KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Meister – kupio 88 kom po 2100 prodao 87 na razinama od 2300-2500kn i 1 kom po 2250kn

Sretan [tongue] [smiley]

Ulaz mi je manji od 3100kn na KSST [tongue] [tongue]


sjecam se jednog djecaka koji je na sva zvona trubio da kupuje lrh po 2600 mimo uredjenog trzista. navodno se dobro nakupovao i nakon toga grdne pare izgubio.

cini mi se da je taj isti djecak zestoko usao u ksst iznad 4500 pa se sada ne moze umiriti i prestati pisati o kupcima koji su se prijavili na natjecaj prije nego li je odluka o natjecaju uopce donesena.

pustite ga na miru. pa zar mu nije vec dovoljno tesko sto je u kratkom periodu napravio nepopravljive gubitke [cry]

***ovdje nijedan dječak nema desetak milijuna kuna koliko je bio promet na razinama 3000kn do 4960kn za dionicu…osim ako ti ne smatraš da su sve te dionice pokupovali dječji vrtići

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

I da nalog od 100 kom na 3000kn, kako neuvjerljivo [lol]

HANFA promatra, je promatra ali ne smatra ona ništa [cool]

@matrix
Kolega – država je bez love… pokušava prodat "ono malo što je još ostalo" što skuplje… plasira vijest o tzv. ogromnoj vrijednosti KSST… burza reagira te diže cijenu… Vlada putem ZSE ima reg. potražnju te cijenu za KSST… što je veća cijena na burzi… cijena za javni poziv za kupnju je veći…
ako ne prođe 7.000 Kn… u eventualnom drugom krugu, cijena će bit okvirno cijeni na burzi… uz napomenu da će eventualni potencijalni kupac – cijenu na ZSE max. rušit… kao što je jučer već i počeo…itd.



@matrix

Kolega – država je bez love… pokušava prodat "ono malo što je još ostalo" što skuplje… plasira vijest o tzv. ogromnoj vrijednosti KSST… burza reagira te diže cijenu… Vlada putem ZSE ima reg. potražnju te cijenu za KSST… što je veća cijena na burzi… cijena za javni poziv za kupnju je veći…
ako ne prođe 7.000 Kn… u eventualnom drugom krugu, cijena će bit okvirno cijeni na burzi… uz napomenu da će eventualni potencijalni kupac – cijenu na ZSE max. rušit… kao što je jučer već i počeo…itd.

Prvo neozbiljno jest stavljat kupca u kontekst jučerašnjeg rušenja cijene jer time ne postiže ništa [wink] Uzmi u obzir koliko je kom protrgovano, te koliko je komada zapravo promijenilo vlasnika? [kiss] Ja to zovem iz šupljeg u prazno.

Drugo država je već jednom tražila 5500, pa povukla i sada traži 7000, što naravno svaki normalan čovjek bi rekao da je netko lud, ali, ali ovaj put iliti ovoga puta je uključena prenemjena zemljišta, kao i poslovni plan od 5 god…itd sto sam nabrojao. Mislim da je sve jasno ako u je dat rok od 60 dana nakon raspisivanja javnog poziva od HFP + dodatan rok ako se vidi da je potrebno ( ako HFP) zatraži [kiss]

@matrix90
današnji rezultat zbrojt ćemo u 16:00
Lp i sretno

moglo bi danas opet gore

svakoga dana u svakom pogledu...

Ma vraga moze,dok god imamo ovdje padobranaca koji su usli zadnjih dana, nije mi jasan covjek koji 2 dionice proda znaci rijec je o 8 tisuca kuna kaj mu je tak hitno ak je mislim da mu ovdje nije ni mjesto

Tek dok svi koji su mislili da ce preko noci napravit 100-150% ne izadju bojim se da necemo prema gore



@matrix90

današnji rezultat zbrojt ćemo u 16:00
Lp i sretno

Nemas tu rezultata, tu počinje od 7000 [cool]

Busate se svi u prsa. Pojavite se na skupštini dioničara, dođite pogledati tvrtku kako Bog zapovijeda pa onda trabunjajte.
Jedno je imati 100 hektara u slavoniji a drugo uz more. To kažem jer IMAM. Moja zemlja u slavoniji vrijedi oko 2kn/m2=270.000€, a na Resniku uz more (uz ogradu staklenika) 300€/m2, toliko su mi već nudili za 1000m2=300.000€!
I ne želim prodati, jer na 1000m2 sagradim barem 20 apartmana x 8000€/sezoni= 160.000€, a na zemlji u slavoniji od kukuruza imam 50.000€/godišnje ako se zvijezde poslože i to neusporedivo većem komadu zemlje.

A danas turisti prvo žele prvi red do mora kad su već na godišnjem. Apartmani koje imamo uz more su iznajmljeni po 100€/dan. Apartmani koje imamo 1km od mora nam zjape prazni za 30€/dan!

Ne prodaje se ovdje poma i kukumar!

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!






nema više dileme, KSST idu nazad na 4000 kn, ovčice su nakrcane na 4500-4990 i sad slijedi pad [cool]

[lol] [lol] [cool]

Nazivaš sam sebe ovčicom … Kako ćemo te lijepo ošišati danas [wink]
[/quote]

i kolega plejboj, tko je onda danas šišao, a tko je ošišan? ti koji si od mene kupovao po 4500 kn, pa mi prodavao na 4000 kn (kao što sam i rekao da će biti), ili obratno? [proud]
[/quote]

[lol] [lol] [lol]

Početniče, sutra ćeš mi to sve lijepo vraćati u bijegu ka 3000 [wink]

Tek da ti pokažem kako izgleda kada prvo lijepo primiš jedno gratis šišanje a onda oštrigaš svojeg bricu do gole kože [lol] [cool]
[/quote]

pa ti uopće ne kužiš igru, ovo sam uzeo samo da radim pritisak na cijenu, to mi je tek 1/3 planirane kupnje, do kraja tjedna kupit ću još 2/3, i to na dnu, od tebe [thumbsup]
[/quote]

PAS KOJI LAJE NE GRIZE [wink]

Ti zapravo ni sam ne znaš šta želiš jelda plašljivko ? Malo bi kupio, pa ti ja uvalim vruć kesten tek toliko da te primirim, onda mi prodaš pred kraj dana 500 kuna jeftinije po dionici… Pa te to toliko j..e da moras ovdje na forumu nastaviti blamazu kao da ti nije dovoljno sto sam ti izbio pare iz džepa ..

Čuj, svaka škola se plaća. I ja sam ju platio ovdje tako što nisam prodao cijelu količinu u petak i danas kupovao.
To je tako, i uvijek ce biti tako na burzi.
Natjecaj moze izaci svaki cas i svatko tko prodaje je sulud, jer ako ne dodje do nikakve promjene izmedju sluzbenog natjecaja i odluke VLade RH, nitko ti ovdje vise nece izlaziti ispod 5600 do 6000kn, a i tih nece biti mnogo.

Ceka se kraj , nije nagovor na kupnju, vidi sam sta ces ali nemoj poslije pricati da je Špil bio star [wink]

Kressho

New Report

Close