KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kestenje je postalo prevruće … Jasno je kao bijeli dan da će sutra tečaj još padati , barem do 4000, s obzirom na uvjete na tržištu i ne izlaženje natječaja, te mogućnost da novi sa TOP 10 – već izlazi.

Ipak je to poveća količina koja može ozbiljno uzdrmati tečaj.

Netko izlazi odavdje u svakom slučaju, a to nismo mi.

Manji daytraderi pokušat će izaći prije 4 jer znajući da će iste dionice već sutra moći vratiti po povoljnijem tečaju.

Sve u svemu – jedan od dosadnijih dana na KSST, što znači da sutra slijedi – Show!

[thumbsup] [cool] [lol] [bye]

Kressho


Eto, jesam vam rekao da netko želi van danas ?
EVo ja ću ti dati 4300 odmah sad za tih 11 ali ako mi pošalješ na private šta sutra kupuješ s tim parama.

si me ti počistio?
evo, neću na private već javno:
sutra s tim parama kupujem ksst [cool]

PS
Šteta samo što mi nisi poklopio i onaj malo viši nalog na asku…

hate red



Eto, jesam vam rekao da netko želi van danas ?

EVo ja ću ti dati 4300 odmah sad za tih 11 ali ako mi pošalješ na private šta sutra kupuješ s tim parama.

Očito je nešto dobro [wink] [cool]

i?
si mu dao?
[/quote]

Ne mudruj James, obojica znamo da je to bio Lažnjak kojim se pokušavalo umjetno dići tečaj. Čim sam tu napisao da ću ga skinuti, odmah je planuo.
A i sam po sebi je prekratko stajao – ta transakcija se po ničemu ne uklapa u današnje trgovanje i to je svakom na ovom forumu jasno, pa nismo diletanti (Njubare ne računam [wink])…

Zamisli da se niotkuda odjednom pojavi 11 komada 100 kn iznad cijene i netko ga skine ni 5 minuta poslije.
Konačno – da nisam u pravu netko bi i sad minutu do 4 ponovio istu stvar i povukao sa ASK-a a nije.
A znaš zašto nije ?

Zato što je ASK minutu prije 4 bio stvaran za razliku od tih 11 [thumbsup]

Sutra još pad do 4000 kn, mogući leakage (curenje) prema 3800 u komadima ali sumnjam…

Za petak ne mislim ništa još predviđati s obzirom da ne poznajem zaposlenike HFP-a, pa tako ni brzinu kojom rade na ovom slučaju

Kressho

Preokret: Mercator želi Konzum [rolleyes]

U očekivanju objavljivanja ponude Agrokora za preuzimanje Mercatora, danas su iz Uprave slovenskog trgovačkog lanca iskazali interes za kupnju trgovina iz sastava hrvatskog koncerna.

http://www.poslovni.hr/vijesti/preokret-mercator-zeli-konzum-173558.aspx

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Top 10

Nepromijenjen

Što ova grupa po 183 komada…što glume?? Mogli bi i oni malo trgovati da dobijemo devetog i desetog [rolleyes] pa da top 10 ne bude top 8. Zar ne čitaju Plejboja [huh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Nema svađe večeras [rolleyes]

Traži se zastava više…i upaljač .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Top 10

Nepromijenjen

kako nepromijenjen? pa plejboj tvrdi da netko veliki rasprodaje! [lol]


Što ova grupa po 183 komada…što glume?? Mogli bi i oni malo trgovati da dobijemo devetog i desetog [rolleyes] pa da top 10 ne bude top 8. Zar ne čitaju Plejboja [huh]

Mislim da je tebi to već sasvim svejedno druže Golub’v [wink]

Nego – logično je za pretpostaviti da će Newborn from TOP 10 – ako ništa drugo htjeti barem omastiti brk, dakle prodati dio količine.
To je u prirodi svakog čovjeka. A dio od 600 komada je a barem stotka.
Prema tome spremno se postavite na BID-u, i bez istrčavanja, jer što vam danas kapne kapnulo vam je po Plejbojevskom predviđanju
[wink]

Budete li nudili više nego trebate a u extremno malim dozama – kao jučer – prodavači će oklijevati da prodaju ispod takve cijene i opet zastoj.

Zato kažem – privremeni pad tečaja uopće ne mora biti loša stvar ukoliko će te dionice preći u Čvršće ruke. A logično je da je onaj tko kupuje po 4200 kn Čvršći igrač od onoga tko prodaje zicera 40 % ispod cijene uoči samog natječaja zar NE ?

Kressho



Što ova grupa po 183 komada…što glume?? Mogli bi i oni malo trgovati da dobijemo devetog i desetog [rolleyes] pa da top 10 ne bude top 8. Zar ne čitaju Plejboja [huh]

Mislim da je tebi to već sasvim svejedno druže Golub’v [wink]

Nego – logično je za pretpostaviti da će Newborn from TOP 10 – ako ništa drugo htjeti barem omastiti brk, dakle prodati dio količine.
To je u prirodi svakog čovjeka. A dio od 600 komada je a barem stotka.
Prema tome spremno se postavite na BID-u, i bez istrčavanja, jer što vam danas kapne kapnulo vam je po Plejbojevskom predviđanju
[wink]

Budete li nudili više nego trebate a u extremno malim dozama – kao jučer – prodavači će oklijevati da prodaju ispod takve cijene i opet zastoj.

Zato kažem – privremeni pad tečaja uopće ne mora biti loša stvar ukoliko će te dionice preći u Čvršće ruke. A logično je da je onaj tko kupuje po 4200 kn Čvršći igrač od onoga tko prodaje zicera 40 % ispod cijene uoči samog natječaja zar NE ?

[/quote]

ja ne vidim da se trguje kamoli pad?!

bože sveti što se ovdje sve može pročitati [shocked]

New Report

Close