KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije mi jasno plejboj koja je tvoja filozofija
ako je jasno da ide gore šta onda drukaš
zašto ne skupljaš kad je jevtino
fakat mi nije jasno

Postanite Eu-robovi

sreca dok jos ima drhtavih rucica i oznojena cela……


nije mi jasno plejboj koja je tvoja filozofija
ako je jasno da ide gore šta onda drukaš
zašto ne skupljaš kad je jevtino
fakat mi nije jasno

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


nije mi jasno plejboj koja je tvoja filozofija
ako je jasno da ide gore šta onda drukaš
zašto ne skupljaš kad je jevtino
fakat mi nije jasno

Ako ti još uvijek nije jasno moj savjet ti je – preseli na neki drugi forum, i bavi se kupnjom drugih dionica. Vjeruj mi, ovo nije trade za početnike.
Bit ćeš ošišan samo tako budeš li pratio išta osim struje, a struju određuju oni koji imaju najviše dionica.
A ONI NISU IZAŠLI 18.2. NA 4900

Dakle ili ce jos rusiti da dokupe , a onda se može desiti da kupiš po 4000 pa ti padne na 3200.. Ili će ju pustiti da se vrati na realnu posljednju razinu – 5000kn i predje preko …

U tom slučaju može se desiti da ti svoje kupljeno prodaš ujutro na 4000 pa poslije doslovce hvataš na 4600 nagore …

Kako god, kažem – kome nije jasno da ova trgovina nema nikakve veze sa konačnom cijenom a koja će neminovno biti 7000 kn ili više, bolje da se preseli u BELJE, DDJH, LKPC, DLKV, INGRU i slicne prekupljene fondovske dionice…

Jer KSST nije više igra momci. A vi mi djelujete jako zaigrani. Šta mislite zašto vam još jedino ja odgovaram od TOP 20 (Teskere racunamo kao "jedno", postotak vidljiv na skdd) ?

Zato jer ste drugima toliko dojadili, skupa sa mnom, da im je prava zabava gledati vas kako ste poplaseni cim se nitko od njih ne javlja da vas uvjeri ponovno u ovu predivnu pricu…

SMART – SPAJDER – DOKTOR – SINTAGMA – GOLUBV – ALTAY

Prouciti njihove ranije postove na ovoj temi jedina je domaca zadaca za Njubare i vama se ni to ne da.
A lupate čas po Bidu , čas po Asku i svi vas gledamo – i da, smijemo vam se, kako gubite pare i pisete ovdje, čas loše čas dobro,

Ja jesam drukao pad prije, priznajem, ali ja sam barem to radio sa stilom i to kad je cijena bila 5 puta manja nego danas Njubovi moji dragi [wink]

PLEJBOJ PHILOSOPHY – BUY NOW, BUY MORE OR BUY NEVER

SELL – TOMORROW

Kressho

@Plejboj
Kolega jeste li Vi uopće upoznati sasvim pravilima foruma?
Vaše vikanje nije nimalo primjereno, jer jučerašnji te današnji pad KSST nije nikakav izniman slučaj za to.
Molim moderatora da kolegu Plejboj-a o tome upozori.
Pravila foruma:
2. Pravila komuniciranja

"Velika slova – Korisnici ne bi trebali koristiti VELIKA SLOVA prilikom pisanja poruka, osim u iznimnim slučajevima. Velika slova u pisanoj internetskoj komunikaciji predstavljaju vikanje i nisu u skladu s pravilima dobrog ponašanja. Ukoliko nešto želite naglasiti, predlažemo korištenje bolda (također u razumnoj količini)."



Evo, malo sam se poigrao javno dostupnim podacima kako bih samom sebi razjasnio što se tu uopće prenamjenjuje i koliko toga se prenamjenjuje:

– na lokaciji Resnik iz poljoprivrednog u poslovno (građevinsko) zemljište prenamjenjuje se devet hektara (90.388 m2) zemljišta koje se knjigovodstveno vodi po 514,16 kn po kvadratu

– u pogonu Kaštela prenamjenjuje se 101.941 m2 poljoprivrednog u poslovno. U knjigama se vodi po 180 kn po kvadratu

Sve skupa, dakle, 19 hektara (190.000 m2) prenamjenjuje se iz poljoprivrednog u građevinsko zemljište.

Što se tiče zračne luke Split, kao "zona funkcije zračne luke" definirana je čestica od 39.952 m2 pogona Resnik (knjigovodstvena 1.101,76 kn po m2) te Zona zračna luka IS1 pogona Kaštela od 56.334 m2 (knjigovodstvena 550,88 kn).

