KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





[
a gle, puno nas planira kupnju na 4000 kn,

ne vidi se baš na kupnji… [lol]
[/quote]
Nisu ni sami više sigurni koje sve doktorate o tzv. opravdanosi cijene blebetaju… da su sigurni da je 7000 kn opravdano – ne bi bili ovdje, već debelo slavili. No, ovako s obzirom na jučerašnji te današnji pad hvata ih nervoza da ne kažem panika, pa pokušavaju naivce namamiti, pa im uvalit KSST po osnovi daj što daš između 4-4500 kn… pa da nisu barem u gubitku, a kamoli u istom sutra-prekosutra kad KSST ponovo dođe na 2.500 KN
[/quote]
opravdanosti cijene??
pa od kud cijena od 7000 kn??
mislis da je formirana onako…tek tolko…APP??
[/quote]

Ponavljam – ako ste 100% sigurni da ćete po osnovi neke možebitne javne ponude dobiti 7000 ili više kn, doista ne znam zašto ovdje gubite vrijeme – odite lijepo na odmor i proslavite to dobrano…




sreca dok jos ima drhtavih rucica i oznojena cela……

Malo si previše buljio u ogledalo prije nego si se 16.og odlucio upisati ovdje i biti jedan od ošišanih 18.2.

Jedina drhtava ručica je ona tvoja Nikčino, a čelo ti je već toliko obliveno znojem da curi čak i u moj kompjuter [wink]
[/quote]
plejboj usvojim pisanjem pokazujes nervozu i to nije dobro.Vidim da si svjestan da si se zapleo
i sam svoj strah pokusavas preacit na druge i tvoji postovi me udaljavaju od ove dionice a ja bi volija da ti zaradiš al očito da nisi siguran jer svaka stranica su tvoja tri posta
[/quote]
ja sam mirno kupovao krajem sijecnja i pocetko veljace….promatrao sam cijelo vrijeme situaciju….vidim tu nervozu od …drhtaca….ja sam neopisivo miran i moje ksst sam lijepo zalio tako da daju dobar urod…






[
a gle, puno nas planira kupnju na 4000 kn,

ne vidi se baš na kupnji… [lol]
[/quote]
Nisu ni sami više sigurni koje sve doktorate o tzv. opravdanosi cijene blebetaju… da su sigurni da je 7000 kn opravdano – ne bi bili ovdje, već debelo slavili. No, ovako s obzirom na jučerašnji te današnji pad hvata ih nervoza da ne kažem panika, pa pokušavaju naivce namamiti, pa im uvalit KSST po osnovi daj što daš između 4-4500 kn… pa da nisu barem u gubitku, a kamoli u istom sutra-prekosutra kad KSST ponovo dođe na 2.500 KN
[/quote]
opravdanosti cijene??
pa od kud cijena od 7000 kn??
mislis da je formirana onako…tek tolko…APP??
[/quote]

Ponavljam – ako ste 100% sigurni da ćete po osnovi neke možebitne javne ponude dobiti 7000 ili više kn, doista ne znam zašto ovdje gubite vrijeme – odite lijepo na odmor i proslavite to dobrano…
[/quote]
ti si trebao biti politicar,vjesto mijenjas temu i dajes joj drugi smisao
ovdje pricamo o opravdanosti cijene od 7000 kn,
100% siguran nije nitko,ali da se to ostvari postoji velika vjerojatnost,
kad se to ostvari,onda se slavi,
a do tada se relaksiramo na ovaj nacin(citajuci tvoje komentare)

svakoga dana u svakom pogledu...







[
a gle, puno nas planira kupnju na 4000 kn,

ne vidi se baš na kupnji… [lol]
[/quote]
Nisu ni sami više sigurni koje sve doktorate o tzv. opravdanosi cijene blebetaju… da su sigurni da je 7000 kn opravdano – ne bi bili ovdje, već debelo slavili. No, ovako s obzirom na jučerašnji te današnji pad hvata ih nervoza da ne kažem panika, pa pokušavaju naivce namamiti, pa im uvalit KSST po osnovi daj što daš između 4-4500 kn… pa da nisu barem u gubitku, a kamoli u istom sutra-prekosutra kad KSST ponovo dođe na 2.500 KN
[/quote]
opravdanosti cijene??
pa od kud cijena od 7000 kn??
mislis da je formirana onako…tek tolko…APP??
[/quote]

