KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zanima me otkuda ti info da se u prvom 1 krugu neće javiti kupac?

Nema info, sjedi za ekranom i lifra posljednje dionice ljudima van za sitne pare.
Eto tako to rade trejderi, a mi gospoda sjedimo u resoranu na bakalaru i Postupu i smijemo vam se.

Vjeruj mi, da postoji takav info TOP 10 bi ga odavno imali, i iskrcaj bi malo drukcije izgledao

Prvo bi sa milion kuna digli to na 6000 a onda se prosipali do 4500.

Zar stvarno ovdje ima tolikih naivaca da misle da netko iz TOP 20 sada prodaje jedan po jedan komad za burek?/?

Pa ljudi dobro gdje vi živite …

SVAŠTA

Kressho

Ono što ja pišem su mora razmišljanja a ne informacije.
Kao i svi što iznesu svoje. Ja da sam kupac sigurno nikad ne bih istrčao na prvu loptu osim ako se više ponuda javi… Ako ostane na jednoj ponudi sigurno da je kupcu u interesu da snizi cijenu, pa makar i za 50kn po dionici, već je uštedio 5MKn. Zato samo kažem da se ne iznenadimo.
A s druge strane i meni sve miriši kao da se za nekoga priprema teren…

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!


Ponzi piramida je došla do vrha.
Vaš link

Polako…daleko je još 7000 kn da bismo pričali o vrhu piramide [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Ekipa par stvari se još čeka, pa da se neki ne iznenade (pa da dionica potone bez razloga), a i da se ne druka bez razloga kad su neke stvari čiste:

1. Izvještaj sa skupštine (ako ga bude)
2. Kvartalno/godišnje izvješće (čudno mi je da ZSE nije poslao opomenu što ga još nema, vidim da su drugima slali)
3. Objava natječaja
4. 1. Rok natječaja (30,60 ili 90 dana) – vjerovatno što dulji da bi se pogodovalo poznatom kupcu u 2. krugu.
5. Rok za prodaju one zemlje što se čekalo da se dogovore ZL i KSST i da grad odobri- dali će biti prije ili poslije privatizacije.
6. 2. rok natječaja (vjerovatno kraći)
7. Javljanje kupca
8. Ponuda otkupa ostatka dionica
9. Početak poslovanja dvije zasebne cjeline (Resnik i Knežine)

Ako ima netko još koju info slobodno neka je udijeli, manje stresa i drukanja svima :):)

sintagma, dali ti sebe slušaš kad ovo pišeš? Odakle ti podatak da će biti drugi krug? Pa zar država nije već jednom poništila natječaj po 5.500 kn? ?? Može li se iz toga zaključiti da imaju kupca koji će platiti 7000kn /po dionci ? Šta misliš?. Zašto bi država radila prenamjenu zemljišta prije prodaje, reci nam da znamo?. I što je sa izvještajem od prošle godine, to se vidim ne spominje?
[/quote]

NE SPOMINJE SE JER BROJI MILIONE I MILIONE DOBITI I POKAZUJE REALNU VRIJEDNOST ZEMLJE KOJA SE VEC I BEZ GUP-A PRODAJE ZA STO EURA M2 …

I TO KOMAD KOJI JE NAJRUZNIJI OD SVIH; ODMA ISPOD KRILA MLAŽNJAKA I BUKE NJIHOVIH TURBINA.

DAKLE, KOLIKO VRIJEDI TEK ONA UZ MORE, SA SVIM VAZECIM DOZVOLAMA ONDA ?

LJUDI TIŠĆU VAS VAN AMATERI ZADNJI, ZAO MI JE TO UOPCE GLEDATI [lol] [lol]

I TO PRED SAMU OBJAVU NATJEČAJA KOJI IDE ILI DANAS ILI IDUCI TJEDAN.

