KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kupci postaju nervozni, skida se s prodaje [lol]
Do 4600 samo 2 komada [lol]
Hoćemo li prije početka skupštine (16 sati) doći na 5000 kn? [lol]

SASVIM SIGURNO. MOŽDA NE NA 5000 ALI BLIZU…
Dovoljno je pogledati promet – cijena raste uz veoma veoma slab promet spram prijasnjih dana…
Jednostavno – 95 % dionica sada je u iznimno Čvrstim rukama, a i preostalih 5 % drže manji dionicari i radnici iz okolice Kaštela koji imaju informaciju već…

Ako ima i 0.5 % još slobodno za prodaju u rukama onih koji ne znaju šta se dešava pravo je čudo.

Dakle danas što prođe prošlo je.

Sutra nakon Skupštine više neće biti prodaje ispod 5000 kn, a i te na 5000 kn ce biti necije odavdje

Kressho



ha ha
izgleda da smo svi natovareni i bez love… [thumbsup]

to je relativno, ja imam keša, a imam i drugih dionica koje su mi u plusu i koje lako prodam ako dođe opet na 4000 kn,samo bojim se da više neće tako nisko. danas 4400-4500…a nakon današnje skupštine sutra smo na 4800-5000 kn.
probijanje 5000 kn očekujem čim formalno izađe natječaj u novinama jer mnogi još ne vjeruju da će početna cijena biti 7000 kn po dionici [lol]
[/quote]
a sta ako ne dode opet do 4000 kn,onda ces prodavati ove druge koje su ti u plusu i kupovati ksst po 5000 kn.
i nije ti bas neki posao…

svakoga dana u svakom pogledu...

Boje se po 4500 klopnuti a danas navecer ce zaliti kad procitaju Skupstinski Rezime [wink]

Opet paranoja da im netko od nas uvaljuje vruće kestenje ..

Ljudi – nitko od prvih 30 vam ne prodaje Kaštelanske Staklenike vec tjednima , pa i mjesecima, eventualno dokupljujemo.

Stvarno se džabe paranoizirate ***obrisano***

Kressho

evo ja dajem 4300,01
prvi put drugi put treci put…

Postanite Eu-robovi

Surfo pa naisao na ovo iako je sara vijest,al nema grede

http://zse.hr/default.aspx?id=33938

Izgleda da stvarno ide na 7k.
Čestitke dioničarima KSST.
[thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Izgleda da stvarno ide na 7k.
Čestitke dioničarima KSST.
[thumbsup]

Pa ide al ne jos, tak da mos u cug

"Donosenje Odluke o pokricu Gubitka Društva" – ETO , U TOM SE GRMU KRIJE ZEC SLIJEPCI MOJI [wink]

Ovo bih napisao i ranije ali prije 16h , pred Skupstinu da objavim sta ce na njoj biti tema dana stvarno nema smisla.
Da jedan Plejboj preduhitri jedan ozbiljan skup [wink]

(molim ne moderirati jer upravo dovrsavam vijest koja ide na Internet na ovu temu – zna se o cemu je rijec)

Kressho

"Donošenje odluke o pokriću gubitka Društva za 2009.godine"

TKO ČITA – NE SKITA

Kressho

Svi bi kupili, ali baš ne po 4500? Možda vam sutra bude po 4700…a možda opet po 4000 kn? Što god da napaviš, pogriješit ćeš [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

pratio sam danas trgovanje i vidljivo je da tu nema hrabrosti ni keša za dizanje cijene na 5000 kn. treba sačekati da li će uopće doći koja ponuda za kupnju KSST pa onda u dokup jer u ponedeljak-utorak cijena će opet biti nazad na 4000 kn [yawn]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


pratio sam danas trgovanje i vidljivo je da tu nema hrabrosti ni keša za dizanje cijene na 5000 kn. treba sačekati da li će uopće doći koja ponuda za kupnju KSST pa onda u dokup jer u ponedeljak-utorak cijena će opet biti nazad na 4000 kn [yawn]

Kako će itko išta ponuditi kada nije HFP raspisao javni poziv
[lol]

Prvo prouči o čemu se raspravlja, a onda pričaj……

New Report

Close