KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Busate se svi u prsa. Pojavite se na skupštini dioničara, dođite pogledati tvrtku kako Bog zapovijeda pa onda trabunjajte.
Ne prodaje se ovdje poma i kukumar!

Možda je problem u tome što svi vi mislite da će Ivo Benzon novce od eventualne prodaje zemlje podijeliti s vama. prodavao je on i do sada zemlju Kaštelanskih pa nije dijelio s dioničarima, a nema jamstava ni da će ubuduće!
( kažem eventualne prodaje jer sto stvari može poći po zlu pa da se to ne ostvari slijedećih par godina )

Sve je vidljivo na ekranu. Da netko krupan zaista izlazi odavdje ne bi sam sebi srušio cijenu za 1000kn.
Vec bi ju održao na 4600 prema 4800 onaj dan, i prodavao par po par dionica satima, i danima.
Ovo se zove "istiskivanje".
Sva ova nocva ekipa koja pise sada ovdje zeli silom uci u nase udjele po cijeni koja nije realna s obzirom da Kastelanski Staklenici vec imaju dovoljno zainteresiranih kupaca na 7000 po dionici, i poslije ce imati obavezu javne ponude.
Dakle – oni danas moraju srusiti cijenu ispod 3500. Jedini je problem sto na ovaj nacin kupuju iznimno malo tudjih dionica, uglavnom svoje pretacu medju sobom.
Jer ako im nitko od nas ne prodaje od koga oni to kupuju ?

Transakcija koja dokazuje ovaj slucaj je indikativna – 12 komada u 10:06. U trecem danu pada nitko ne bi pokupio 12 komada 200 kn iznad trzisne vrijednosti, bez da ocekuje ozbiljan prinos.

Veliko je pitanje da li je ijedan od ovih naloga na prodaju sada stvaran.

SA LISTE DIONICARA KOJI U SVOJEM POSJEDU DRZE VECINU FREE FLOAT-a – Nitko ne prodaje.

Tko mi ne vjeruje neka priceka danasnje stanje na skdd.hr za 18.1. kada je prodano 720 komada sa visokim prosjekom i najvecom cijenom od 4900.
Vidjet cete da promjena nije bilo medju postojecim dionicarima, dakle ni 4900 nikome nije bila zanimljiva cijena.
A barem jedna osoba iz TOP 10 mora imati neku informaciju relevantnu za tijek natjecaja.
[wink]

Kressho


Zanimljivo kako je dan nakon donošenja odluke vlade (18.02). bio spektakl, kao što neki kazu, pa je početna bila 4000, a završna blizu 5000…..i što se promijenilo od onda da se jučer "panično rasprodaje" po iste 4000, osim što se očekuje skoro objavljivanje natječaja?
Meni se čini kako "udruženi sindikat" ima debelo prste u svemu ovom……samo ne znam koliko im se isplati nastavljati akciju, jer bi neki od njih mogli ostati bez svih papirića….

Nitko ne rasprodaje vec par igrača prebacuje iz ruke u ruku sto istih komada, i rusi cijenu, pritom izvlaceci po koju novu. Logika je slijedeca – sto vise i jace sruse cijenu vise ce se dionicara uspaniciti i prodati svoje udjele.
Da li po 3800 ili 4500 njima je sasvim svejedno. Vazno je da se sto vise iscijedi do objave natjecaja jer onda vise nece biti nikakvih dvojbi , pa ce i cijena biti uspostavljena sukladno takvim okolnostima.

Kressho


moglo bi danas opet gore

stvarno sam mislio da bi danas mogli gore,iznenadili me prodavatelj,iskreno nisu mi jasni…

svakoga dana u svakom pogledu...



@Matrix90

već smo to prezentirali – radi se samo o nacrtu – PRIJEDLOGU… na stranici HFP još ništa nije objavljeno… a dotad…?

[lol] [lol] [thumbsup]

Slabo ti ide matematika ha ?

Vlada predlaže Fondu , još nisam ovako nešto čuo. Dobro da nisi napisao da će ih moliti da raspišu natječaj …

Kressho

ni meni ovo nije jasno. što se dogodilo od četvrtka kad je Vlada dala obavijest pa do jučer ili danas?

ništa…

moze li mi netko odgovoriti
posto su izraelci tamo placali zemlju?
da li je sve bilo poljoprivredno zemljiste?
unaprijed hvala…

svakoga dana u svakom pogledu...




