KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta sam vam rekao – čim se povučete malo oni se prospu. To tako ide..

Kressho

Kad sam napisao poruku nije bilo trgovine…

Ma kakvih 100 komada, da netko prospe samo 80 dionica po bidu, i evo nas nazad na 50Kn :):)

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!


Ma kakvih 100 komada, da netko prospe samo 80 dionica po bidu, i evo nas nazad na 50Kn :):)

Malo pošalica za dizanje samopouzdanja nikad nije na odmet, ali budimo realni – promjenu kod novog, najjačeg pripadnika TOP 10 još uvijek ne možemo vidjeti, jer je tek nekidan upisan u SKDD listu.

Dakle da je taj prvi dan prodavao to ce biti vidljivo tek sutra navečer. A dotle – strpljen , spašen.

Možda netko od nas izlazi , to vam nije palo na pamet ? [wink]

Kressho


Ma kakvih 100 komada, da netko prospe samo 80 dionica po bidu, i evo nas nazad na 50Kn :):)

Ha, ha. Hajde.

Kupnja se opametila [thumbsup]

Znam, znam, sad će me svi ogovarati za rušenje tečaja, ali braćo – "traitore" treba pustiti da odu , bez milosti [proud] [angry]

Kressho


Kupnja se opametila [thumbsup]

Znam, znam, sad će me svi ogovarati za rušenje tečaja, ali braćo – "traitore" treba pustiti da odu , bez milosti [proud] [angry]

Pa i nisi baš nešto uspješan u tom tzv. rušenju , toliko pisanja za 50 kuna.
Natječaj može u svakom trenutku , ako je netko i izašao sa vrlo malom količinom , to je zbog prigoda u današnjim odbijancima na ZSE , nešto se zaradi , pa se nije skupo vratiti i po 100-200 kuna više , a usput razbiješ dosadu.



Kupnja se opametila [thumbsup]

Znam, znam, sad će me svi ogovarati za rušenje tečaja, ali braćo – "traitore" treba pustiti da odu , bez milosti [proud] [angry]

Pa i nisi baš nešto uspješan u tom tzv. rušenju , toliko pisanja za 50 kuna.
Natječaj može u svakom trenutku , ako je netko i izašao sa vrlo malom količinom , to je zbog prigoda u današnjim odbijancima na ZSE , nešto se zaradi , pa se nije skupo vratiti i po 100-200 kuna više , a usput razbiješ dosadu.


[/quote]

???

Kakvih 50 kuna, o čemu ti pričaš ?

Ja svoje dionice ne prodajem, samo pišem onako kako vidim, a sve je vidljivo na ekranu. Danas će još padati jer su sadašnji kupci oprezni i promišljeni, municija je ispucana tijekom prošlog i početkom ovog tjedna, i jača potpora je tek ispod 4000.
Sutra je već drugi dan , aj biće bolje

[wink]

A sa ostatkom tvojeg post-a se – u potpunosti slažem [thumbsup], čak dapače – tako nešto sam i ja pisao jučer ako nisi primjetio [wink]

Kressho

Jbga, morate znati da ovdje ima ljudi koji ne cijene svoj novac, a kojeg su olako i slučajno zaradili jer su imali mogućnost kupnje na početku stampeda! Ovo sigurno ne prosipa onaj, tko je umjesto svoje djedovine dobio dionice, jer taj zna cijeniti ono što ima!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Jbga, morate znati da ovdje ima ljudi koji ne cijene svoj novac, a kojeg su olako i slučajno zaradili jer su imali mogućnost kupnje na početku stampeda! Ovo sigurno ne prosipa onaj, tko je umjesto svoje djedovine dobio dionice, jer taj zna cijeniti ono što ima!

To je i moja pretpostavka … Vjerojatno izlazi neko malo jači , cca 100 do 160 komada, a usput ga prate i trejderi
[wink]

No, to je sve manje važno jer u ovako neizvjesnoj situaciji sa svakodnevnim prosvjedima i navalom na Vladu, ne možemo očekivati neki pretjeran interes.

Netko je jednostavno odlučio izići danas i taj će događaj odrediti današnji tečaj. A ne naša piskaranja …

Ja bih bio najsretniji da sad okrene na gore , da gledam kako mi porfolio doživljava procvat. Ali drukati ovdje rast i srozavati si ugled kada je očito da dionica tone nema smisla [wink]

Kressho

Kako trče ljudi na popuste, ovo je fantastično… Ma nema veze šta se prodaje, tko prodaje i zašto… Glavno da je Sconto, i odma krene naguravanje [lol] [lol] [lol]

Kressho

Da je pametan, a nije, pomakao bi naloge sa prodaje i odmah bi se kupnja ohrabrila! Ovako su kupci u psihološkoj prednosti i upada im sve što majstor prospe! Mogao bi uskoro zažaliti, vrlo skoro!

Usput, vidim da Viviane i nije tako oštra kako su mediji prenosili ovih dana!

Reding: Impresivan napredak Hrvatske u poglavlju 23, treba popuniti male praznine
http://www.poslovni.hr/vijesti/reding-impresivan-napredak-hrvatske-u-poglavlju-23-treba-popuniti-male-praznine–173664.aspx

Također, izgleda da je riješena situacija sa Purdom!

Blic: Srbija odustala od progona Purde i drugih
http://www.poslovni.hr/vijesti/blic-srbija-odustala-od-progona-purde-i-drugih-173659.aspx

Vidjet ćemo hoće li biti efekta, malo se lakše diše!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close