KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Time sam želio reći , a bez da uvrijedim HFP koji u ovom slučaju zaista nema pravo glasa kad me već izazivaš da budem direktan – da se njihova potvrda svodi na Objavljivanje natječaja.

Ja bi ih baš želio uvrijediti da mogu, jer zbog ovako aljkave administracije je cijela država u kolapsu! Njima se nigdje ne žuri, a za sve što je inače potrebno 7-10 dana, kod njih traje 2-3 mjeseca! Katastrofa!

ZZtop,

Sorry, od maloprije si mi na ignoreu, ne želim se više raspravljati sa tvojim nebulozama! LP

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Izgleda da "veliki" ovdje izlaze a ne da ulaze …
4649,99 – 70 komada ??

Jel netko nešto doznao novoga ? ?

Kressho


Hahaha, koja prastara fora na ASK-u !! Frajer doda na postojeći nečiji nalog od 3 komada još deset jer zna da će sistem prvo prodati ta 3 komada koji su već bili postavljeni, a tako tjera ispred sebe drhtave ručice i lijepo im skida…


Čim Plejboj provali Istiskivače plane nalog sa ASK-a [wink]


Izgleda da veliki ovdje izlaze a ne da ulaze …
4649,99 – 70 komada ??

Jel netko nešto doznao novoga ? ?

Heheh, pa kako ovoga sad nisi provalio!? [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Izgleda da "veliki" ovdje izlaze a ne da ulaze …
4649,99 – 70 komada ??

Jel netko nešto doznao novoga ? ?


Kao sto si i sam naveo natjecaj je pred vratima…
Jedini razlog takvog naloga na ask-u je taj da tzv. "veliki" jos malo dokupi po ovim povoljnim cjenama, a ujedno i da uplasi ove drhtavce da se pocnu rasipat po ask-u…
Ja ne vidim nikakav dr. razlog…
lp

o ovom nalogu trkeljate?

hate red

Jesi sada gledao školu investiranja na KSST Plejboj? Samo što su kupcu ovaj put “utekli” nalozi, hahah!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Jesi sada gledao školu investiranja na KSST Plejboj? Samo što su kupcu ovaj put "utekli" nalozi, hahah!

Meni se čini da si jedino ti gledao moju školu danas … Rušenje tečaja s Plejbojevskom brojkom – 69 [wink]

Oš repete = ? [cool]

Kressho

DOBRA ŠKOLA A SPAJDI , MALO NAPREDNIJA OD TVOJE … [wink]

A čuj, to su ti Londonske cake, ne možeš to ovdje naučiti…

Kao ni torbarenje usred trgovanja u posebnom režimu. Il si rodjen za takve podvige il nisi [lol] [wink]

Kressho

Ma, nema šta, ti si kralj trgovanja, hahahahahah! [lol] Baš bi volio biti kao ti, možda jednom kad narastem, hahaha! Bože mili, čitaš li ti sebe!? Mora da si ponosan kad se pogledaš u ogledalo i sam sebe nahvališ!?

Ubuduće si i ti na ignore!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Ma, nema šta, ti si kralj trgovanja, hahahahahah! [lol] Baš bi volio biti kao ti, možda jednom kad narastem, hahaha! Bože mili, čitaš li ti sebe!? Mora da si ponosan kad se pogledaš u ogledalo i sam sebe nahvališ!?

Ubuduće si i ti na ignore!

Šta je , opet te "PAPIGITIS" ulovio a ?

Frende ti si mene već stavio na Ignore, ponavljaš se. Šta si sad ljubomoran šta nisi jedina za leđima TOP 10-ovima = ?

Čuj ima nas tu dosta sa 100+ Spajdi , get over it
[lol] [lol]

Nisi jedini brstio PICTET-a i to ti je tako . Ne možeš tu ništa

Kressho

Klan "Drhtave Ručice A" izreketario je danas Klan "Drhtave Ručice B" … Zanimljivo je da ovdje upravo "drhtave ručice" koje pišu o "drhtavim ručicama" zapravo imaju te famozne "drhtave ručice"…

A ekipa s liste samo skulirano gleda i odvaljuje se od smijeha [lol] [lol]

Oetker sorry stari , znam da si brijao i danas zdrmati tečaj al eto, morao sam malo ove "drhtave ručice" podučiti lekciju zbog miniranja nam najdražeg foruma [cool]

Kressho

PITAM SE ZAŠTO OVI ISPOD 4500 NE PUSTE LIJEPO TOG OD 4500 DA IZADJE PA MOZDA NALOG NA 4600 NESTANE SAM OD SEBE …

Tko zna , možda sam baš u pravu , a možda i nisam, ali sve mi se čini da više neće kišiti po BID-u danas

Kressho

New Report

Close