Kressho


Nažalost, neznam redoslijed gornjih zbivanja, pa evo, godišnje izvješće:
http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/godisnje_izvjesce/3285/2011-02-25-4825.pdf

Dakle sad je jasno: dio Urbanizirano zemljište Resnik neće kupit ni Luka ni Toda…
"Posebno želimo naglasiti da se koncem 2010.godine,ponovno aktualizira težnja tvrtke "Zračna luka Split" d.o.o
za proširenjem svojih sadržaja na terene pogona ovog Društva (Resnik).U sadašnjoj situaciji postoji načelna
suglasnost nadležnih organa Vlade RH, Grada Kaštela,Zračne luke Split i ovog Društva,da se u početnoj fazi
proširenja Zračne luke izvlasti dio pogona Resnik (cca 49000 m2),međutim za taj postupak potrebno je izvršiti
izmjene u postojećem GUP-u i PUP-u. Već su poduzete predradnje za ove izmjene."

@zztop
izvlaštenje ne znači oduzimanje niti poklanjanje zemljišta Zračnoj luci, već plaćanje tržišne cijene Kaštelanskim staklenicima d.d.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Zanima me otkuda ti info da se u prvom 1 krugu neće javiti kupac?

Očito kolega pretpostavlja da, budući će HFP pokušat proadt KSST u paketu (poljoprivredno zemljište i građevinsko) No, za paket, očito Luka prvi nebu zainteresiran, jer se još lani jasno izjasnio da ga zanima samo poljoprivreda, pa će stoga HFP možda biti prisiljen podijelit KSST u dvije cjeline te iste zasebno prodavati – zato je kolega pod svojom točkom 6. i naveo navedeni pretpostavni 2. krug:
http://www.poslovni.hr/vijesti/hrvatske-tvrtke-sklopile-unosne-poslove-na-sajmu-idex-2011-173115.aspx
[/quote]

Ne znam kako misle prodavati to zasebno?!

Moze netko boldano objasniti

III.

Zadužuju se državni imatelji dionica iz točke II ove Odluke da s Hrvatskim fondom
za privatizaciju reguliraju odnose putem ugovora ili punomoći, u cilju provođenja prodaje
dionica Društva, sukladno ovoj Odluci.

IV.
Rok za podnošenje ponuda je 60 (šezdeset) dana od dana objave javnog poziva.
Ovlašćuje se Hrvatski fond za privatizaciju da u slučaju zahtjeva potencijalnih ponuditelja
u postupku javnog prikupljanja ponuda, ukoliko to ocijeni opravdanim, odobri produžetak
roka trajanja javnog poziva.

U 6 točki (moj post) nije mi jasno na što ciljaju?!

Jel netko u kontaktu s radnicima, tj jel ima saznanja sto su njima sindikati kazali?


Dakle sad je jasno: dio Urbanizirano zemljište Resnik neće kupit ni Luka ni Toda…

Imaju staklenici na Resniku zemlje da se usereš. Svatko se tamo može namirit. I Zračna luka i Luka Rajić i Ivica Todorić i Hilton i svemirci. Za svakog ima po pet hektara. A pet hektara ti je 50.000 kvadrata.



Nažalost, neznam redoslijed gornjih zbivanja, pa evo, godišnje izvješće:
http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/godisnje_izvjesce/3285/2011-02-25-4825.pdf

Dakle sad je jasno: dio Urbanizirano zemljište Resnik neće kupit ni Luka ni Toda…
"Posebno želimo naglasiti da se koncem 2010.godine,ponovno aktualizira težnja tvrtke "Zračna luka Split" d.o.o
za proširenjem svojih sadržaja na terene pogona ovog Društva (Resnik).U sadašnjoj situaciji postoji načelna
suglasnost nadležnih organa Vlade RH, Grada Kaštela,Zračne luke Split i ovog Društva,da se u početnoj fazi
proširenja Zračne luke izvlasti dio pogona Resnik (cca 49000 m2),međutim za taj postupak potrebno je izvršiti
izmjene u postojećem GUP-u i PUP-u. Već su poduzete predradnje za ove izmjene."
[/quote]



