KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nisi zaradio dok nisi prodao [lol]
pa ćemo vidjeti kad je prodao i koliko je zaradio
bilo je papirnate zarade i u tnsa pa se pogubilo sve živo, a pogotovo su pogubili oni koji su vjerovali da dotični zna sto radi [bye]

______________________
Dotični je uvijek znao što radi, a kad su u transadriju došli oni što nikada nisu znali što rade, niti će ikada znati što treba raditi, u transadriji se više nije znalo tko pije, a tko plaća i tad je dotični iz transadrije izašao, i o tome na ovome forumu pisao i tako svima omogućio da po pristojno cijeni i oni izađu…mora se priznati da je ona cijena bila jako pristojna u odnosu na današnjih soma kuna… izlazio sam u rasponu cijena od 6.000 do 3.000, a kupovao ih je u rasponu cijena od 700 do 1.200 kuna…a za jednu dionicu transadrije pri izlasku iz iste dobio minimalno 10 dionica kaštelanskih…pa sad ti vidi [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 94.256 82,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 389 0,34 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,82

koliko vidim ovaj dvojac koji stalno hvali dionicu na 4000 da je povoljna nije kupio niti jednu!!
a vama govore kako je jako povoljno,
haha..povoljno je za popušiti novce


koliko vidim dvojac koji stalno hvali dionicu na nije ni prodao niti jednu,a ulazili su puno nize..

svakoga dana u svakom pogledu...

@lega

To ce se vidjeti tek za T+3

government policy is to risk the value of our savings in the future.....



Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 94.256 82,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 389 0,34 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,82

koliko vidim ovaj dvojac koji stalno hvali dionicu na 4000 da je povoljna nije kupio niti jednu!!
a vama govore kako je jako povoljno,
haha..povoljno je za popušiti novce


koliko vidim dvojac koji stalno hvali dionicu na nije ni prodao niti jednu,a ulazili su puno nize..
[/quote]

1. a koji je taj famozni dvojac?
2. vaše pravo kao suvlasnika KSST je da KSST pokušate prodat što skuplje
3. naše pravo kao nevlasnika KSST je da KSST pokušamo eventualno kupit čim jeftinije – a tu skupinu cijenkaroša zasigurno spada i potencijalni kupac g. Luka Rajić itd. koji svoje bogatstvo zasigurno nije stekao plaćajući večinu svog imanja po osnovi 1. ponude
Lp

korisniče zztop,
morate znati da u trgovini, pa tako i ovdje na marketu, uvijek postoji vrijeme cjenjakanja i vrijeme plaćanja…ovdje je vrijeme cjenjakanja davno prošlo, bilo je to u rasponu cijena od 700 do 2.000 kuna…ako ne vjerujete, a vi pokušajte kupiti po 2.000 [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 94.256 82,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 389 0,34 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,82

koliko vidim ovaj dvojac koji stalno hvali dionicu na 4000 da je povoljna nije kupio niti jednu!!
a vama govore kako je jako povoljno,
haha..povoljno je za popušiti novce

KOLIKO JA VIDIM NIJE NITI JEDNU NI PRODAO, ŠTO JE MNOGO VAŽNIJE.

A INACE PRIMARK, AKO U ISTOM DANU PRODAS NA 4900 I DOKUPIS JEDNAKI BROJ NIZE NA SKDD NECE BITI VIDLJIVA NI NAJSITNIJA PROMJENA.

To ti nije palo na pamet a genijalče ?

[wink]

Da ne pricamo o tome koliko je jos ljudi kupilo na prijedlog tog dvojca po mnogo visim cijenama.
A sad , ako ne kapiras i dalje sta pod time mislim onda si jednostavno – ….

Kressho



Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 94.256 82,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 389 0,34 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,82

koliko vidim ovaj dvojac koji stalno hvali dionicu na 4000 da je povoljna nije kupio niti jednu!!
a vama govore kako je jako povoljno,
haha..povoljno je za popušiti novce

KOLIKO JA VIDIM NIJE NITI JEDNU NI PRODAO, ŠTO JE MNOGO VAŽNIJE.

