KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim Vas drukeri tipa Modul Callahan,Trafic i sl. zaobiđite ovu temu.

Hvala i Srdačan pozdrav

Prema rezultatima poslovanja ( i ako propadne natječaj a što je vrlo reaLNO ) ksst vrijedi 350 kuna po dionici
taman toliko koliko su drukeri plaćali

government policy is to risk the value of our savings in the future.....


Plejboj o čemu laprdaš [lol]

Ne laprdam vec pisem.

O tome da se rok moze produziti jer se ocekuje vise kupaca a ne samo jedan.

O tome da se dio zemlje pripaja aerodromu za pozamasnu svotu od koje dio stoji u bilanci pod novcanim tokovima a dio ce pokriti dio dugovanja…

Po toj svoti je jasno da ako zemlja bez GUP-a – i to komad uz aerodrom vrijedi skoro 100 eura m2, da ona tik uz more i sa gradjevinskom dozvolom vrijedi – a barem duplo. A toliko Vlada i trazi, cak ni toliko.

A SADA FINALE – ČITAJTE PAŽLJIVO I MOLIM MODERATORE DA OVO OBJAVE JER STVARNO MI SE NE DA TO STAVLJATI PO BLOGOVIMA I SLATI SVIMA NA PRIVATE :

KOMAD ZEMLJE DOBIT CE NAZAD CIM UZME KONCESIJU NA AERODROM , A PARE OD ZEMLJE CE GA CEKATI NA RACUNU

I JOS DOBIJE TU ZEMLJU S KONCESIJOM ZA AERODROM KOJA CE KOSTATI JEDNAKO I SA RESNIKOM I BEZ NJEGA

DAKLE KUPI KOMPANIJU I DOBIJE U NJOJ EXTRA 50 000 000 KUNA I KOMAD ZEMLJE RANIJE PRODAN KAD PREUZME AERODROM

LJUDI OVDJE SE KUHA NEŠTO VELIKO A SAMO VLADA RH ZNA ŠTO ALI SVE UPUCUJE NA TO:

1. NITKO ZIV NE PRODAJE DIONICE, NI RADNICI, NI TOP 10, NI TESKERE, NI VODOVOD…

2. MIJENJALI ZAKONE NEPOSREDNO PRED NATJECAJ ZA DIREKTNE LETOVE IZ U.S.

3. ŠIRE AERODROM

4. PONIŠTILI NATJEČAJ NA 5500 JER JE PREMALO UNATOC NOMINALI OD 2500

5. NIKADA NITI JEDNA KOMPANIJA NIJE BILA NUDJENA OD STRANE RH PO CIJENI VECOJ OD NOMINALE

6. BAHATOST SA CIJENOM NIJE BAHATOST VEC UKAZATELJ DA POSTOJI KUPAC

7. MICANJE MARKETICA ISPOD CRTE TOP 10 PRIJE OBJAVE NATJECAJA

8. JEDINICA NA OVOM FORUMU ZA SVE REALNE I DOBRO ARGUMENTIRANE OBJAVE

9. PREDIZBORNA GODINA HDZ-a

10. ZATVARANJE HFP-a

PONEDJELJAK 28.2. – GLEDAJTE EKRAN

Kressho

Sjećate se kad sam najavio jednu dobru i jednu lošu vijest? http://www.poslovni.hr/vijesti/kastelanski-staklenici-godisnji-gubitak-povecali-468-zl-split-zainteresirana-za-dio-zemljista-173120.aspx

E sad imam sto kombinacija u glavi jer mi se u osnovi ne sviđa onaj dio o prodaji Resnika uz more jer sam pretpostavljao da će ZL uzeti dio sjeverno od aerodroma a ne južno (atraktivnije), zvat ću u ponedjeljak Upravu po tom pitanju.
A pogotovo mi se ne sviđaju dijelovi današnje obavijesti gdje govore o ustupanju dijela atraktivne zemlje pored City centra Vodovodu na ime duga, jer ne bih volio da i Resnik završi negdje "na ime duga", jer taman toliko iznose gubici 2009 i 2010g (pogledati današnju objavu 20+20M).

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

Koja je dobra vijest?

Pa dobra je ova što plejboj piše da će kupac imati 40-50MKn na računu, a još niti jedna tvrtka u privatizaciji nije prodana sa tolkim parama na računu….
Samo neka kupac požuri, jer staklenici su uspjeli pojesti već 450.000m2 unazad desetak godina, pa da i ovo nebi pojeli!

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

na hrt 1 cobankovic se hvali privatizacijom ksst… [thumbsup]
tema je dalmacijavino,ali nije izdrzao da ubaci ksst kao primjer odlicne privatizacije…

svakoga dana u svakom pogledu...


Prema rezultatima poslovanja ( i ako propadne natječaj a što je vrlo reaLNO ) ksst vrijedi 350 kuna po dionici
taman toliko koliko su drukeri plaćali

a jadan…

svakoga dana u svakom pogledu...

Onda pada teorija o "2 krugu" da će htjeti jeftinije,jer ovako dobiva paket [cool]


Onda pada teorija o "2 krugu" da će htjeti jeftinije,jer ovako dobiva paket [cool]

***pa praktički je ovo drugi krug… prvi je bio na 5500 i poništen [smiley]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!



Onda pada teorija o "2 krugu" da će htjeti jeftinije,jer ovako dobiva paket [cool]

***pa praktički je ovo drugi krug… prvi je bio na 5500 i poništen [smiley]
[/quote]

[thumbsup]


Prema rezultatima poslovanja ( i ako propadne natječaj a što je vrlo reaLNO ) ksst vrijedi 350 kuna po dionici
taman toliko koliko su drukeri plaćali

Kaj stvarno tak loše posluju?? Da sam ja večinski vlasnik-država,ja bi to ljepo na natječaj i prodati [lol] [lol]

ps; izgleda da je samo bitno nekaj napisati na ovom topiku jer to se sad nosi,dal znaš o čemu se tu točno radi manje bitno

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close