KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lako moguće da je s ovima koji su dobili dionice na ime obeštećenja dogovoren svojvrstan lock-up tj. da ne prodaju dok se ne okonča proces privatizacije…
u svakom slučaju, na burzi nikakve rasprodaje nema, što sugerira da su novi dioničari dovoljno inteligentni da sačekaju javnu ponudu novog gazde po 7000 kn pa da prodaju onda, umjesto sada u pola cijene [proud]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.


lako moguće da je s ovima koji su dobili dionice na ime obeštećenja dogovoren svojvrstan lock-up tj. da ne prodaju dok se ne okonča proces privatizacije…
u svakom slučaju, na burzi nikakve rasprodaje nema, što sugerira da su novi dioničari dovoljno inteligentni da sačekaju javnu ponudu novog gazde po 7000 kn pa da prodaju onda, umjesto sada u pola cijene [proud]

lako je moguće da ste u pravu, ali isto tako novi gazda je isto tako dovoljno inteligentan da za ovih 9381 m2 neće platiti cca 58.000.000 Kn ili cca 850 € po m2 zemljišta, pa tolko cca iznosi sav gradbeni trošak m2 elitnog stana!!
http://e-izvadak.pravosud…d=3599680088&sudId=88

btw: nije mi jasno što se tolko pjeniš – budući da ćeš svoje dionice navodno bezbiržno i sigurno prodat po min. 7.000 KN – shono tome makni se iz topica ti i odmaraj, slavi te uživaj u svojoj bezbrižnoj investiciji…

***ne pjenim se, samo me nervira da je pokojni Tuđman bio u pravu sa "20% stoke sitnog zuba"… ti kao fol nemas dionice, pljujes po firmi i privatizaciji, ali kao da su te neostikom zalijepili na topic, nemres se maknut odavde, nemre covjek jednu korisnu informaciju procitati od tvojih naivnih drukova… da je cijena dionice 14 kuna ko Ingre shvatio bih da ciljas na drhtave rucice, problem ti je mali broj slobodnih dionica pa nemozes kao ni mi svi kupit koliko bi htio… medjutim kad ulete jaci daytraderi onda ces moci kupit jos manje no po vecoj cijeni… a uletit ce sigurno jer je u ponistenom natjecaju postojao kupac po 5500, dakle to je minimalna cijena izlaza, a oni opusteniji ce cekati i vise od 7000, nesto slicno kao na INA… da taj HFP radi nesto i ostale dane osim cetvrtka vec bi svi bili unutra

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

ma pustite zztopa neka laprda dok ne izađe natječaj (to je kroz par dana), a onda cijena probija 5000 kn i tamo ostaje do završetka natječaja, pa onda prodaja (onih koji imaju dionice) na javnoj ponudi po 7000 kn (a možda i više)

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



lako moguće da je s ovima koji su dobili dionice na ime obeštećenja dogovoren svojvrstan lock-up tj. da ne prodaju dok se ne okonča proces privatizacije…
u svakom slučaju, na burzi nikakve rasprodaje nema, što sugerira da su novi dioničari dovoljno inteligentni da sačekaju javnu ponudu novog gazde po 7000 kn pa da prodaju onda, umjesto sada u pola cijene [proud]

lako je moguće da ste u pravu, ali isto tako novi gazda je isto tako dovoljno inteligentan da za ovih 9381 m2 neće platiti cca 58.000.000 Kn ili cca 850 € po m2 zemljišta, pa tolko cca iznosi sav gradbeni trošak m2 elitnog stana!!
http://e-izvadak.pravosud…d=3599680088&sudId=88
[/quote]

pa neće novi vlasnik kupovati posebno to zemljište, to je već sve uključeno u natječaj! ali zato će novi vlasnik javnom ponudom otkupiti sve dionice (znači i ove koje je sad podijelio HFP) po cijeni koja se postigne na natječaju, to može biti početnih 7000 kn, a može biti i više ako bude više ponuđača…

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.


btw: nije mi jasno što se tolko pjeniš – budući da ćeš svoje dionice navodno bezbiržno i sigurno prodat po min. 7.000 KN – shono tome makni se iz topica ti i odmaraj, slavi te uživaj u svojoj bezbrižnoj investiciji…

