KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. ŠANTIĆ IVE 662 0,58 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
6. URLIĆ MARIO 389 0,34 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
7. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,82

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Evo čisto malo da se mašta razbukta dva linka na velkačke fondove koji ulažu u hrvatske nekretnine:

http://www.wpcarey.com/en/PressReleases/2010/2011-1-10-WPC-Completes-EUR126M-of-Investments-with-Agrokor-in-2010.aspx <- s todom kuhani i pečeni 😀

http://www.trigranit.hr/CMS/0166/Default.aspx?EID=22253


KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. ŠANTIĆ IVE 662 0,58 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
6. URLIĆ MARIO 389 0,34 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
7. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,82

***dobraaa, dok ekipa druka pad uleti Šantić sa 662 komada u roku 3 dana, svaka čast…vidimo se sutra u igri najbrži prst [thumbsup]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

HA ha ha haaaa hhaaaaa,hfp jednostavno prepisao 662 komada Šantiću.Prije su imali 94256 a sad manje 662 = 93594 [shocked] Bravo majstori tako se to radi [thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 82,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. ŠANTIĆ IVE 662 0,58 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
6. URLIĆ MARIO 389 0,34 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
7. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,82

Šuti i ne pričaj. Točka

Ja pratim ovu dionicu i namjeravala sam kupiti simboličnu količinu kad objave natječaj za privatizaciju.Kako nisam primjetila nikakvu obavjest ili članak na bazi čega je gospodin Šantić dobio dionice od HFP-a molim da mi netko od vas objasni na koji način je gospodin Šantić stekao ovih 662 komada KSST-R-A. Hvala.

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)

Madam, dobro ste uočili!

28.02.2011
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 94.256

01.03.2011
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 93.594 (-662 kom.)

Dakle, HFP je imao određeni broj dionica koje su rezervirane za vlasnike oduzete imovine, pa je očito da se radi o tome!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

jeste, tako je spajder….čovjeku su oduzeli imovinu…imovina je bila u rijeci, je l’ tako, jeste…i dogovor je bio da mu se da 8.000 dionica transadrije, a kako one sad ne vrijede ni pol lule duhana, čovjek je tražio kaštelanske, jer je skužio da je to jedina zlatna dionica na zagrebačkoj burzi…je l’ tako?…jeste…pa nek’ mu je sa srećom….kuži šantić [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Samo se nadam da čovjeku ne treba lova, jer kad ti ovako padne sa neba… Nije baš bitno dali je cijena 4000 ili 4800!? A da je malo sumnjiva dodjela, je!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Samo se nadam da čovjeku ne treba lova, jer kad ti ovako padne sa neba… Nije baš bitno dali je cijena 4000 ili 4800!?

a ja se nadam upravo suprotno: da čovjeku baš gori pod petama [cool]

hate red


a ja se nadam upravo suprotno: da čovjeku baš gori pod petama [cool]

Aha, pa ćeš se namjestit na bid sa 2,5 mil kuna!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

S jedne strane je bio gospodin I.Š. a s druge strane HFP. Napravljen je ugovor, u ugovor je unijeta svota koju potražuje gospodin I.Š. a s druge strane je unijet ekvivalent traženom iznosu iskazan u dionicama KSST-R-A. U ugovor je mora biti upisana i vrijednost jedne dionice KSST-R-A.
Je l’ netko misli da je bilo drugačije?
Gospodinu I.Š. morala se garantirati vrijednost po dionici. Gospodin I.Š. je svjestan da će kod preuzimanje dobiti minimalno 7.000, samo treba sačekati oko tri mjeseca. Da li je netko, tko je uspio od države dobiti naknadu za oduzetu imovinu, tko je na to čekao godinama, sada spreman tu vrijednost obezvrijediti za 50% samo zbog nedostatka strpljenja u periodu od naredna tri mjeseca?
ja mislim da gospodin zna što je dobio, a zna i koliko će to uskoro vrijediti

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close