KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ha ha
izgleda da smo svi natovareni i bez love… [thumbsup]

Osim onih koji su prodali jučer i prekjučer 🙂

U prvih 20 na prodaji 7 naloga po jedan komad , a ovaj sa 52 komada se povukao na sigurnu udaljenost.


ajmo,ko ce gricnut 4350?

krenulo…

svakoga dana u svakom pogledu...

dragi kupci….nema vise sconta…..prosla su ta vremena….

Sutra će vam biti kasno za dokup. Sjednica je nakon zatvaranja burze. Vijest je dobra. Pametnom dosta. Svima nam je u interesu da ode gore osim kupcu, pa daj se već jednom konsolidirajte.

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

mda, tak mi i treba jucer zakasnio po 4000 pa danas moro kupiti po 4350 ^_^. A bash se ponadao da ce biti ko i jucer, pocne s velikom cijenom pa ide na manju, pa se opet stabilizira na vecoj, vjerojatno jos puno toga moram nauciti.
Kolega playboy, kako Vam se da stalno piskarati jedno te isto, pa svaki drugi post je Vaš, mislim da Spajdi nema problema s time posto mu je 95% korisnika na ignore ^_^. On ceka svoju ciljanu cijenu dionica i nista drugo ga ne interesira, najpametnije da i ja to ucinim.

Rusitelj vlade ^_^.


ha ha
izgleda da smo svi natovareni i bez love… [thumbsup]

to je relativno, ja imam keša, a imam i drugih dionica koje su mi u plusu i koje lako prodam ako dođe opet na 4000 kn,samo bojim se da više neće tako nisko. danas 4400-4500…a nakon današnje skupštine sutra smo na 4800-5000 kn.
probijanje 5000 kn očekujem čim formalno izađe natječaj u novinama jer mnogi još ne vjeruju da će početna cijena biti 7000 kn po dionici [lol]

Prije sat vrimena sam razgovarao sa KSST uvezi dolaska na skupštinu , ako ste na popisu dioničara 14.02. možete doći danas bez da ste se najavili 7 dana prije. Skupština nema privatizaciju na dnevnom redu , a oni znaju manje od nas što će biti , čini se da su ispaćeni i da jedva čekaju da se to završi.


Sutra će vam biti kasno za dokup. Sjednica je nakon zatvaranja burze. Vijest je dobra. Pametnom dosta. Svima nam je u interesu da ode gore osim kupcu, pa daj se već jednom konsolidirajte.

daj ti meni neki opipljivi dokaz za ovo
više ne kupujem na "sigurne vijesti"
bolje mi je kupiti još po 5k da sam ziher?
ili nije?

Postanite Eu-robovi

Zanimljivo kako u jednoj sekundi nestade 13 kom na prodaji, zatim nakon ar sekundi stvori se na kupnji 13 kom [shocked] [lol]


Zanimljivo kako u jednoj sekundi nestade 13 kom na prodaji, zatim nakon ar sekundi stvori se na kupnji 13 kom [shocked] [lol]

Ma netko žica AKS sto kuna po komadu, nista novo. Po meni – onaj tko je slab na žicare i zaslužuje ostati kratkih rukava [wink]

Kressho

Kupci postaju nervozni, skida se s prodaje [lol]
Do 4600 samo 2 komada [lol]
Hoćemo li prije početka skupštine (16 sati) doći na 5000 kn? [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close