Što se tiče Knežina, jedinog pogona u kojemu je planiran nastavak plasteničke proizvodnje, ta je parcela velika 26,6 ha. Dio staklenika je iznajmljen. 14,1 ha vodi se pod "ostalo zemljište" procijenjeno na 148,52 kn/m2.

A ZAŠTO NE SPOMENEŠ I TO DA JE U VRIJEME OVE PROCJENE KVADRAT STANA U DUBROVNIKU U UVALI LAPAD – NOVOGRADNJA BIO 550 EURA (40 m2, terasa, pogled na more..), A DANAS JE 3000.

PREMA TOME – POMNOŽI OVE CIFRE SA BAREM 5 FRENDE, NE RACUNAJUCI PRENAMJENU KOJA JE NEMINOVNA NAKON KUPNJE FIRME OD STRANE BUDUCEG VLASNIKA A KOJA JE ITEKAKO UKLJUCENA U CIJENU JER JE SLUČAJNO RH BAŠ OVE GODINE IZMIJENILA ZAKON KOJI JE TO RANIJE ONEMOGUĆAVAO

Sve u svemu – Lebowski sjedi , minus dva!

[/quote]


[
a gle, puno nas planira kupnju na 4000 kn,

ne vidi se baš na kupnji… [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



[
a gle, puno nas planira kupnju na 4000 kn,

ne vidi se baš na kupnji… [lol]
[/quote]
Nisu ni sami više sigurni koje sve doktorate o tzv. opravdanosi cijene blebetaju… da su sigurni da je 7000 kn opravdano – ne bi bili ovdje, već debelo slavili. No, ovako s obzirom na jučerašnji te današnji pad hvata ih nervoza da ne kažem panika, pa pokušavaju naivce namamiti, pa im uvalit KSST po osnovi daj što daš između 4-4500 kn… pa da nisu barem u gubitku, a kamoli u istom sutra-prekosutra kad KSST ponovo dođe na 2.500 KN

dobro za vas da planirate kupit…..samo sada cete vi sami sebi podizati cjenu….imali ste priliku…..jucer,danas…sutra po znatno vise….


dobro za vas da planirate kupit…..samo sada cete vi sami sebi podizati cjenu….imali ste priliku…..jucer,danas…sutra po znatno vise….

Istina pa i neka to rade, bolje sada nego na 5500kn, zar ne? [kiss]

Srdačan pozdrav




[
a gle, puno nas planira kupnju na 4000 kn,

ne vidi se baš na kupnji… [lol]
[/quote]
Nisu ni sami više sigurni koje sve doktorate o tzv. opravdanosi cijene blebetaju… da su sigurni da je 7000 kn opravdano – ne bi bili ovdje, već debelo slavili. No, ovako s obzirom na jučerašnji te današnji pad hvata ih nervoza da ne kažem panika, pa pokušavaju naivce namamiti, pa im uvalit KSST po osnovi daj što daš između 4-4500 kn… pa da nisu barem u gubitku, a kamoli u istom sutra-prekosutra kad KSST ponovo dođe na 2.500 KN
[/quote]

To ti zaključuješ [kiss]

Ne očekujem ništa specijalno od skupštine,ali bilo bi mi izuztno drago da se sutra desi efekt rasta dionice, kakav smo vidjeli prošloga tjedna.

A drukeri ako Vam smeta naprosto možete dokupiti ili čučati sa strane,ali argumenti Vam ne piju vodu.

Srdačan pozdrav




[
a gle, puno nas planira kupnju na 4000 kn,

ne vidi se baš na kupnji… [lol]
[/quote]
Nisu ni sami više sigurni koje sve doktorate o tzv. opravdanosi cijene blebetaju… da su sigurni da je 7000 kn opravdano – ne bi bili ovdje, već debelo slavili. No, ovako s obzirom na jučerašnji te današnji pad hvata ih nervoza da ne kažem panika, pa pokušavaju naivce namamiti, pa im uvalit KSST po osnovi daj što daš između 4-4500 kn… pa da nisu barem u gubitku, a kamoli u istom sutra-prekosutra kad KSST ponovo dođe na 2.500 KN
[/quote]
opravdanosti cijene??
pa od kud cijena od 7000 kn??
mislis da je formirana onako…tek tolko…APP??

svakoga dana u svakom pogledu...


dobro za vas da planirate kupit…..samo sada cete vi sami sebi podizati cjenu….imali ste priliku…..jucer,danas…sutra po znatno vise….

Pa i on se sam diže na dobru lolitu , tako je KSST naša lolita , a cijena je ono za ono.
Iz Plejevih postova se ne razabire nervoza , nego čista zdrava zajebancija i lagana proslava.
Ako netko ide sutra u Kaštila neka mi javi na private.

New Report

Close