KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zna li netko kolko je oduzeto dotičnom gospodinu i po kojem ključu hfp određuje visinu naknade
lp

Nažalost, HFP nema obvezu objave ovakvih transakcija burzi, pa to vjerovatno nećemo nikad saznati!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Hajde, pitajte šta vas muči…samo budite kratki [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Što prije dotičnom gospodinu omogućimo da izađe a očito da netko danas doista izlazi za razliku od one zaj…cije jučer – prije ćemo opet ići nazad gore.

Današnji je pad neminovan. Tip kad shvati da je diskont obavezan ovdje – dok se ovi "pametnjakovići" prestanu nadmetati oko par dionica na vlastiti račun – će se prosipati samo tako.

Jer kada netko odluči prodati – njemu sto, dvjesto kn gore dole igra manju ulogu nego vrijeme.

Možda je netko danas targetirao bolju kupnju i želi odavdje izaći i ući u neku drugu dionicu.

Ekipo – pustimo ga van!

Kressho


Što prije dotičnom gospodinu omogućimo da izađe a očito da netko danas doista izlazi za razliku od one zaj…cije jučer – prije ćemo opet ići nazad gore.

Današnji je pad neminovan. Tip kad shvati da je diskont obavezan ovdje – dok se ovi "pametnjakovići" prestanu nadmetati oko par dionica na vlastiti račun – će se prosipati samo tako.

Jer kada netko odluči prodati – njemu sto, dvjesto kn gore dole igra manju ulogu nego vrijeme.

Možda je netko danas targetirao bolju kupnju i želi odavdje izaći i ući u neku drugu dionicu.

Ekipo – pustimo ga van!

što je plejboj, pobrali su ti dionice KST s aska pa te hvata panika jer natječaj izlazi za par dana? [lol]
vidim da si kratko na burzi (niti 3 mjeseca) pa ne čudi tvoja potpuno kriva percepcija o nekom velikom koji izlazi. međutim, ne izlazi nitko veliki, ovo sad prodaju po par komada male burekđije: kupe za 4200 pa prodaju za 4400-4500 i svi sretni.
radije se požuri vratiti tih par komada nazad u portfelj jer ćeš inače propustiti skoro probijanje 5000 kn [wink]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


Hajde, pitajte šta vas muči…samo budite kratki [pray]

vrlo kratko: kad će natječaj? [thumbsup]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Netko će se prosuti vrlo brzo …
A nalog na 4150 – 10 komada će brijem nestati neposredno pred prosipanje jer se iz aviončeka vidi da je riječ o potpori
Kada pustimo prodavača da izađe – a svi znamo da se u padu najbrže izlazi jer inače će petljati 5 dana – tečaj će se sam od sebe vratiti na 4400, 4500…

Kressho



zna li netko kolko je oduzeto dotičnom gospodinu i po kojem ključu hfp određuje visinu naknade
lp

Nažalost, HFP nema obvezu objave ovakvih transakcija burzi, pa to vjerovatno nećemo nikad saznati!
[/quote]

Ključ zavisi o tome, dal je dotični g. imao ključ od zgrade/a, ključ od staklenika ili lokota ograđenog neplodnog zemljišta:-))
http://www.katastar.hr/dgu/pax.php

Znam da postoji procedura između Vlade RH i HFP, ali bi oni trebali biti svjesni da Kaštelanski staklenici dnevno prave cca. 105.000 kn minusa. Dakle, od odluke HFP-Vlada RH i raspisivanja natječaja je prošlo već više od 30 radnih dana, a KSST su u tom periodu napravili cca. 3 miliona kuna gubitka! Samo polako HFP, nije žurba! [angry]


vrlo kratko: kad će natječaj? [thumbsup]

Moje mišljenje je, sutra!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

nema ovdje velikog prodavača, to su gluposti. evo ovaj što prodaje 7 komada na 4370 kn je onaj što je jutros kupio tih 7 komada po 4180 kn. ako mu upali prodaja to mu je oko 1000 kn zarade za par sati. solidna večera ili burek s colom svaki dan mjesec dana [yawn]



Hajde, pitajte šta vas muči…samo budite kratki [pray]

vrlo kratko: kad će natječaj? [thumbsup]
[/quote]
_________________________
kad sve probleme riješe kako se ne bi provlačili tokom natječaja i nakon prodaje….
prvo je trebalo nekakvim konsenzusom promjeniti početnu prodajnu cijenu dionice, s 5.500 podići na 7.000, što je i učinjeno
drugo, trebalo je promjeniti Nadzorni odbor, držeći se slova zakona i procedure, što je i učinjeno
treće, trebalo je dobiti pristanak Vlade, sazvati sjednicu i izglasati, što je i učinjeno
četvrto, trebalo je obeštiti bivše vlasnike zemlje i to na obostrano zadovoljstvo, što je i učinjeno
peto, trebalo je zadovoljiti i potrebe zračne luke, jer htjeli ne htjeli, moramo priznati da je prostor staklenika vezan za zračnu luku, i to je valjda rješeno
šesto, valjda još ima koji sitan problem, tako da vrlo brzo ide natječaj u javna glasila i na stranice HFP

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Može biti, ali ovdje je danas premalo municije na BID-u i kada se istroši, opet smo nazad na 4000.

Drukeri pada znaju da im je ovo zadnji ili predzadnji dan da kupe na diskontu, vjerojatno predzadnji, jer ako natječaj očekujemo u ponedjeljak , u petak će već biti jako čvrste pozicije na ASK-u.

Vjerujem da će djelovati u skladu sa svojim namjerama. Jer kod dobre dionice se veće količine mogu dobiti isključivo pri padu. A posebno što znaju da mi ne kupujemo koji smo ovdje starosjedioci niti imamo para da sada branimo tečaj, a realno – ni motiva, kada će se već sutra sam vratiti na 4500

KOSTOLANY – "kada promet raste a cijena pada to je odličan znak"

U prijevodu – da bi povećali promet morate srušiti cijenu. Inače je 90 komada danas TOP

Svakom po 9

[wink]

Kressho


nema ovdje velikog prodavača, to su gluposti. evo ovaj što prodaje 7 komada na 4370 kn je onaj što je jutros kupio tih 7 komada po 4180 kn. ako mu upali prodaja to mu je oko 1000 kn zarade za par sati. solidna večera ili burek s colom svaki dan mjesec dana [yawn]

[lol] [lol] [wink]

Šta je, kestenje je postalo prevruće pa se malo tiješimo ?

A ako mu ne upali , a po svemu sudeći danas sigurno neće ? [wink]

Znaš, burza ti je hirovita, baš kao i kovanica u letu, nikad ne znaš na koju će stranu pasti.
Možda ćemo danas ipak postiti, ili doslovno pojesti tek jedan topli – BUREK

Kressho

New Report

Close