KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dečec ti si zrel za ignore !!!!!!!!!!



nema ovdje velikog prodavača, to su gluposti. evo ovaj što prodaje 7 komada na 4370 kn je onaj što je jutros kupio tih 7 komada po 4180 kn. ako mu upali prodaja to mu je oko 1000 kn zarade za par sati. solidna večera ili burek s colom svaki dan mjesec dana [yawn]

[lol] [lol] [wink]

Šta je, kestenje je postalo prevruće pa se malo tiješimo ?

A ako mu ne upali , a po svemu sudeći danas sigurno neće ? [wink]

Znaš, burza ti je hirovita, baš kao i kovanica u letu, nikad ne znaš na koju će stranu pasti.
Možda ćemo danas ipak postiti, ili doslovno pojesti tek jedan topli – BUREK
[/quote]

nemam se ja što tješiti, imam samo 16 komada kupljenih po 4000 kn,a planiram kupiti još 26 komada (zato kamo sreće da bude opet po 4000 kn), tako da bi meni pad odgovarao.
ja sam ipak realan za razliku od tebe, vidim da kupnja raste i to se međusobno liparimo malim nalozima da ne splašimo prodaju i da se netko ne polakomi pa opet poskida sve do 4500 kn

p.s. hebiga,znamo svi da će natječaj izaći za par dana, onda se neće gledati 200 kn gore-dole nego će se skidati prodaja sve do 5000 kn




nema ovdje velikog prodavača, to su gluposti. evo ovaj što prodaje 7 komada na 4370 kn je onaj što je jutros kupio tih 7 komada po 4180 kn. ako mu upali prodaja to mu je oko 1000 kn zarade za par sati. solidna večera ili burek s colom svaki dan mjesec dana [yawn]

[lol] [lol] [wink]

Šta je, kestenje je postalo prevruće pa se malo tiješimo ?

A ako mu ne upali , a po svemu sudeći danas sigurno neće ? [wink]

Znaš, burza ti je hirovita, baš kao i kovanica u letu, nikad ne znaš na koju će stranu pasti.
Možda ćemo danas ipak postiti, ili doslovno pojesti tek jedan topli – BUREK
[/quote]

nemam se ja što tješiti, imam samo 16 komada kupljenih po 4000 kn,a planiram kupiti još 26 komada (zato kamo sreće da bude opet po 4000 kn), tako da bi meni pad odgovarao.
ja sam ipak realan za razliku od tebe, vidim da kupnja raste i to se međusobno liparimo malim nalozima da ne splašimo prodaju i da se netko ne polakomi pa opet poskida sve do 4500 kn

p.s. hebiga,znamo svi da će natječaj izaći za par dana, onda se neće gledati 200 kn gore-dole nego će se skidati prodaja sve do 5000 kn, zato i ja imam prst na okidaču

[/quote]



nema ovdje velikog prodavača, to su gluposti. evo ovaj što prodaje 7 komada na 4370 kn je onaj što je jutros kupio tih 7 komada po 4180 kn. ako mu upali prodaja to mu je oko 1000 kn zarade za par sati. solidna večera ili burek s colom svaki dan mjesec dana [yawn]

[lol] [lol] [wink]

Šta je, kestenje je postalo prevruće pa se malo tiješimo ?

A ako mu ne upali , a po svemu sudeći danas sigurno neće ? [wink]

Znaš, burza ti je hirovita, baš kao i kovanica u letu, nikad ne znaš na koju će stranu pasti.
Možda ćemo danas ipak postiti, ili doslovno pojesti tek jedan topli – BUREK
[/quote]

Ne pisati napamet , tih 7 komada od jutros su kod mene i nisu na prodaju.

svi bi najrađe srušili cijenu s par komada po bidu pa da dokupe jeftinije, ali s druge strane svjesni su da najtečaj može izaći već sutra u novinama, a onda ide raketa. muke ježeve [lol]

Biće vrlo brzo , samo prati ekran :

24 dionice žele van prije 4400, a pitanje je koliko ih još ima u zaleđu, jer čim se nešto prospe po BID-u, ovdje se količina sramežljivo poveća za par komada

17 dionica se kupuje do 4000, naloge za potporu nema smisla brojati jer svi znamo kako ce se brzo povuci ispod 4000 ako se netko još koji put prospe po BID-u

Dakle – pad još danas i sutra prvom polovicom dana, zatim stagnacija uz cik-cak korekcije, te ponovni rast

PLEJBOJ PROGNOZE – ALWAYS ACCURATE WITH EXTRA FUN [wink]

Kressho

Ne možeš tako računati jačinu kupnje plejboj, ja imam namjeru uzeti još xx komada KSST, a trenutno nemam niti 1 nalog na kupnji jer ne želim pojačavati kupnju i tako dizati cijenu. Zato čekam ako se netko slučajno iskrca na 4000 kn da ga poklopim, a takvih nas ima dosta.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@Plejboj

Ja sam pobrojao 60 komada poviše 4000 kn , gdje ti to gledaš , ili si se samo iskrcao.


svi bi najrađe srušili cijenu s par komada po bidu pa da dokupe jeftinije, ali s druge strane svjesni su da najtečaj može izaći već sutra u novinama, a onda ide raketa. muke ježeve [lol]

Ponavljaš naše stare pjesme, a gdje si bio tijekom prošlih raketiranja ?

Natječaj da izadje baš u četvrtak ? [lol] [thumbsup]

Ta ti je dobra.

Kressho



@Plejboj

Ja sam pobrojao 60 komada poviše 4000 kn , gdje ti to gledaš , ili si se samo iskrcao.

Brojim samo PRAVE kupce, ovi što bacaju potporu su preočiti, a već pomalo i smiješni.

Rekao bi da su to isti oni koji su ovdje nešto mljeli o nekakvim "drhtavim ručicama" ranijih dana i skupljali i po 4500.

Momci opustite se, s potporom ili bez cijena danas neće ići gore, a dugoročno ionako svi znamo šta imamo u rukama, prema tome ne vidim razloga za ovoliku paniku i bezbrojne reakcije na moje pravovaljane prognoze – koje su by the way točne iz dana u dan.

Realno – što prije pustimo gospodu koja želi van – prije će se tečaj okrenuti na gore.

Do objave natječaja je možda još samo dva dana, možda cijeli vikend, a možda i tjedan do dva.

Od slanja prijedloga HFP-a Vladi do Vladine odluke je bilo prošlo ravno 30 dana.
Pa računajte kada će izaći natječaj ..

Sutra ? Evo ja se kladim da ne.

Kressho

Eto, jesam vam rekao da netko želi van danas ?

EVo ja ću ti dati 4300 odmah sad za tih 11 ali ako mi pošalješ na private šta sutra kupuješ s tim parama.

Očito je nešto dobro [wink] [cool]

Kressho


Eto, jesam vam rekao da netko želi van danas ?

EVo ja ću ti dati 4300 odmah sad za tih 11 ali ako mi pošalješ na private šta sutra kupuješ s tim parama.

Očito je nešto dobro [wink] [cool]

i?
si mu dao?

New Report

Close