KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne zaboravite, sutra je skupština. Zbog posla ne mogu ići ali bi molio one koji će ići da podijele saznanja s nama na forumu. Pozdrav.


priča prva:
bez obzira na prenamjenu zemljišta u građevinsko i zaiteresiranost ulagača na natječaj po cijeni od 7.000,00 kn se nitko neće javit, jer nitko u ovom trenutku nema tolike novce, čak je i cijena od 5.500,00 kn preskupa, prva prava ponuda je na 3.000,00 kn i to je OK. taj info ima Vodovod i počinje s laganom rasprodajom svog portfelja.
potvrda je da niko neće ni ADPL po cijeni ispod burzovne,iako je odlična firma jer niko nema tolike novce…

priča druga: neki azijski investicijski fondovi za ulaganje u nekretnine, preko nekih domaćih investicijskih fondova odlučili su kupit KSST jer to smatraju dobrim ulaganjem, godinu dana će održavat firmu, radnicima isplatit otpremnine, proizvodnju proglasit neodrživom, pripremit sve potrebno za turističko stambenu poslovnu izgradnju, pričat o investiciji i novim radnim mjestima…
ali i neki investitori iz Austrije koji su već obavili neka ispitivanja oko mjesta Marina kod Trogira u kupnji KSST vide svoju šansu za izgradnju velikog turističkog kompleksa, izgradnju marine, izgradnju golf terena…cijena i od 10.000,00 kn je prihvatljiva…

priča treća:…………..
priča četvrta:………..

pa dokle ljudi, šta je od ovog istina, pa dokle ljudi…

EVO OVO JE ISTINA OSIM AKO HUCNO.HR NE OBJAVLJUJE LAŽNE PODATKE ŠTO SUMNJAM DA BI SE IJEDNE NOVINE U HR USUDILE TVRDITI –

22. prosinac 2010. g.

Zadovoljstvo nam je informirati Vas da su naši članovi odlukama Vlade Republike Hrvatske do sada imenovani u nadzorne odbore društava:

Mihael Akerman – Regionalna veletržnica Benkovac d.d.
Edo Bašić – Veterinarska ambulanta d.d. Donji Lapac
Silvia Cikoš – Hrvatske šume d.o.o.
Ivica Čeme – Hrvatske šume d.o.o.
mr.sc. Katarina Čop Bajde – Bina-Istra d.d.
Alen Ćurin – Pomorski centar za elektroniku d.o.o.
Ante Dedić – Kaštelanski staklenici d.d.
Hrvoje Grdović – Odašiljači i veze d.o.o.
Prof.dr.sc. Hana Horak – Hrvatska lutrija d.o.o.
Dr.sc. Domagoj Hruška –Hrvatske šume d.o.o.
Zlatan Kuljiš – Petrokemija d.d. Kutina i Brodograđevna industrija 3. Maj d.d.
Diana Lukšić – Brodograđevna industrija 3. Maj d.d.
mr.sc. Luka Matijević – Autocestaa Rijeka-Zagreb d.d.
Zdravko Šimović – Kaštelanski staklenici d.d.
Josip Zaher – Croatia osiguranje d.d.

Predzadnji dakle imenovan sa još dvoje uoči natječaja od strane Vlade RH!

Zar bi Vlada i HFP postavjali svoj nadzorni uoči natječaja da se ne sprema nešto ozbiljno iza kulisa ?

Drugi krug u ovom natječaju možda i bude … U snovima novajlija koji sad oklijevaju kupiti [wink]

Kressho

@spiderman
s obzirom na mnoštvo kontradiktornih mišljenja, prvotnog naglog rasta, pa sada naglog pada, a radi zaštite vaših investicijski intersa, predlažem da uputite HNFI/ZSE zahtjev za blokodom trgovanja KSST… pa ćete barem neko vrijeme biti i spavat na miru.
btw: HANFA svaki zahtjev ozbiljno prihvati i razmotri… posebice sada što je KSST pod budnim oko ZSE… pošaljite im copy paste ovog foruma i evo vam blokade trgovanja prije 16:00



@spiderman

s obzirom na mnoštvo kontradiktornih mišljenja, prvotnog naglog rasta, pa sada naglog pada, a radi zaštite vaših investicijski intersa, predlažem da uputite HNFI/ZSE zahtjev za blokodom trgovanja KSST… pa ćete barem neko vrijeme biti i spavat na miru.
btw: HANFA svaki zahtjev ozbiljno prihvati i razmotri… posebice sada što je KSST pod budnim oko ZSE… pošaljite im copy paste ovog foruma i evo vam blokade trgovanja prije 16:00

Ma, nema nikakve potrebe! Kome se ne sviđa KSST, neka proda po 2000 kn što se mene tiče! Ja mirno spavam i ovo me uopće ne brine! Hanfa vrlo dobro prati situaciju i vjeruj mi, vrlo male šanse postoje za manipulaciju!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