Ponavljam – ako ste 100% sigurni da ćete po osnovi neke možebitne javne ponude dobiti 7000 ili više kn, doista ne znam zašto ovdje gubite vrijeme – odite lijepo na odmor i proslavite to dobrano…
[/quote]
ti si trebao biti politicar,vjesto mijenjas temu i dajes joj drugi smisao
ovdje pricamo o opravdanosti cijene od 7000 kn,
100% siguran nije nitko,ali da se to ostvari postoji velika vjerojatnost,
kad se to ostvari,onda se slavi,
a do tada se relaksiramo na ovaj nacin(citajuci tvoje komentare)
[/quote]
Bravo kolega! Pa zato postoji i forum… da svi skupa budmo mudriji… jer istina je u pravilu uvijek negdje u sredini. Shodno tome bit će to vjerovatno i sa konačnom prodajnom cijenom KSST…
No, da i poziv/ponuda doista bude 7.000 Kn prvo se mora:
1. trenutno poljoprivredno zemljište i službeno te definitivno prenamijeniti i knjižiti kao građevinsko
2. u poslovnim knjigama KSST izvršiti revalorizaciju dugotrajne materijalne imovine
Ujedno i logičko je da će od tražene cijene – kupac u ponudi istu smanjiti za knjižene gubitke te kratkotrajne i dugoročne obaveze… naravno uvažavajući sva potraživanja KSST-a

Ili se Vi kao kupac ne bi te tako ponašali?




[
a gle, puno nas planira kupnju na 4000 kn,

ne vidi se baš na kupnji… [lol]
[/quote]
Nisu ni sami više sigurni koje sve doktorate o tzv. opravdanosi cijene blebetaju… da su sigurni da je 7000 kn opravdano – ne bi bili ovdje, već debelo slavili. No, ovako s obzirom na jučerašnji te današnji pad hvata ih nervoza da ne kažem panika, pa pokušavaju naivce namamiti, pa im uvalit KSST po osnovi daj što daš između 4-4500 kn… pa da nisu barem u gubitku, a kamoli u istom sutra-prekosutra kad KSST ponovo dođe na 2.500 KN
[/quote]

To si jučer napisao, a sada nažalost okrećeš priču u drugo smjeru jer javni poziv jest po 7000kn, a zna se dobro što sve on uključuje [smiley]

1.) Prenamjena će biti izvršena do kraja trećeg mjeseca.

2.) Sve je to već učinjeno.

Stvar potraživanja – gotova stvar.

Srdačan pozdrav

Da i od ine se tražilo tako nešta pa je sa 2880 otišla na 3600kn…….a koliko vrijedi dionica i koliko je tu država izgubila je neprocijenjeno ,međutim ipak se ovdje radi o domačem investitoru,,,,,, [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

@milusic
Ne možete uspoređivati INU i KSST – za Inu je MOL kao postojeći suvlasnik dao ponudu za otkup!
A kod KSST se tek mora javiti i uknjižiti novi potencijalni vlasnik:-))



@milusic

Ne možete uspoređivati INU i KSST – za Inu je MOL kao postojeći suvlasnik dao ponudu za otkup!
A kod KSST se tek mora javiti i uknjižiti novi potencijalni vlasnik:-))

Tako je uknjižiti [lol] [lol] [lol]




@milusic

Ne možete uspoređivati INU i KSST – za Inu je MOL kao postojeći suvlasnik dao ponudu za otkup!
A kod KSST se tek mora javiti i uknjižiti novi potencijalni vlasnik:-))

Tako je uknjižiti [lol] [lol] [lol]
[/quote]

najprije će se uknjižiti na državni udio, a onda nakon javne ponude po 7000 kn i na dionice koje će otkupiti u javnoj ponudi. Kupac bi na kraju mogao doći do 98-99% vlasništva, pa napraviti squeeze out po 7000 kn i gotova priča

p.s. obzirom da su u upravnim KSST ljudi koje je imenovala vlada, možda na skupštini bude nekih neformalnih infoa oko kupaca? [wink]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Kako da ne….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.





@milusic

Ne možete uspoređivati INU i KSST – za Inu je MOL kao postojeći suvlasnik dao ponudu za otkup!
A kod KSST se tek mora javiti i uknjižiti novi potencijalni vlasnik:-))

Tako je uknjižiti [lol] [lol] [lol]
[/quote]

najprije će se uknjižiti na državni udio, a onda nakon javne ponude po 7000 kn i na dionice koje će otkupiti u javnoj ponudi. Kupac bi na kraju mogao doći do 98-99% vlasništva, pa napraviti squeeze out po 7000 kn i gotova priča

p.s. obzirom da su u upravnim KSST ljudi koje je imenovala vlada, možda na skupštini bude nekih neformalnih infoa oko kupaca? [wink]
[/quote]

Ma siguno će reći to sigurno [lol] [lol]

Zašto radnici ne prodaju sada po 4 000 kn?

New Report

Close