KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I sasvim slucajno danas moras da pohvalis navedenu dionicu…znimljivo, sjedi jedan.

Potencijala im u oba smijera kao i svaka druga dionica na ZSEu!!!


Pozdrav!!!!

Moram priznat da pratim dionicu ksst-r-a vec duze vrijeme i evo bas danas sam odlucio pisati o njoj moram priznat da ta dionica ima velikog potencijala, a to sta neki nevjeruju to je njihov problem…evo nije da se hvalim, ali da sam i ja danas dokupio po najnizoj cijeni jesam hvala Bogu…i vjerujte mi tko ce slusat gospodina Plejboj-a ce dobro proci jer pratim njegovo pisanje i moram priznat da covjek stvarno zna sta radi …pozdrav kolegi Plejboju !!!
Eto nazalost vi koji niste kupili danas sutra sigurno necete po ovim danasnjim cijenama jer smo sutra na 5000+ kn
Dobre vijesti su pred vratima!!!!!!!
🙂

Nisam dugo gledao ovu dionicu….je s’ tu šta događa, sem što cijena dionice stalno ide gore?…moram pitati, jer sad od mene svi vi više znate o kaštelanskim staklenicima, a to je i normalno, kad danima i noćima samo o zemlji učite…da vam iskreno kažem, ja od 2008. nisam pipnu knjige o navodnjavanju, uzgoju rajčice, paprike i salate…ono znanje koje sam onda stekao bilo mi je sasvim dovoljno da se onda odvažim i kupim dionicu po 300, a kad ista dionica ode na 4.500, e, bogami tu treba imati puno više znanja da bi se čovjek odvažio i kupovao, a meni se više ne uči o zemlji, prinosu, sjetvi i žetvi…je l’ bila kakva skupština ovih dana? ….nešto se mislim, nastaviću ja ovako raditi, učiti na vrijeme, naučiti malo i u prvom ispitnom roku proći s pet…a tko ima vremena i novca na bacanje nek’ uči kad hoće…a kad učiš kad hoćeš, moraš puno učiti i puno znati za samo jedno bijednu dvojčicu. [wink] [undecid] [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Da li ce netko kupiti po 7000 ili vise, znat cemo tek po zavrsetku natjecaja. Medutim da bi bolje procijenili situaciju i ispravnije reagirali trebamo citati izmedu redova. Danas je g. Branko Radacic uputio otvoreno pismo gradonacelniku i presjedniku Gradskog vijeca grada Kastela. Izmedu ostalog pise, citiram:

”…Kaštelanski staklenici su također već duže vrijeme u poteškoćama, interes koji postoji prvenstveno je usmjeren na nekretnine tvrtke, a nikako na razvoj i proizvodnju…”

Covjek iz Gradskog vijeca je, svjesno ili nesvjesno, izjavio da postoji interes. Sto got to znacilo, ne odmaze.

alo kaštelani, jel bio ko na skupštini?
kakve vijesti donosite?
pričajte, sav se oznoji…

hate red


….nešto se mislim, nastaviću ja ovako raditi, učiti na vrijeme, naučiti malo i u prvom ispitnom roku proći s pet…a tko ima vremena i novca na bacanje nek’ uči kad hoće

nastavi nastavi
znanje koje imaš ionako ostavio si na slmk, jtmn, homs, tnsa, punt, pikv, hrdh, vis, jlen i slično
a što se tiče ksst ide to za mjesec dana nazad odakle je krenulo, čim padne vlada pa svi shvate da od natječaja neće biti ništa

Svi se pravite veliki investitori na ovom forumu, a NITKO osim smarta se nije potrudio doći na skupštinu i saznati sve informacije iz prve ruke – od uprave, nadzornog i hfp!
Kakva nam je drzava, takvi su nam ocito i ulagaci :):)

Eto a ja mogu samo odbrojavati koliko će vremena proći prije nego se sazna FENOMENALNA vijest!

Haha, evo smart upravo javlja nek se slobodno još oznojite pošto se niste pojavili. Javit će vam vijesti odmah čim prođe rok za natječaj :):):):):)

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!



….nešto se mislim, nastaviću ja ovako raditi, učiti na vrijeme, naučiti malo i u prvom ispitnom roku proći s pet…a tko ima vremena i novca na bacanje nek’ uči kad hoće

nastavi nastavi
znanje koje imaš ionako ostavio si na slmk, jtmn, homs, tnsa, punt, pikv, hrdh, vis, jlen i slično
a što se tiče ksst ide to za mjesec dana nazad odakle je krenulo, čim padne vlada pa svi shvate da od natječaja neće biti ništa
[/quote]

Nije moje da se misan, ali ako jedan put ubodes na burzi kao ovo o cemu Dr. prica onda vise nista ne moras pogodit.

nisi zaradio dok nisi prodao [lol]
pa ćemo vidjeti kad je prodao i koliko je zaradio
bilo je papirnate zarade i u tnsa pa se pogubilo sve živo, a pogotovo su pogubili oni koji su vjerovali da dotični zna sto radi [bye]


I sasvim slucajno danas moras da pohvalis navedenu dionicu…znimljivo, sjedi jedan.

Potencijala im u oba smijera kao i svaka druga dionica na ZSEu!!!


Pozdrav!!!!

Moram priznat da pratim dionicu ksst-r-a vec duze vrijeme i evo bas danas sam odlucio pisati o njoj moram priznat da ta dionica ima velikog potencijala, a to sta neki nevjeruju to je njihov problem…evo nije da se hvalim, ali da sam i ja danas dokupio po najnizoj cijeni jesam hvala Bogu…i vjerujte mi tko ce slusat gospodina Plejboj-a ce dobro proci jer pratim njegovo pisanje i moram priznat da covjek stvarno zna sta radi …pozdrav kolegi Plejboju !!!
Eto nazalost vi koji niste kupili danas sutra sigurno necete po ovim danasnjim cijenama jer smo sutra na 5000+ kn
Dobre vijesti su pred vratima!!!!!!!
🙂

[/quote]
Ne, varas se potencijala ima ali samo u jednom smijeru, ali ti ces to nazalost shvatiti kada bude prekasno…
lp


nisi zaradio dok nisi prodao [lol]
pa ćemo vidjeti kad je prodao i koliko je zaradio
bilo je papirnate zarade i u tnsa pa se pogubilo sve živo, a pogotovo su pogubili oni koji su vjerovali da dotični zna sto radi [bye]

ne razumijem ove usporedbe sa tnsa,ovdje situacija nije ni slicna…

svakoga dana u svakom pogledu...

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 94.256 82,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 389 0,34 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,82

koliko vidim ovaj dvojac koji stalno hvali dionicu na 4000 da je povoljna nije kupio niti jednu!!
a vama govore kako je jako povoljno,
haha..povoljno je za popušiti novce


nisi zaradio dok nisi prodao [lol]
pa ćemo vidjeti kad je prodao i koliko je zaradio
bilo je papirnate zarade i u tnsa pa se pogubilo sve živo, a pogotovo su pogubili oni koji su vjerovali da dotični zna sto radi [bye]

kolega promrak zasto ste toliko jalni na doktora? Vidim i da se niste na vrijeme ukljucili u ovu pricu, pa su vam sada svi krivi.Bas mi je žao za vas što nećete omastit brk na staklenicima.

New Report

Close