A INACE PRIMARK, AKO U ISTOM DANU PRODAS NA 4900 I DOKUPIS JEDNAKI BROJ NIZE NA SKDD NECE BITI VIDLJIVA NI NAJSITNIJA PROMJENA.

To ti nije palo na pamet ……

[/quote]

[lol] [lol] [lol] dođe mi da bježim odavde…sve stručnjak do stručnjaka [cry]

znači ako prodaš marko markoviću pa onda kupiš od petra markovića ništa se nije desilo [shocked]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


korisniče zztop,
morate znati da u trgovini, pa tako i ovdje na marketu, uvijek postoji vrijeme cjenjakanja i vrijeme plaćanja…ovdje je vrijeme cjenjakanja davno prošlo, bilo je to u rasponu cijena od 700 do 2.000 kuna…ako ne vjerujete, a vi pokušajte kupiti po 2.000 [wink]

Kolega dr Oetker,
mislim da je vrijeme cijenkanja tek počelo… pretpostavljam da ste od danas ponovo in, a kolega Plejboj i njemu sl. ponovo out…
btw: Todorić je svoje rekao tj. da za KSST neće dati 7.000 kn – piše vam gore desno na ekranu. Bit će zanimljivo kad uskoro čujemo medijski istup Rajića u svezi tražene cijene od strane HFP
Shodno navedenom ja se ne znojim, a Vi? kod povećeg mogučeg rasta ulazim u KSST (ako treba i po 5000 kn i preko) i sigurno zarađujem kao i Vi, jest sigurno manje nego Vi, al kod isto tako mogućeg povećeg pada, ja ne gubim ništa, a Vi?
No, bez obzira kako god ovaj hokus-pokus na kraju završio – sretno vama in, te isto meni/nama out

plej..

A INACE PRIMARK, AKO U ISTOM DANU PRODAS NA 4900 I DOKUPIS JEDNAKI BROJ NIZE NA SKDD NECE BITI VIDLJIVA NI NAJSITNIJA PROMJENA.

a moguče da si se samo krivo izrazio…vjerojatno si mislio ovo..

A INACE PRIMARK, AKO U ISTOM DANU PRODAS NA 4900 I DOKUPIS JEDNAKI BROJ NIZE NA SKDD NECE BITI NA TVOM RAČUNU VIDLJIVA NI NAJSITNIJA PROMJENA.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

todoric je svoje rekao?u kojem to tekstu pise?
cak se nitko iz akrokora nije izjasnio…
ovo su pretpostavke nekog lijevog analiticara,vjerojatno istog onog koji je izjavio da dionica ine vrijedi 1600 kn

svakoga dana u svakom pogledu...




Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 94.256 82,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 389 0,34 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,82

koliko vidim ovaj dvojac koji stalno hvali dionicu na 4000 da je povoljna nije kupio niti jednu!!
a vama govore kako je jako povoljno,
haha..povoljno je za popušiti novce

KOLIKO JA VIDIM NIJE NITI JEDNU NI PRODAO, ŠTO JE MNOGO VAŽNIJE.

A INACE PRIMARK, AKO U ISTOM DANU PRODAS NA 4900 I DOKUPIS JEDNAKI BROJ NIZE NA SKDD NECE BITI VIDLJIVA NI NAJSITNIJA PROMJENA.

To ti nije palo na pamet ……

[/quote]

[lol] [lol] [lol] dođe mi da bježim odavde…sve stručnjak do stručnjaka [cry]

znači ako prodaš marko markoviću pa onda kupiš od petra markovića ništa se nije desilo [shocked]
[/quote]

Dobro jutro GolubV, di si ti bio do sada. Ali vjerujem da u ovom slucaju nitko osim mene i jos par nas manjih nije mijenjao svoje dionice na 4900 do 4600 za one od 4400 do 3850, jer su TOP 10 kupovali jednostavno prenisko da bi sada zbog par desetaka tisuca kuna riskirali da ostanu bez ovogo blaga kada novine objave tko jos ima interes da kupi tu zemlju u prvom krugu i zasto.
A objavit ce veoma brzo jer negdje mora procuriti, posebno sto je sada sve ocitije da nitko živ ne izlazi ni po 5000kn ovdje.

