, ako ni zbog čega drugog, a ono zbog ovih nemira koji se zadnjih dana događaju.
18. dan od povijesne 109. sjednice pada u ponedjeljak, 07.ožujak 2011. [thumbsup]

Sve dok HFP ne potvrdi prijedlog Vlade, natječaj je upitan. Nadalje, ako HFP potvrdi i objavi ovi natječaj, tko kaže da ga ponovo za xy dana, neće ponovo iz xy interesnih razloga poništiti itd. kap što je već bio potvrđen, pa objavljen, pa poništen zadnji natječaj… Dakle u lijepoj našoj je kao i uvijek sve moguće…
[/quote]

je, kak ne
hfp predlaže vladi privatizaciju, vlada prihvaća prijedlog i daje nalog hfpu za objavu natječaja, hfp odbija objaviti natječaj
[rolleyes]

http://www.poslovni.hr/vijesti/kastelanski-staklenici-godisnji-gubitak-povecali-468-zl-split-zainteresirana-za-dio-zemljista-173120.aspx !!!

Issuse Bože, pa ovo je navlakuša !!!

[lol] [thumbsup] [yawn]

Kressho

Kakvo žicanje pred kraj s ASK-a … A kao j…na dionica, mrak kupnja KSST [thumbsup]

Spajdi i na 700 i na 4000 prica istu pjesmu kak je jeftino !

Pa kako može nešto što je bilo jeftino po 700 i dalje biti jeftino ns 600% uvecanoj cijeni ??

[lol] [lol]

Prvi put čujem tako nešto !

Kressho

New Report

Close