KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tip povuče nalog 3 kom na 4150 , pa se vrati sa 4149 [lol] [thumbsup] [lol]

Kressho

No, hoću li dobiti aplauz za most accurate prognosis ili … ?

[proud]


Biće vrlo brzo , samo prati ekran :

24 dionice žele van prije 4400, a pitanje je koliko ih još ima u zaleđu, jer čim se nešto prospe po BID-u, ovdje se količina sramežljivo poveća za par komada

17 dionica se kupuje do 4000, naloge za potporu nema smisla brojati jer svi znamo kako ce se brzo povuci ispod 4000 ako se netko još koji put prospe po BID-u

Dakle – pad još danas i sutra prvom polovicom dana, zatim stagnacija uz cik-cak korekcije, te ponovni rast

PLEJBOJ PROGNOZE – ALWAYS ACCURATE WITH EXTRA FUN [wink]

Kressho

Lijepa igranka danas!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Što prije dotičnom gospodinu omogućimo da izađe a očito da netko danas doista izlazi za razliku od one zaj…cije jučer – prije ćemo opet ići nazad gore.

Današnji je pad neminovan. Tip kad shvati da je diskont obavezan ovdje – dok se ovi "pametnjakovići" prestanu nadmetati oko par dionica na vlastiti račun – će se prosipati samo tako.

Jer kada netko odluči prodati – njemu sto, dvjesto kn gore dole igra manju ulogu nego vrijeme.

Možda je netko danas targetirao bolju kupnju i želi odavdje izaći i ući u neku drugu dionicu.

Ekipo – pustimo ga van!

što je plejboj, pobrali su ti dionice KST s aska pa te hvata panika jer natječaj izlazi za par dana? [lol]
vidim da si kratko na burzi (niti 3 mjeseca) pa ne čudi tvoja potpuno kriva percepcija o nekom velikom koji izlazi. međutim, ne izlazi nitko veliki, ovo sad prodaju po par komada male burekđije: kupe za 4200 pa prodaju za 4400-4500 i svi sretni.
radije se požuri vratiti tih par komada nazad u portfelj jer ćeš inače propustiti skoro probijanje 5000 kn [wink]
[/quote]

Bez brige ti budi za mene stari, i ako propustim 5 dočekat ću onih 7000 iz natječaja skupa s Najčvršćima ovdje – SPAJDER, OETKER, SMART!, ALTAY, SUPERMIS…

[wink]

A po 4 da skupljam ono što sam kupovao na 900 – nisam pao s kruške [lol]

Kressho

Valjda nije netko od vas popušio priču da veliki izlaze!? Kažu da malo konsolidiraju redove!
[rolleyes]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

E da, zaboravih dodati – MATRIX, SINTAGMA !!! , ZG SLEEPER …

Ljudi htjeli vi to njima priznati ili ne ova ekipica ulazi u mitove i legende ZG burze, ne nužno istim redoslijedom, ipak su OETKER I SMART na vrhu, ali eto…

I normalno – ja s njima kao kampanjac koji je za KSST čuo dan prije sjendice HFP-a – na placu od bake iz Kaštela koja mi već godinama prodaje sjajnu rikulu (Life’s funny [smiley])
[wink]

KSST – još ako nam natječaj grune točno na 8. Mart da počastimo majke, žene i sestre … [lol] [thumbsup] [wink]

Kressho

Opet zatišje na temi. Da mi je znati što sad smišljate [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Opet zatišje na temi. Da mi je znati što sad smišljate [rolleyes]

Nema se šta smišljati… dionica pada svaki dan po 100 KN…



Opet zatišje na temi. Da mi je znati što sad smišljate [rolleyes]

Nema se šta smišljati… dionica pada svaki dan po 100 KN…
[/quote]

KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. ŠANTIĆ IVE 662 0,58 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
6. URLIĆ MARIO 387 0,34 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
7. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,82

Nije to ništa ,to se djeca malo zaigrala….nema promjena [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Primite na znanje da je na 8. mjestu ukupno 13 uknjiženih računa sa istim stanjem na računu, 183 komada, pa tako imamo da prvih 20 dioničara drže ukupno 93,74% …i kako stvari stoje to stanje se za sada neće mjenjati…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Opet zatišje na temi. Da mi je znati što sad smišljate [rolleyes]

Nema se šta smišljati… dionica pada svaki dan po 100 KN…
[/quote]

U prilogu je stavljeno kretanje cijene/a KSST-a

Alarmantno jest što je recimo danas u zadnjih 30-ak sekundi nalgog od 4100kn – 1 kom rušio cijenu za gotovo 200kn.

Srdačan pozdrav




Opet zatišje na temi. Da mi je znati što sad smišljate [rolleyes]

Nema se šta smišljati… dionica pada svaki dan po 100 KN…
[/quote]

U prilogu je stavljeno kretanje cijene/a KSST-a

Alarmantno jest što je recimo danas u zadnjih 30-ak sekundi nalgog od 4100kn – 1 kom rušio cijenu za gotovo 200kn.

Srdačan pozdrav
[/quote]
Još nije alarmantno, al bi moglo biti vrlo uskoro..

New Report

Close