Kako to da se nitko od vas još nije zapitao kolika ce stvarna cijena biti postignuta na dražbi?

Svi nesto kalkulirate s tih 7000 , pa da TOP 25 ocekuju samo 7000 pola bi ih vec izaslo na 5000, a nije niti jedna osoba prodala, neki su se jos i podebljali (molim objaviti ovo s obzirom da mogu objaviti listu i na Blogu)

Pravo pitanje je do koje ce cijene KSST dogurati u nadmetanju VELIKIH ZVIJERKI , KORPORACIJA I STRANIH FONDOVA…

Pred nekoliko tjedana gledao sam neku emisiju na BBC u kojoj je jedan britanski poduzetnik iskazao interes za koncesiju nad zracnom lukom , sasvim slucajno – tom istom na koju sada slijecu americki avioni.

Tip je notorni milijarder, pojede taj nas KSST kao od sale. 150 miliona eura mu je kiki riki lova.

I najslucajnije od svega – jedne su inozemne novine nedavno spominjale ovu istu privatizaciju , vezano uz clanak o aerodromima koji imaju najbolji potencijala za sirenje u SE Europe, dakle u smislu HUB-ova za sve letove od Zapada prema Istoku.

Split ?

Zašto ne.

Da vam je netko prije 5 godina rekao da ce u Zadar slijetati pet aviona iz Londona dnevno, a od iduceg ljeta bit ce i preko 20 aviona na dan iz 5 razlicitih gradova Europe, rekli bi – "LUDAK"

A ja o tome prezentirao na faksu, svi se odvaljivali od smijeha

[lol] [lol]

E sad, ako jedan Zadar moze primiti tolke avione dnevno, sta ce tek primati Split prosiren na zemlju Staklenika..

Ljudi moji, pa Rajki moze biti presretan ako uspije pokupiti tu zemlju za manje od sto miliona eura, i to po onome sto sam ja cuo iz izvora iznimno bliskih ljudima iz Vlade -cisto na temelju toga sto ce "Kupac morati prihvatiti i druge uvjete natjecaja, nece odlucivati samo cijena.."

E , a kad vam netko tako nesto kaze, pa onda valjda vec ocekuje da ce biti i drugih ponuda, pa se zeli unaprijed dati do znanja da ce mozda biti prihvacena manja ponuda i opravdati razlog za isto prije nego dodje do toga.

Nakon natjecaja ocekujte naslov poput "Prodali Rajicu zemlju za 7000 iako su strani fondovi nudili i 10 000 po dionici!!"

I eto vam jos jedne afere.

A vi se brinete hocete li izaci odavdje po 4300 ili 4550..

STRAVA!

Kressho


plej..

A INACE PRIMARK, AKO U ISTOM DANU PRODAS NA 4900 I DOKUPIS JEDNAKI BROJ NIZE NA SKDD NECE BITI VIDLJIVA NI NAJSITNIJA PROMJENA.

a moguče da si se samo krivo izrazio…vjerojatno si mislio ovo..

A INACE PRIMARK, AKO U ISTOM DANU PRODAS NA 4900 I DOKUPIS JEDNAKI BROJ NIZE NA SKDD NECE BITI NA TVOM RAČUNU VIDLJIVA NI NAJSITNIJA PROMJENA.

Bravo , čitaš mi misli
[wink]

na TVOM računu, točno tako … Ali zato se MOJ deblja u službi TVOG [wink]

A kome ni sada nije jasno neka se pokrije jastukom i posteno naspava nocas. Jer sutra su BULLS ON PARADE [cool]

Kressho

New Report

Close