KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…no ono sto me iznenadilo je da je svaki staklenik upisan ko "građevinski objekt" [shocked]

ako je to točno, znači da novi gazda KSST na tim površinama može graditi bez plaćanja komunalnog doprinosa i ostalih davanja, a to su ogromni novci. možda i to privuče kojeg novog kupca [thumbsup]



Ima li tko info sa skupštine, makar par riječi? ( može i pokoja pričica iz kuloara) [lol]

***nemam sa skupstine jer nije ni bitno, novi ljudi su od jucer u upravi i sad ce HFP objavit natjecaj… no prosli tjedan sam nazvao jednog prijatelja koji zivi u Splitu da skoci do gruntovnog i provjeri da slucajno nema na tom zemljistu kakva hipoteka za koju neznamo… i ok je, nema tajni za koje nismo znali no ono sto me iznenadilo je da je svaki staklenik upisan ko "građevinski objekt" [shocked]
[/quote]
Oprostite što upadam, ali što će tamo raditi postojeći djelatnici koji se trebaju zadržati.
a) ići na prekvalifikaciju za zidare, vodoinstalatere, električare i sl.?
b) uzgajat papriku, rajčicu, krastavce na balkonima zgrada?

Doista mi nije jasno…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


A ovi kaj sad zazivaju Gospodina Smarta da nesto kaze, pa Vi ste ga i otjerali odavde sa svojim neprovjerenim fantazijama, sad i da zelimo nesto novo cuti ne mozemo.

mislim da je sve zakuhao plejboj svojim drukanjem jer su onda forumaši cijelu ekipu na KSST počeli doživljavati kao drukere i osuli drvlje i kamenje po svima, iako se to za Smarta ne može reći. on je bio korektan i držao se činjenica u svojim postovima
zato, vratite nam smarta, uzmite si plejboja [wink]




Ima li tko info sa skupštine, makar par riječi? ( može i pokoja pričica iz kuloara) [lol]

***nemam sa skupstine jer nije ni bitno, novi ljudi su od jucer u upravi i sad ce HFP objavit natjecaj… no prosli tjedan sam nazvao jednog prijatelja koji zivi u Splitu da skoci do gruntovnog i provjeri da slucajno nema na tom zemljistu kakva hipoteka za koju neznamo… i ok je, nema tajni za koje nismo znali no ono sto me iznenadilo je da je svaki staklenik upisan ko "građevinski objekt" [shocked]
[/quote]
Pa to smo vec otprije znali, koliko se sjecam Gospodin Smart je vec rekao da su staklenici izgradjeni na gradjevinskom zemljistu. (ili to nije isto ispravite me ako grijesim)
A ovi kaj sad zazivaju Gospodina Smarta da nesto kaze, pa Vi ste ga i otjerali odavde sa svojim neprovjerenim fantazijama, sad i da zelimo nesto novo cuti ne mozemo.
[/quote]

….ništa zlonamjerno samo razmišljam što bi se na tom zemljištu tribalo izgradit , a da je udaljeno svega dvjestotinjak metara od avionske piste…. [undecid]


Pa to smo vec otprije znali, koliko se sjecam Gospodin Smart je vec rekao da su staklenici izgradjeni na gradjevinskom zemljistu. (ili to nije isto ispravite me ako grijesim)

***iskreno to mi je promaklo, makar u sta se topic pretvorio nije ni cudno da nisam vidio [undecid] … no ipak mi vecu tezinu ima stvar koju vidim na svoje oci nego sto netko napise u ovaj topic

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

.


.

Budući kupac odlučuje što će se graditi, tako da možemo samo nagađati. Uzmimo u obzir blizinu zračne i morske luke, te blizine važnijih prometnica, nije teško zaključiti kako je ovaj tj kako su ovi komadi zemlje trenutno jedni od najvrijednijih u RH.

Srdačan pozdrav


.

vec je netko napisao:
i velika gorica je u blizini aerodroma,pa ispao cijeli grad

svakoga dana u svakom pogledu...

