KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Stanje TOP 10 (najnovije)

Stanje: isto [thumbsup]

Srdačan pozdrav

meni je vrlo čudno da nitko iz top 10 odavna ne kupuje ovu dionicu po 4000 kn ako je tako perspektivna i ako je zicer da ide na 7000 kn? [undecid]
[/quote]

Odkud pak sad ti znaš ko kupuje i za koga. Čak ni ja mali pokorni sluga jacin nemam sve na istom računu a ovi buđovani misliš imaju?! Nevjerojatno kojih vi briga imate, svi VI koji nemate ni jednu donicu KSST-R-A, kao da ste solidarni jamci nama koji smo se nakrcali
[shocked] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


…Čak ni ja mali pokorni sluga jacin nemam sve na istom računu a ovi buđovani misliš imaju?!

Ja znam da nemaju sve na jednom računu, jer se sjećam kupovanja u prošloj godini, kad sam imao par uvida u komplet stanje dioničara!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

gospodo draga,
u top 10,pod rednim brojem 7 imamo "grupu računa na kojima je uknjižena ista količina vrijednosnih papira".
šta mislite, jel se ta grupa računa povečava?
zbivanja oko ksst su toliko kristalno jasna,da ne mogu vjerovati da se cijena još uvijek vrti oko 4000 kn,
a još je nevjerojatnije da ima prodaje na ovim razinama


gospodo draga,
u top 10,pod rednim brojem 7 imamo grupu računa na kojima je uknjižena ista količina vrijednosnih papira.
šta mislite, jel se ta grupa računa povečava?

Ne povećava, tu i dalje imamo 13 dioničara sa po 183 kom.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

S obzirom da po rednim brojem "7" imamo 13 računa sa istim brojem dionica (183) koji se danima ne mijenjaju, to za sada možemo reći da je TOP 19 još uvijek bez ikakve promjene…gospodo prvih devetnaest dioničara kaštelanskih staklenika već mjesecima, a može se reći i već godinu – dvije, niti prodaje niti dokupljuje dionice ksst-r-a…zasad je tako [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


gospodo draga,
u top 10,pod rednim brojem 7 imamo "grupu računa na kojima je uknjižena ista količina vrijednosnih papira".
šta mislite, jel se ta grupa računa povečava?
zbivanja oko ksst su toliko kristalno jasna,da ne mogu vjerovati da se cijena još uvijek vrti oko 4000 kn,
a još je nevjerojatnije da ima prodaje na ovim razinama

U ovom grmu leži zec… i zato je trenutnih 4.200 kn više nego solidna špekulativna cijena
U izlogu Staklenici i gubici
http://limun.hr/main.aspx?ID=671493&pojam=resnik

http://limun.hr/main.aspx?ID=671493&pojam=resnik
po ovome se samo da zakljuciti da su staklenici sustavno unistavani,i to opet od strane politicara koji su sjedili u nadzornom odboru.ovo je samo jos jedan od razloga zasto bi trebalo ovu dionicu imati u svome portfelju…

svakoga dana u svakom pogledu...

…a sad se malo pozabavimo agrofructusom, pa ćemo moći bolje i lakše pretpostaviti koja je budućnost te tvrtke, što planiraju, što prodaju, gdje nabavljaju i da li su sporedni igrači ili su u ovoj branši lideri u ovome dijelu evrope…zavirimo malo u njihove stranice, a nakon toga možemo razmisliti i reći da li su agrofructusu potrebni kaštelanski staklenici ili nisu….

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


http://limun.hr/main.aspx?ID=671493&pojam=resnik
po ovome se samo da zakljuciti da su staklenici sustavno unistavani,i to opet od strane politicara koji su sjedili u nadzornom odboru.ovo je samo jos jedan od razloga zasto bi trebalo ovu dionicu imati u svome portfelju…

Da, ali po meni, kupit među prvima samo onaj dan kada HFP objavi natječaj… dignut 20% u dan/dva i kidnut odamh nalijevo, jer i sami očito znate da ovdje slijedi krug tj. te da se KSST neće izgledno prodat preko 5.500 KN tj. zato je i prvotna planirana cijena od 5.500 Kn (za koju izgledno postoji nečija volja max. keširanja za KSST) dignuta na 7.000 jer bi inače HFP očito morao prvu planiranu od 5.500 KN spustiti na 4000 kn itd…

Agrofructus d.o.o. je vodeća kompanija specijalizirana za proizvodnju, otkup i prodaju voća i povrća na području JI Europe. Godišnjom isporukom od 190 000 tona voća i povrća, proizvodnim i otkupnim djelatnostima u Hrvatskoj, Makedoniji i Srbiji, te prodajom u 15 zemalja zapadne i istočne Europe ostvarujemo godišnji promet preko 100 milijuna € i činimo vitalan dio koncerna Agrokor.

Cilj nam je doprinijeti višim zdravstvenim standardima kroz kontinuirano unapređenje kvalitete i povećani plasman našeg voća i povrća, kako na domaćem tako i na stranim tržištima.
ISO standardom je pokriveno 80% upravljanja našim proizvodima, a sljedivost ostvarujemo kroz razvijanje HACCP-a i Global GAP-a.

