KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






@milusic

Ne možete uspoređivati INU i KSST – za Inu je MOL kao postojeći suvlasnik dao ponudu za otkup!
A kod KSST se tek mora javiti i uknjižiti novi potencijalni vlasnik:-))

Tako je uknjižiti [lol] [lol] [lol]
[/quote]

najprije će se uknjižiti na državni udio, a onda nakon javne ponude po 7000 kn i na dionice koje će otkupiti u javnoj ponudi. Kupac bi na kraju mogao doći do 98-99% vlasništva, pa napraviti squeeze out po 7000 kn i gotova priča

p.s. obzirom da su u upravnim KSST ljudi koje je imenovala vlada, možda na skupštini bude nekih neformalnih infoa oko kupaca? [wink]
[/quote]

Ma siguno će reći to sigurno [lol] [lol]
[/quote]

pa naglasio sam: neformalnih infoa!…ono u stilu: slučajno staneš pored njih kad budu pijuckali za šankom pa slušaš što pričaju [wink]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


DA PONOVIMO GRADIVO ZA SUTRA :
[wink]

Tko su zapravo svi ti ljudi koji su 18.2. doista izašli i koliko su uopće dionica imali ?

EVO JA ĆU VAM REĆI – TO SU SVE SITNI IGRAČI DO 35 DIONICA KOJI I FORMIRAJU OVAJ NIZAK TEČAJ SVOJIM ISTRČAVANJEM NOVOPRIDOŠLOJ KUPNJI; A KOJE DA NIJE ZICER NE BI NI BILO NA 4000.

KONAČNO – DANAS iza 20.00 sati ćete vidjeti da NITI JEDAN od TOP 10 igrača nije izašao na 4900 kuna, 18.2. kada je prošlo 720 komada.

Iz istog ovog razloga svi koji su danas prodavali sutra će se pljesnuti po čelu jer vjerujte mi – nigdje u svijetu nećete naići na slučaj špekulativne dionice u kojoj prvih 15ak najvećih dioničara nemaju niti jednu informaciju relevantnu za slučaj u kojem sudjeluju sa velikim iznosima (izuzmimo HFP, dodajmo 11. – 20. koji takodjer nisu izlazili, ja i nekoliko ljudi koje poznajem smo medju njima).

Nećete naići na takav slučaj – jer on jednostavno ne može postojati.

Postavimo si zato pitanje – ako oni nisu htjeli prodati po 4900 kn zašto vi koji slabo znate materiju prodajete po 4000 ?

Evo, nadam se da sam nekima pomogao pri teškoj odluci, žao mi je što nisam ranije stigao ovo napisati ali eto , imam i druge dionice o kojima moram brinuti.

Oni koji su ovo izdržali danas bez informacija – SVAKA VAM ČAST, jer to su pravi jaki igrači , a ne insajderi koji ne moraju ni gledati ekran.

Sutra teško da će itko više prodavati . ALi eto , kažem – ako mi ne vjerujete – čekajte 20.00 sati i pogledajte skdd.hr – to ce vam biti stanje za 18.2.

Dakle – da je itko prodavao taj dan biti ce danas vidljivo pa makar da je odmah drugi dan kupovao.

NAJVEĆA CIJENA DOSADA, NAJVEĆI PROMET IKADA – NITI JEDAN IZLAZ NAJJAČIH IGRAČA:

Mislim da sam ovime rekao sve.

Novajlije – drukeri pada – puno vas pozdravljam, napravili ste nam odlican posao jucer i danas


Ako veliki nisu izašli van po ovim dosadašnjim cijenama onda je jasno da čekaju kraj priče.


Zašto radnici ne prodaju sada po 4 000 kn?

jer je 7000 kn skoro duplo više od 4000 kn….



@milusic

Ne možete uspoređivati INU i KSST – za Inu je MOL kao postojeći suvlasnik dao ponudu za otkup!
A kod KSST se tek mora javiti i uknjižiti novi potencijalni vlasnik:-))

Pa i za Kaštelanske Staklenike je netko vec dao ponudu za otkup – na 5500 kn. Ali Vlada je odlucila da je to prejeftino , pa je digla malo cijenu.
Dakle, identicna stvar , s jednom jedinom razlikom – za INU se nitko nije nabidavao, cak ni MOL nije pokazao neku pretjeranu volju.
Ali za ovu zemlju – koja je konkretna, stvarna, iznimno vrijedna i neotudjiva – će se "potući" ko zvijeri.
Da je itko od vas ikada bio u Parizu ili Londonu na aukcijama super bogatih kapitalista vidjeli bi kako borba ego-va moze napucati cijenu nekog komada zemlje i na 3 puta vecu od trazene.

By the way jel itko od vas primjetio da dok mi ovdje klaframo netko jos od jucer 15h nadalje skida s ASKA-a ?

Poanta ovdje nije da li ce otici u prvom krugu, vec po kojoj cijeni ce otici. 7000, 8300, 9000 ili 10 000?