@spiderman

s obzirom na mnoštvo kontradiktornih mišljenja, prvotnog naglog rasta, pa sada naglog pada, a radi zaštite vaših investicijski intersa, predlažem da uputite HNFI/ZSE zahtjev za blokodom trgovanja KSST… pa ćete barem neko vrijeme biti i spavat na miru.
btw: HANFA svaki zahtjev ozbiljno prihvati i razmotri… posebice sada što je KSST pod budnim oko ZSE… pošaljite im copy paste ovog foruma i evo vam blokade trgovanja prije 16:00

Hahaha, sad bi da se zaustavi trgovanje a do maloprije si kvocao kao stara skvo [lol] [wink]

Šta je bilo ZZ Topchino, kestenje od 4900 postalo prevruće pa bi da te mama HANFA spašava sad ?

Ajde opusti se, biće 5600 dok kažeš keks, samo odmori par dana pa se vrati na ekran …

VLADA POSTAVLJA SVOJ NADZORNI ODBOR … Pitam se zašto …

Izvor – HUCNO.HR

E kad ovo osvane u novinama, a osvanut će možda već sutra biće show ovdje … Svi koji su izašli danas trčat će po proliveno mlijeko na 4500 opet , pa i 5000 [wink]

AJDE DA VIDIM TKO CE SAD PRVI ISTRCATI NA BLAMAZU OVDJE PA DISKREDITIRATI Hucno.hr

Kressho

Tko će prvi izgubit živce i uzet ova 2 komada na 3999 , ide ovdje malo jači odbijanac , špekulativna korekcija završena.


Tko će prvi izgubit živce i uzet ova 2 komada na 3999 , ide ovdje malo jači odbijanac , špekulativna korekcija završena.

Ako su se povukli na 4200, ne mora značiti da vam neće opet prosipati po 3900 ili 4000, zato ja nebi žurio! Samo strpljivo, pustite prodavače da povuku prvi potez!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Tko će prvi izgubit živce i uzet ova 2 komada na 3999 , ide ovdje malo jači odbijanac , špekulativna korekcija završena.

Nije još, pusti ih neka ruše dalje, možemo još dokupljivati po 3500. Nama je 4000 ipak daleko iznad prosjeka , a ne isplati se rušiti tako lijep prosjek [wink]

Kressho

sutra je znači sjednica Vlade i Skupština firme?



Tko će prvi izgubit živce i uzet ova 2 komada na 3999 , ide ovdje malo jači odbijanac , špekulativna korekcija završena.

Nije još, pusti ih neka ruše dalje, možemo još dokupljivati po 3500. Nama je 4000 ipak daleko iznad prosjeka , a ne isplati se rušiti tako lijep prosjek [wink]
[/quote]

Aj dobro , izašao sam i ja sa polovinom na 4600 , mogu čekat , ako opletu po asku imam dosta prostora za vraćanje unutra sa dobiti. Internet i računalo su mi odlično optimizirani , a investor brz kao kobra i ja odlučan.




@spiderman

s obzirom na mnoštvo kontradiktornih mišljenja, prvotnog naglog rasta, pa sada naglog pada, a radi zaštite vaših investicijski intersa, predlažem da uputite HNFI/ZSE zahtjev za blokodom trgovanja KSST… pa ćete barem neko vrijeme biti i spavat na miru.
btw: HANFA svaki zahtjev ozbiljno prihvati i razmotri… posebice sada što je KSST pod budnim oko ZSE… pošaljite im copy paste ovog foruma i evo vam blokade trgovanja prije 16:00

Hahaha, sad bi da se zaustavi trgovanje a do maloprije si kvocao kao stara skvo [lol] [wink]

Šta je bilo ZZ Topchino, kestenje od 4900 postalo prevruće pa bi da te mama HANFA spašava sad ?

[/quote]

Kolega, ja sam ušo i izašao na vrijeme te zaradio više nego solidnih 17%. :-))) pa se ne brinem ni za što!, dok Vi – po meni itekako trebate…
btw: budući da sam nesiguran dali ponovo kupit KSST, najbolje da HANFI upit za blokadom pošaljem ja, pa nek se HEP lijepo očituje koliko je kupnja KSST tj. investicija u KSST putem ZSE sigurna tj. isplativa….


… najbolje da HANFI upit za blokadom pošaljem ja, pa nek se HEP lijepo očituje koliko je kupnja KSST tj. investicija u KSST putem ZSE sigurna tj. isplativa….

da se tebi netko očituje je li kupnja KSST isplativa ili ne?!? i to HEP da ti se očituje?!?!
pa kako si ti uopće zalutao na burzu?!?!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

New Report

Close