S plasmanom 120.000 tona povrća i 70.000 tona voća lideri smo u organizaciji proizvodnje, otkupa i distribucije voća i povrća na ovim prostorima. Vodeći smo u proizvodnji jabuke, lubenice, dinje, luka i mrkve, dok svojim udjelom smo vodeći u otkupu mandarina, breskve, nektarine, grožđa i krumpira.

Koristeći ovu provjerenu strategiju, u godinama što slijede namjeravamo konsolidirati hrvatsku proizvodnju, zadržati konstantan rast i time potvrditi svoje vodstvo u regiji.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Našim kupcima organiziramo otkup, kalibriranje i paletiziranje robe. Tako, za tržište pripremljenu robu, transportiramo na odredište u neprekinutom lancu hlađenja.

Na 10 000 hektara poljoprivrednih površina naših proizvođača omogućujemo nabavu novih tehnologija, repromaterijal, te pomažemo stručnim savjetom.

Posjedujemo vlastite otkupne centre u Hrvatskoj i Makedoniji, koji su opremljeni rashladnim komorama, kalibratorima i pakirnicama, te odgovarajućom ambalažom.

Centri u Hrvatskoj smješteni su u dolini Neretve, okolici Zadra, Čakovca, Dugom Selu, Donjem Miholjcu, Lozanu, Virovitici i Lipovcu dok se centri u Makedoniji nalaze u Strumici i Valandovu.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Otkupni centri
Trenutno zapošljavamo 450 djelatnika. Surađujemo s više od 3.500 kooperanata tj. indirektno s 25.000 zaposlenih u kooperaciji. Vrijedni proizvođači i odličan partnerski odnos s kooperantima naša su najveća snaga.

Posjedujemo sedam velikih otkupnih centara specijaliziranih prema pojedinim robama

Agrofructus Opuzen
Otkupni centar je tijekom cijele godine opremljen za prijem i pripremu različitih vrsta voća i povrća, i služi za plasman 50.000 tona.
Prostire se na 11.000 kvadratnih metara od kojih je 6.000 kvadratnih metara kondicioniranog prostora i opremljen je najmodernim kalibratorom za mandarine kapaciteta obrade 35 tona u satu.
Godišnje plasiramo na tržište 25.000 tona mandarin, što predstavlja 50% ukupne domaće proizvodnje, te od toga izvozimo 18.000 tona. U otkupu mandarine surađujemo sa oko 850 koperanata.

Agrofructus Belica
Kapaciteta 25.000 tona, na 3 800 metara kvadratnih, specijalizirano je skladište za prijem i pakiranje krumpira.
Godišnje plasiramo 22.000 tona krumpira, od kojih 2.000 tona iz vlastite proizvodnje, i pokrivamo 15 % ukupne domaće proizvodnje.
Mladog krumpira godišnje plasiramo 11.000 tona. U Hrvatskoj se otkupi oko 7 500 tona, što predstavlja 26 % ukupne domaće proizvodnje.

Agrofructus Dugo Selo
Opremljen najmodernijim kalibratorom i pakirnicom, kapaciteta 16 000 tona na godinu, specijalizirano je skladište za prijem i čuvanje jabuke. Kapacitet ULO komora je 10.500 tona.
Godišnje plasiramo 23.000 tona jabuke, 7.500 tona je vlastite proizvodnje i predstavlja 30% ukupne domaće proizvodnje.
U tim se prostorima pakira i južno i ostalo voće, kapaciteta 5.000 tona na godinu.

Agrofructus Lipovac
Kapaciteta 20.000 tona, prostire se na 25.000 kvadratnih metara, ima mogućnost čuvanja 14.000 tona luka i krumpira u jednom turnusu i opremljen je modernim uređajima za pročišćavanje, kalibriranje i pakiranje.
Godišnje proizvedemo 14.000 tona crvenog luka, što je 28% ukupne domaće proizvodnje.
Plasiramo i 5.500 tona mrkve od koje je 4 500 tona vlastite proizvodnje na Belju, tj. 32% ukupne domaće proizvodnje.

Agrofructus Polača
Centar je smješten u okolici Biograda, prostire se na 4 300 kvadartnih metara i namijenjen je za prijam lokalne proizvodnje breskve, nektarine, grožđa, kupusnjača, mrkve, lubenice i dinje. Sveukupno 3.000 metara kubičnih kondicioniranog prostora omogućuje godišnji plasman od 15.000 tona.

Agrofructus Donji Miholjac
Površine 10 000 metara kvadratnih i 9 600 metara kubičnih kondicioniranog prostora, specijalizirano je skladište za prijem voća i povrća, osobito mrkve. Godišnji kapacitet centra iznosi 30.000 tona.

Agrofructus Lozan
2 200 kvadaratnih metara površine i 1 000 metara kubičnih kondicioniranog prostora, namijenjeno je za razno voće i povrće, s osobitim naglaskom na paprike i rajčicu.

Copyright by: AgroFructus 2010.
http://www.agrofructus.hr/Pocetna.aspx

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close