Borba za prestiz je opaka stvar, ali kazem tko nije ovome nikada svjedocio osobno tesko ce i svojim ocima vjerovati kada netko na natjecaju izvuce jos pola milijarde iz kaputa za ovu zemlju.

Jer vrijednost zemlje je veoma relativna stvar. Vama ona mozda vrijedi 150 eura m2 nakon prenamjene, Sintagmi vrijedi 300, a onome tko zeli posjedovati HIPER PROSIRENI aerodrom ovdje, i slastan komad , posljednji te velicine, u prvom redu do cistog mora – moze lako vrijediti i 1000 eura m2.
Jer zemlja je temelj, ne kamen temeljac.

Primjer – koliko sada vrijedi zemlja na Srđu iznad Starog Grada s pogledom na Lokrum i predivno otvoreno more prema Italiji ?

A da vam je prije 12 godina netko pricao da ce se gore graditi naj ekskluzivnije vile na Jadranu mislili bi da je ludi klošar koji prica nonsense…

A ja sam to pricao u to vrijeme u Dubrovniku , i to javno pred publikom od 200 ljudi.

I da – smijali su mi se ama baš svi , do zadnjega.

A ovo sa porukama da zasto kocim pad, da drukamo jos malo … Ljudi zahvaljujem vam na laskanju ali kocenje ili dizanje cijene zaista nije u mojoj moci.
Ja samo pisem onako kako vidim a u pravilu vidim jako dobro, cak i bez informacija.
Jucer sam pisao da danas ide gore sigurno, ne zato sto ja pisem tu neke tekstove vec zato sto je netko nestrpljivo skinuo s ASKa 12 komada po 4200. Kada sam to vidio na ekranu znao sam da taj netko ima info i da je svjestan da je iscijedio sve sto se dalo iscijediti ispod 4200. Dakle – danas ce skidati s ASKa opet, a ako se neki Noob i zaleti pa mu proda ispod cijene – sjajno.

Cijena sada ide tamo gdje je trebala ici odavno , i tko god je iole bistar povuci ce naloge s ASK-a barem na 4600 do skupstine jer najstrasnija stvar sto vam se moze desiti ako sad ne prodate po 4300 je da sutra prodate po 4200.

A ako se povucete na 4600 nagore znat cete na cemu ste . Bili.

Kad vas pokupi brzi vlak s perona 5 do 4 😉

Kressho


Zašto radnici ne prodaju sada po 4 000 kn?

možda to nisu prodavali radnici ovih dana nego ovi pretrglije koji misle da će rušenjem cijene nešto zaraditi a nisu čuli da mogu ići na javne radove (kopati kanale, čistiti riječne obale itd) ili nešto korisno

Postanite Eu-robovi



Zašto radnici ne prodaju sada po 4 000 kn?

možda to nisu prodavali radnici ovih dana nego ovi pretrglije koji misle da će rušenjem cijene nešto zaraditi a nisu čuli da mogu ići na javne radove (kopati kanale, čistiti riječne obale itd) ili nešto korisno

[/quote]

[thumbsup]

kolega plejboj, ajde pliz odmori se bar jedan dan,
odi pisat 24 sata na neki drugi ticker.
dobro će doć i tebi i nama i ovoj dionici…

hate red



Zašto radnici ne prodaju sada po 4 000 kn?

možda to nisu prodavali radnici ovih dana nego ovi pretrglije koji misle da će rušenjem cijene nešto zaraditi a nisu čuli da mogu ići na javne radove (kopati kanale, čistiti riječne obale itd) ili nešto korisno
[/quote]

NE MOŽDA VEĆ SIGURNO. NITI JEDAN RADNIK NIJE PRODAO, NITI JEDAN IZ TOP 20, PA NI TOP 30, A POSEBNO NE JUCER AKO NISU PRODALI U PETAK NA 4900.

Da nitko od svih tih ljudi nema barem jednu informaciju na temelju koje je zakljucio da je 4900 pre jeftina cijena izlaska – Ljudi moji ja u to ne vjerujem.

A vi prodajte danas po 4300, mozda je to za neke i odlicna cijena.

ZA SAT VREMENA OBJAVIT CU OVDJE NAJVAZNIJI DETALJ SLUČAJA !

Kressho

ajmo,ko ce gricnut 4350?

svakoga dana u svakom pogledu...

posudi meni 150k kuna ja cu to gricnuti
javi mi se na privat da se dogovorimo o marginu, placam solidnu kamatu

Postanite Eu-robovi

ha ha
izgleda da smo svi natovareni i bez love… [thumbsup]

svakoga dana u svakom pogledu...

4300 – 1 komad… Mmmmm… nesto mi mirisi na lead – Drukerski lead pada.

Momci – Zarobite ga i privedite ga meni, platicu 4500 za taj jedan !

Kressho

New Report

Close