***ne pjenim se, samo me nervira da je pokojni Tuđman bio u pravu sa "20% stoke sitnog zuba"… ti kao fol nemas dionice, pljujes po firmi i privatizaciji, ali kao da su te neostikom zalijepili na topic, nemres se maknut odavde, nemre covjek jednu korisnu informaciju procitati od tvojih naivnih drukova… da je cijena dionice 14 kuna ko Ingre shvatio bih da ciljas na drhtave rucice, problem ti je mali broj slobodnih dionica pa nemozes kao ni mi svi kupit koliko bi htio… medjutim kad ulete jaci daytraderi onda ces moci kupit jos manje no po vecoj cijeni… a uletit ce sigurno jer je u ponistenom natjecaju postojao kupac po 5500, dakle to je minimalna cijena izlaza, a oni opusteniji ce cekati i vise od 7000, nesto slicno kao na INA… da taj HFP radi nesto i ostale dane osim cetvrtka vec bi svi bili unutra

[/quote]
Kolega, ulazim kad HFP objavi prodaju… spika da će tada biti skuplje itd. – kod mene ne pali… jer sa spremnom lovom i skromnom osobnom očekivanom zaradom od 15-20% (samo u dan/dva), svejedno mi je dali kupujem po 1.000, 4.000 ili 5000 Kn… ukupna xy zarada je uvijek ista – moja sigurna invest logika, a vi sa svojom taktikom riskirajte slobodno… Sretno

Kolega Fajrunt, netko laprda prije, a netko kansije… zar ne…


danas bi moglo biti jačeg pada, kupnja je gotovo nestala!? [undecid]

Kupnja – KSST-R-A
11 4.600,00 kn
14 4.403,00 kn
10 4.200,00 kn
1 4.105,00 kn
20 1.253,00 kn
…..


S jedne strane je bio gospodin I.Š. a s druge strane HFP. Napravljen je ugovor, u ugovor je unijeta svota koju potražuje gospodin I.Š. a s druge strane je unijet ekvivalent traženom iznosu iskazan u dionicama KSST-R-A. U ugovor je mora biti upisana i vrijednost jedne dionice KSST-R-A.
Je l’ netko misli da je bilo drugačije?
Gospodinu I.Š. morala se garantirati vrijednost po dionici. Gospodin I.Š. je svjestan da će kod preuzimanje dobiti minimalno 7.000, samo treba sačekati oko tri mjeseca. Da li je netko, tko je uspio od države dobiti naknadu za oduzetu imovinu, tko je na to čekao godinama, sada spreman tu vrijednost obezvrijediti za 50% samo zbog nedostatka strpljenja u periodu od naredna tri mjeseca?
ja mislim da gospodin zna što je dobio, a zna i koliko će to uskoro vrijediti

sad mi nije jasno za šta se odnosi ovo obeštećenje
dal je to posjed u rijeci ili u kaštelima
zna li netko kolko je oduzeto dotičnom gospodinu i po kojem ključu hfp određuje visinu naknade
lp

Postanite Eu-robovi

Kolega, ulazim kad HFP objavi prodaju…

***mislim da nakon ovog nije potrebno više ništa reći… EOD

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Kolega, ulazim kad HFP objavi prodaju…

***mislim da nakon ovog nije potrebno više ništa reći… EOD
[/quote]
Upravo tako – sretno vama, meni te ostalima:-))



Kolega, ulazim kad HFP objavi prodaju

***mislim da nakon ovog nije potrebno više ništa reći… EOD
[/quote]
Upravo tako – sretno vama, meni te ostalima:-))
[/quote]

Vidim da nas dosta čeka taj dan, pa bi mogla nastati poprilična gužva na kupnji.
Ima li netko točan info kad će biti objava natječaja?
Može i na privat, hvala. [wink]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


ma pustite zztopa neka laprda dok ne izađe natječaj (to je kroz par dana), a onda cijena probija 5000 kn i tamo ostaje do završetka natječaja, pa onda prodaja (onih koji imaju dionice) na javnoj ponudi po 7000 kn (a možda i više)

Cijena sigurno probija 5000 kn kada izađe natječaj – povijest to dokazuje , ALI! – danas će cijena isključivo padati jer netko želi izaći. Vješto je podijelio naloge da ne sruši cijenu, a budaleskare plaćaju po 4300 , 4200 umjesto da se lijepo "otvore", propuste gospodina, i zatraže diskont.

Jer – tko nas napušta u ovako teška vremena trebao bi dati neki diskont mlađariji ovdje, pa će mlađarija poslije biti zadovoljnija i čuvati nam tečaj kada pređemo 5000. Ako ni zbog čega drugog, pa ono zbog činjenice da će za iste pare dobiti danas više dionica, pa će imati i više brige posljedično tome
(molim prestanite cenzurirati moja predviđanja o tečaju – svaku drugu objavu mi cenzurirate, a drugima normalno objavljujete kada pišu ???)

Kressho

New Report

Close