KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

demonstracije protiv vlade sve su jače iz dana u dan.
kako bi se mogući pod vlade zbog gnjeva naroda odrazio na najavljeni natječaj i prodaju KSST?
zapravo, da li će se uopće netko javiti na antječaj u ovoj situaciji gdje prijeti eskalacija bunta naroda i pad vlade?
kapital je kao zec, na prvi šušanj bježi daleko, daleko [undecid]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

Pred nekoliko tjedana gledao sam neku emisiju na BBC u kojoj je jedan britanski poduzetnik iskazao interes za koncesiju nad zracnom lukom , sasvim slucajno – tom istom na koju sada slijecu americki avioni.

****uz duzno postovanje, ti si jedini razlog da ja i valjda nekoliko desetaka ako ne i stotina ljudi s foruma ne uleti u tu dionicu… od svih topica na forumu nemoze se procitat vise neinteligentnijih postova nego ovdje…. ovaj topic bi trebalo nazvati "vic dana"… ovakav niski nivo komunikacije nema ni "vidoviti Milan"…tolika gomila gluposti se nemoze vidjet ni u americkom idolu… cudim se da mu se postovi moderiraju i onda moderator pusti ovakve idiotarije

P.S. da netko krivo ne shvati, uvjeren sam da je ulaganje u KSST odlicno ulaganje, no dok je ovakvih panjeva postoji sumnja u tesku navlakusu zato oprez

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Koliko dionica treba mega kupcu da može nešto graditi – 50% plus jedna ili više ?

Ajme plejboj sto mozes laprdati! Jesi li ti svjestan da svojom "dobrom namjerom" u pokazivanje ljudima koliko su ovdje stvari transparentne, ne samo da otjeraš forumaše, nego i pobudiš sumnje u dionicu. Prema tome prestani. Što kraće i jasnije ako imaš što reći, a ne sam sebe citirati 30 stranica!

Ja sam svojedobno ovdje ekipu uvjeravao da je 700Kn odlična cijena za ksst, pa su me svejedno popljuvali. A ja sam kupovao sve do 1000 sa grčem u želucu koji su mi baš ti "skeptici" pobudili. Naravno da će ekipa pljuvat po dionici ako je nema u portfelju, a pogotovo ako je želi!

Ovim zadnjim postom si blizu, a sutra na otvaranju ćemo vidjeti jeli što procurilo, i što je najvažnije di curi!

I možda još jedan info: oko 30MKn u dionicama još nije niti zagreblo naloge. Većinom su još uvijek u radničkim rukama. Njihovi svi nalozi su iznad 5000 (jer su do 5000 forumaši skupili pa si međusobno drukaju i prebacuju- i možda još netko tko skuplja). Tako da mesa za dokup itekako još ima, samo je pitanje hoćemo li mi svi skupa još moći toliko keša izvući…

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

korisniče ZZtop,
još ovaj put ću vam odgovoriti na vaše postove osrednje kvalitete. Kažem osrednje, jer pokušavate sakupiti nešto sitno poena koristeći se starim vijestima koje smo davno apsolvirali. Ovu zadnju vijest, koju spominjete u svom zadnjem postu, apsolvirali smo još 19.02.2011. Koristite loš novinarski uradak pokušavajući ga podići na nivo prvorazrednog.
Novinar koji piše o staklenicima koristi paušalne izjave gospodina Romana Rinkoveca. Gospodin Roman svoje mišljenje ne potkrepljuje argumentima, nego vlastitim nagađanjima. Ako pažljivo pročitate tekst, vidjećete da niti novinar, gospođa Marina, a niti gospodin Roman nikada nisu bili u kontaktu sa gospodinom Todorićem. Nadalje, sad se priupitajmo zašto od svih hrvastkih brokera baš i samo gospodin Roman Rinkovec izlazi u javnost sa svojim mišljenjem o Kaštelanskim staklenicima, cijenom njihove dionice i potencijalnim kupcima istih tih dionica. Gospodin Roman je investicijski savjetnik brokerske kuće Credos, a istovremeno i član njezine uprave. Iste funkcije je obnašao i u periodu od rujna 2008. do travnja 2009. Bio je to period u kom sam ja kupovao dionicu kaštelanskih staklenika preko brokerske kuće Credos plaćajući je od 200 do 350 kuna. I sve pred njegovim očima. I onda mu je bila skupa na 300 kuna. Ne, nije mu bila skupa. Nije niti primjetio da je ja kupujem i slažem u svoj portfelj. Sad je došlo vrijeme kad bi trebao vlasnicima brokerske kuće, makar reda radi, reći zašto je onda nije niti primjetio. Kako sam ja trgovao preko brokerske kuće Credos, tako su i mnogi moji prijatelji trgovali uz moju preporuku. Nekima je gospodin Roman vodio portfelj. Ne tako davno, prijatelj mi se povjerio da u portfelju ima i đakovštinu, još uvijek je ima, a plaćena je poprilično…za sad toliko o stručnosti i vizijama nekih naših eminentnih burzovnih stručnjaka.
Hvala vam na pažnji i slobodno se nastavite cjenjkati ako imate s kim.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Koliko dionica treba mega kupcu da može nešto graditi – 50% plus jedna ili više ?

minimalno 94.256 dionice ili 82,98%, a onda vrijedi zakon o preuzimanju, dakle ponuda…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

sve je to na klimavim nogama
Matijašević je tražio da se radnicima omogući kupnja 25%+1 kom i to za cijenu od 1 kn po dionici
eto to je isto moguće, pogotovo što vlada ima prečih briga i ne treba još još koja afera da je pogodovala krupnom kapitalu, a ni hfp neće još dugo, navodno se gasi u travnju
a onda sori kume [bye]



Koliko dionica treba mega kupcu da može nešto graditi – 50% plus jedna ili više ?

minimalno 94.256 dionice ili 82,98%, a onda vrijedi zakon o preuzimanju, dakle ponuda…….

[/quote]

Nije istina. Treba 75+1 dionica da možeš graditi bez da pitaš ostale dioničare. Što mislite zašto se prodaje baš 75,26%.

zašto prodaju 75,26% a ne svih 82,98%?

Otiđite na stranicu HFP. Pogledajte njihov portfelj, imate popis koliko imaju dionica koje firme i koliko je od njih slobodno. Neke dionice su rezervirane (za branitelje, radnike itd.), neke su jamstvo…

a šta je 0,26% posto jedna dionica
malo mi to ne pije vodu

Postanite Eu-robovi


a šta je 0,26% posto jedna dionica
malo mi to ne pije vodu

To ti je više od 1 dionice, bez brige

[lol] [smiley]

New Report

Close