@Matrix90

već smo to prezentirali – radi se samo o nacrtu – PRIJEDLOGU… na stranici HFP još ništa nije objavljeno… a dotad…?

[lol] [lol] [thumbsup]

Slabo ti ide matematika ha ?

Vlada predlaže Fondu , još nisam ovako nešto čuo. Dobro da nisi napisao da će ih moliti da raspišu natječaj …

[/quote]
i ja sam ga pitao nesto slicno,a odgovor mu je bio da kupac ne mora prihvatiti prijedlog…

svakoga dana u svakom pogledu...

Eto tako se to radi – 20 komada po 4000 na prodaju , 20 na kupnju po 3856, prospeš se sam sebi preko razlicitih racuna i idemo dalje prema 3500kn.

Profesionalno, nema sta . To mu ne treba osporavati [cool] [lol]

Kressho

Ma, ja sebi postavljam samo jedno pitanje!? Ne znam jeli moguće da Vodovod Split rješava svoje dionice iz portfelja? To bi mi bilo donekle logično, jer godinama čekaju na naplatu, a sa druge strane i glupo jer se ne radi o nekom malom investitoru!
Naime, oni su za svoje potraživanje u izosu od cca. 5,2 mil. kuna dobili 1992 kom. KSST, a što znači po cijeni od 2.500 kn. Ako uzmete u obzir da je to bilo prije, čini mi se 10 godina, na to dodamo neku normalnu godišnju kamatu od 5% godišnje, ispada da je 4.000 kn cijena koja njih zadovoljava i po kojoj su naplatili svoje potraživanje u potpunosti!
Eto, naglas razmišljam, vidjet ćemo u petak, jesu li oni ti koji su jučer prosipali, a danas nastavili!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


moze li mi netko odgovoriti
posto su izraelci tamo placali zemlju?
da li je sve bilo poljoprivredno zemljiste?
unaprijed hvala…

dajte molim vas,sve sam pretrazio,ali ne mogu naci cijenu

svakoga dana u svakom pogledu...

DOKAZ DA SVE TEČE PO PLANU :

22. prosinac 2010. g.

Zadovoljstvo nam je informirati Vas da su naši članovi odlukama Vlade Republike Hrvatske do sada imenovani u nadzorne odbore društava:

Mihael Akerman – Regionalna veletržnica Benkovac d.d.
Edo Bašić – Veterinarska ambulanta d.d. Donji Lapac
Silvia Cikoš – Hrvatske šume d.o.o.
Ivica Čeme – Hrvatske šume d.o.o.
mr.sc. Katarina Čop Bajde – Bina-Istra d.d.
Alen Ćurin – Pomorski centar za elektroniku d.o.o.
Ante Dedić – Kaštelanski staklenici d.d.
Hrvoje Grdović – Odašiljači i veze d.o.o.
Prof.dr.sc. Hana Horak – Hrvatska lutrija d.o.o.
Dr.sc. Domagoj Hruška –Hrvatske šume d.o.o.
Zlatan Kuljiš – Petrokemija d.d. Kutina i Brodograđevna industrija 3. Maj d.d.
Diana Lukšić – Brodograđevna industrija 3. Maj d.d.
mr.sc. Luka Matijević – Autocestaa Rijeka-Zagreb d.d.
Zdravko Šimović – Kaštelanski staklenici d.d.
Josip Zaher – Croatia osiguranje d.d.

PREDZADNJI NA LISTI DAKLE IMENOVAN JE ODLUKOM VLADE REPUBLIKE HRVATSKE UOČI OBJAVE NATJEČAJA.
MISLIM DA JE OVO SASVIM DOVOLJAN DOKAZ DA VLADA RH ITEKAKO UZIMA OVAJ NATJEČAJ OZBILJNIJE OD DRUGIH KADA UOČI NATJEČAJA POSTAVLJA SVOJE LJUDE U NADZORNI ODBOR

Eto, Plejboj investigates – Plejboj finds out. For people [wink]

Izvor : hucno.hr

Datum ove objave mjesec i više dana ranije od datuma objave iste ove informacije u medijima.
Sutra na skupštini prihvaćanje kompletno novog nadzornog u službi samo jednog cilja – privatizacije Kaštelanskih Staklenika po 7000 kn po dionici.

A vi vidite sta cete , svako za sebe . No ova je informacija relevantnija od svih vaših piskaranja zajedno meni se čini [cool]

Kressho

New Report

Close