KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja vratio nazad svojih 10 kom na 4000 prošli tjedan….
Uz jdpl i ksst mi ne treba novi madrac za spavanje…
Lp

Sretno

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Zaradjeno na ZTNJ 1000%

Hahaha, sanjao si nešto lijepo vidim!? Ma, nije uopće bitno, zaboravite!
[/quote]
da ulozeno bilo 8k kuna prodano za 67k kuna pa ti sanjaj i to na 67 dionica

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy




Zaradjeno na ZTNJ 1000%

Hahaha, sanjao si nešto lijepo vidim!? Ma, nije uopće bitno, zaboravite!
[/quote]
da ulozeno bilo 8k kuna prodano za 67k kuna pa ti sanjaj i to na 67 dionica
[/quote]

A lijepo sam ti rekao da zaboraviš, ali ako nećeš evo! Dakle, osim što ne znaš lagati, ne znaš ni računati! Jer, da bi zaradio 1000%, trebao bi navedene dionice prodati za 88k kuna. Sa druge strane, ZTNJ nije nikad u povijesti trgovanja odradio takav rast! Da si ga kupio na povijesnom dnu i prodao na povijesnom vrhu, mogao si maksimalno zaraditi cca. 600%. Naravno da kupnja na dnu i prodaja na vrhu nemoguća, ali eto, imao si zaista jedan lijepi san! Ako još uvijek spavaš, vrijeme je da se probudiš!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)





Zaradjeno na ZTNJ 1000%

Hahaha, sanjao si nešto lijepo vidim!? Ma, nije uopće bitno, zaboravite!
[/quote]
da ulozeno bilo 8k kuna prodano za 67k kuna pa ti sanjaj i to na 67 dionica
[/quote]

A lijepo sam ti rekao da zaboraviš, ali ako nećeš evo! Dakle, osim što ne znaš lagati, ne znaš ni računati! Jer, da bi zaradio 1000%, trebao bi navedene dionice prodati za 88k kuna. Sa druge strane, ZTNJ nije nikad u povijesti trgovanja odradio takav rast! Da si ga kupio na povijesnom dnu i prodao na povijesnom vrhu, mogao si maksimalno zaraditi cca. 600%. Naravno da kupnja na dnu i prodaja na vrhu nemoguća, ali eto, imao si zaista jedan lijepi san! Ako još uvijek spavaš, vrijeme je da se probudiš!
[/quote]

Odradit ćeš ti svoje buđenje i prije Dražena meni se čini, a i pusti momka da spava, vidiš da je još mlad..

Zar se ne hvališ upravo ti kupnjom na dnu Spajdi i prodajom na vrhu ovdje na ovoj još nedovršenoj priči , a sad skačeš sam sebi u usta kako je to nemoguće ?

Zašto misliš da je nama mladjima nešto nedostupno ili nemoguće što tebi je ?

PICTET smo kupovali i ja i prijatelj i imam dokaze o tome. Tako da lažeš – kada kažeš da si sam zabo PICTET. JER NISI SPAJDERMENU

SKINI TAJ PLAŠ I ODIJELO – NISI GA VRIJEDAN
[angry]

Kressho





Zaradjeno na ZTNJ 1000%

Hahaha, sanjao si nešto lijepo vidim!? Ma, nije uopće bitno, zaboravite!
[/quote]
da ulozeno bilo 8k kuna prodano za 67k kuna pa ti sanjaj i to na 67 dionica
[/quote]

A lijepo sam ti rekao da zaboraviš, ali ako nećeš evo! Dakle, osim što ne znaš lagati, ne znaš ni računati! Jer, da bi zaradio 1000%, trebao bi navedene dionice prodati za 88k kuna. Sa druge strane, ZTNJ nije nikad u povijesti trgovanja odradio takav rast! Da si ga kupio na povijesnom dnu i prodao na povijesnom vrhu, mogao si maksimalno zaraditi cca. 600%. Naravno da kupnja na dnu i prodaja na vrhu nemoguća, ali eto, imao si zaista jedan lijepi san! Ako još uvijek spavaš, vrijeme je da se probudiš!
[/quote]
da pogodio si LAGAO sam
oprosti mi sagrijeseno je bludno i zaradjeno tocno kako si ti napisao kupljeno na dnu prodano na vrhu
(igrom slucaja ili ne, to nije bitno) sto je najbitnije dobit je lijepo ulozena
i jos je sad KSST odradio svoje
to nije onda 600% nego 1200% ili sam u krivu ?

ta ta

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Plajboj hvala na podršci

cya

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Znam da ima većih koji bi htjeli malo veću količinu, ali je pitanje kako će do nje doći!?

Prodaj im ti "svoj" PICTET Spajdi [wink]

Ili nek im se Oetker i Smart prospu, ionako cemo svi letiti van odavdje naglavačke kad Rajić ubode to pa ne da javnu ponudu u stilu "Galinec", Liburnia, TNSA… [lol] [thumbsup]

Jer realno – kupac na 7000, barem jedan je sada već očit, no što poslije , o braćo !

Kressho

Da porezna uprava djeluje kao što bi trebala Kaštelanski bi trebali biti u STEČAJU zbog 47 milijuna kuna neplaćenih poreza i doprinosa [bye]

Stagflacija je svemu kriva

Stanje TOP 10 (najnovije)

Stanje: isto [thumbsup]

Srdačan pozdrav


Stanje TOP 10 (najnovije)

Stanje: isto [thumbsup]

Srdačan pozdrav

meni je vrlo čudno da nitko iz top 10 odavna ne kupuje ovu dionicu po 4000 kn ako je tako perspektivna i ako je zicer da ide na 7000 kn? [undecid]



Stanje TOP 10 (najnovije)

Stanje: isto [thumbsup]

Srdačan pozdrav

meni je vrlo čudno da nitko iz top 10 odavna ne kupuje ovu dionicu po 4000 kn ako je tako perspektivna i ako je zicer da ide na 7000 kn? [undecid]
[/quote]

Sta ga toliko gnjavite sa prvih 10? izuzev smarta i zimzija tko bi trebao prodavati ili kupovati?vodovod? a njih dvojica su davno rekli ,jos kad je cijena bila ispod 1000 da nece dionice prodavati dok se ne odradi privatizacija.


meni je vrlo čudno da nitko iz top 10 odavna ne kupuje ovu dionicu po 4000 kn ako je tako perspektivna i ako je zicer da ide na 7000 kn? [undecid]

Pa, što je tu čudno??? Oni su kupovali između 350 i 700 kuna! Zašto misliš da bi trebali kupovati po 4000? Mene čudi što ne prodavaju barem dio, jer im je zarada nenormalna na ovoj razini! Očito znaju zašto čekaju!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close