Nažalost, neznam redoslijed gornjih zbivanja, pa evo, godišnje izvješće:
http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/godisnje_izvjesce/3285/2011-02-25-4825.pdf

Dakle sad je jasno: dio Urbanizirano zemljište Resnik neće kupit ni Luka ni Toda…
"Posebno želimo naglasiti da se koncem 2010.godine,ponovno aktualizira težnja tvrtke "Zračna luka Split" d.o.o
za proširenjem svojih sadržaja na terene pogona ovog Društva (Resnik).U sadašnjoj situaciji postoji načelna
suglasnost nadležnih organa Vlade RH, Grada Kaštela,Zračne luke Split i ovog Društva,da se u početnoj fazi
proširenja Zračne luke izvlasti dio pogona Resnik (cca 49000 m2),međutim za taj postupak potrebno je izvršiti
izmjene u postojećem GUP-u i PUP-u. Već su poduzete predradnje za ove izmjene."
[/quote]

[cool]

EKIPO DANAS STE DŽABE SJEDILI ZA EKRANOM, U PON CETE SHVATITI I ZASTO.

A ovo da ce dio koji cini svega 5 % zemlje (tko misli da KSST imaju samo onih 740 000 m2 navedeno u prospektu neka malo mucne glavom) – prodati Aerodromu, po nasim saznanjima za pozamasnu svotu moze samo SKYROCKETIRATI ovu dionicu od ponedjeljka kad brokeri skopcaju o cemu je rijec.
Naime , ovo je sada – KONKRETAN DOKAZ – DA KUPAC POSTOJI VEC ZA PRVI KRUG.

Zasto bas sada neposredno prije natjecaja sire aerodrom ?

Hajde , mucnite malo tim svojim trejderskim glavicama, ne moramo vam nas par sve otkrivati.

Ionako se iz aviona vidi da se ovdje tišću dionice van jer su jaki nalozi na prodaji a ne na kupnji.

Pitam ja vas – tko normalan stavlja na prodaju po 25 komada sto kuna jeftinije ako nema neke kupnje ?

Takav idiot a da ima 100 KSSTa se jos nije rodio.

A VI ISTISNUTI – MA KO VAM KRIV KAD NEMATE DOVOLJNO VJERE CAK NI KADA VAM JE ZICER PRED NOSOM A IZVOR INFORMACIJA SLUZBENE STRANICE VLADE RH

[lol] [wink]

Kressho

Plejboj o čemu laprdaš [lol]

POVUCITE SE SA PRODAJE DA VIDITE KAKO CE SE CIJENA DICI ZA 5 do 10 % ZA MINUTU, TEK TOLIKO DA PROVJERITE DA PRICAM ISTINU.

SKRTI SU TREJDERI, NJIMA SVAKA KUNA ZNACI, NECE VAM DATI 4400 AKO IM PUSTATE PO 4150.

A MI TOP 20 – CEKAMO 7000

AKO I BUDE DRUGI KRUG PRODAT CEMO NA JAVNOJ PONUDI PO 5600 ONDA I CIAO-

LJUDI – NE DAJTE SE OBESHRABRITI , NATJECAJ JE PRED VRATIMA – NITKO TO VISE NE MOZE STOPIRATI-

HFP NE ODOBRAVA NATJECAJ VEC SAMO OBJAVLJUJE. VLADA JE TA KOJA ODLUCUJE

Plejboj – Zaštitnik malih, otima velikima [cool]

Kressho

http://www.poslovni.hr/vijesti/kastelanski-staklenici-godisnji-gubitak-povecali-468-zl-split-zainteresirana-za-dio-zemljista-173120.aspx

ide to u stečaj i onda tko da 1 kunu njegovo, plus dugovi, gubici, radnici i pomidori [bye]

government policy is to risk the value of our savings in the future.....

New Report

Close