što će se graditi ovisi o prostornim planovima. bitno je da ono što je već upisano kao građevinsko, ostaje građevinsko.
nije ova cijena od 7000 kn po dionici lupnuta napamet, imali su vještake koji su to procijenili, moguće da čak vrijedi i više od procjene, ali država nikad ne traži maksimum.
pitanje je samo ima li netko u HR para za to (7000 kn po dionici) platit?

npr. mogu se tamo napraviti veliki trgovački centri….pogoni… fabrike i drugo za što je blizina aerodroma idealna

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Ekipa par stvari se još čeka, pa da se neki ne iznenade (pa da dionica potone bez razloga), a i da se ne druka bez razloga kad su neke stvari čiste:

1. Izvještaj sa skupštine (ako ga bude)
2. Kvartalno/godišnje izvješće (čudno mi je da ZSE nije poslao opomenu što ga još nema, vidim da su drugima slali)
3. Objava natječaja
4. 1. Rok natječaja (30,60 ili 90 dana) – vjerovatno što dulji da bi se pogodovalo poznatom kupcu u 2. krugu.
5. Rok za prodaju one zemlje što se čekalo da se dogovore ZL i KSST i da grad odobri- dali će biti prije ili poslije privatizacije.
6. 2. rok natječaja (vjerovatno kraći)
7. Javljanje kupca
8. Ponuda otkupa ostatka dionica
9. Početak poslovanja dvije zasebne cjeline (Resnik i Knežine)

Ako ima netko još koju info slobodno neka je udijeli, manje stresa i drukanja svima :):)

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!


Ekipa par stvari se još čeka, pa da se neki ne iznenade (pa da dionica potone bez razloga), a i da se ne druka bez razloga kad su neke stvari čiste:

1. Izvještaj sa skupštine (ako ga bude)
2. Kvartalno/godišnje izvješće (čudno mi je da ZSE nije poslao opomenu što ga još nema, vidim da su drugima slali)
3. Objava natječaja
4. 1. Rok natječaja (30,60 ili 90 dana) – vjerovatno što dulji da bi se pogodovalo poznatom kupcu u 2. krugu.
5. Rok za prodaju one zemlje što se čekalo da se dogovore ZL i KSST i da grad odobri- dali će biti prije ili poslije privatizacije.
6. 2. rok natječaja (vjerovatno kraći)
7. Javljanje kupca
8. Ponuda otkupa ostatka dionica
9. Početak poslovanja dvije zasebne cjeline (Resnik i Knežine)

Ako ima netko još koju info slobodno neka je udijeli, manje stresa i drukanja svima :):)

Kada si spomenuo drugi krug, mislio si povoljniji uvjeti?
Ako jest odgovor afirmativan, zelio bu cuti tvoje misljenje o cijeni dionice.

Srdačan pozdrav


Ekipa par stvari se još čeka, pa da se neki ne iznenade (pa da dionica potone bez razloga), a i da se ne druka bez razloga kad su neke stvari čiste:

1. Izvještaj sa skupštine (ako ga bude)
2. Kvartalno/godišnje izvješće (čudno mi je da ZSE nije poslao opomenu što ga još nema, vidim da su drugima slali)
3. Objava natječaja
4. 1. Rok natječaja (30,60 ili 90 dana) – vjerovatno što dulji da bi se pogodovalo poznatom kupcu u 2. krugu.
5. Rok za prodaju one zemlje što se čekalo da se dogovore ZL i KSST i da grad odobri- dali će biti prije ili poslije privatizacije.
6. 2. rok natječaja (vjerovatno kraći)
7. Javljanje kupca
8. Ponuda otkupa ostatka dionica
9. Početak poslovanja dvije zasebne cjeline (Resnik i Knežine)

Ako ima netko još koju info slobodno neka je udijeli, manje stresa i drukanja svima :):)


pa zar ovo sto ste naveli pod rednim brojem 5. nije vec rijeseno i zemlja prodana ZL???

svakoga dana u svakom pogledu...

New Report

Close