KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Po drugi put danas postavljam pitanje.

Vi stavrno mislite da ono prašine i plastike u najneelitnijem dijelu srednjeg Jadrana uz močvaru, vojarnu presječeno zračnom pistom vrijedi preko 100 milja Eura.
I da bi Toda dao toliko za par tona pomidora godišnje, ili Donalda Trump za Empire Kaštela Building?

Izbjegavaš istinu, a to boli.

Usotalom koji ti je razlog pisanja ako si toliko siguran da ne vrijedi ? [rolleyes] [lol]
[/quote]

Nemam pojma, možda ne volim urbanizam Kaštela, Vira i sličnih mjesta na Jadranu.
Ne volim kad se čopor novaka navuče i ogule.

Uostalom gdje je "pametni" nestao?
[/quote]

Navukli su te na Ingru, jer da te nisu navukli ne bi čekao sudnji dan [proud]

Dao si dovoljno dobar argument, zato cu ti prodati sutra [smiley]

Srdačan pozdrav
[/quote]
Kolega Matrix,
Nisam ja investicijki savjetnik da vas trebam uvjeravati na prodaju. Vaše pare, vi radite s njima što želite. Meni je ta brojka suluda, ali nekad ne znaš, možda i ima naivaca koji bi se isprsili.

Živjeli

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



@Plejboj

"Fly flot" dionica ima još ko u priči… točnije cca 9000 kom ispod top 6. … dakle day trade miliončeka nimalo neće falit narednih 60+ dana…

Heheh, to dobro govoriš! Sa obzirom na free float, nenormalna likvidnost! Sa tim da ih u opticaju negdje oko 5.000 kom. , a ostalo je u dosta čvrstim rukama!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Vidi li netko ovdje analaogiju sa Liburnijom ?

Mene to jako podsjeća na Liburniju, ali šta ćeš… to je ipak burza! [sealed]





nema više dileme, KSST idu nazad na 4000 kn, ovčice su nakrcane na 4500-4990 i sad slijedi pad [cool]

[lol] [lol] [cool]

Nazivaš sam sebe ovčicom … Kako ćemo te lijepo ošišati danas [wink]
[/quote]

i kolega plejboj, tko je onda danas šišao, a tko je ošišan? ti koji si od mene kupovao po 4500 kn, pa mi prodavao na 4000 kn (kao što sam i rekao da će biti), ili obratno? [proud]
[/quote]

[lol] [lol] [lol]

Početniče, sutra ćeš mi to sve lijepo vraćati u bijegu ka 3000 [wink]

Tek da ti pokažem kako izgleda kada prvo lijepo primiš jedno gratis šišanje a onda oštrigaš svojeg bricu do gole kože [lol] [cool]
[/quote]

pa ti uopće ne kužiš igru, ovo sam uzeo samo da radim pritisak na cijenu, to mi je tek 1/3 planirane kupnje, do kraja tjedna kupit ću još 2/3, i to na dnu, od tebe [thumbsup]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!






Po drugi put danas postavljam pitanje.

Vi stavrno mislite da ono prašine i plastike u najneelitnijem dijelu srednjeg Jadrana uz močvaru, vojarnu presječeno zračnom pistom vrijedi preko 100 milja Eura.
I da bi Toda dao toliko za par tona pomidora godišnje, ili Donalda Trump za Empire Kaštela Building?

Izbjegavaš istinu, a to boli.

Usotalom koji ti je razlog pisanja ako si toliko siguran da ne vrijedi ? [rolleyes] [lol]
[/quote]

Nemam pojma, možda ne volim urbanizam Kaštela, Vira i sličnih mjesta na Jadranu.
Ne volim kad se čopor novaka navuče i ogule.

Uostalom gdje je "pametni" nestao?
[/quote]

Navukli su te na Ingru, jer da te nisu navukli ne bi čekao sudnji dan [proud]

Dao si dovoljno dobar argument, zato cu ti prodati sutra [smiley]

Srdačan pozdrav
[/quote]
Kolega Matrix,
Nisam ja investicijki savjetnik da vas trebam uvjeravati na prodaju. Vaše pare, vi radite s njima što želite. Meni je ta brojka suluda, ali nekad ne znaš, možda i ima naivaca koji bi se isprsili.

Živjeli
[/quote]

Onda?

@Matrix90
već smo to prezentirali – radi se samo o nacrtu – PRIJEDLOGU… na stranici HFP još ništa nije objavljeno… a dotad…?



@Matrix90

već smo to prezentirali – radi se samo o nacrtu – PRIJEDLOGU… na stranici HFP još ništa nije objavljeno… a dotad…?

a postoji mogucnost da ga ne usvoje????

svakoga dana u svakom pogledu...



Vidi li netko ovdje analaogiju sa Liburnijom ?

Mene to jako podsjeća na Liburniju, ali šta ćeš… to je ipak burza! [sealed]
[/quote]

Ajde vas dvoje malo pojasnite, kakve sličnosti ovo ima sa LRH? Ma, kako se samo nađete, neznalice!?

matrix,

pa, daj čovječe prestani više sa citranjem citiranih citiranja i ponavljanja, ustvari, ajde ti lijepo na IGNORE!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



@Matrix90

već smo to prezentirali – radi se samo o nacrtu – PRIJEDLOGU… na stranici HFP još ništa nije objavljeno… a dotad…?

Kakvom nacrtu? Jel znas sto je nacrt uopće?

Imas sve potrebne podatke u "nacrtu " [lol]

Sjednice fonda su inače bile utorkom ili četvrtkom,ali uzevši u obzir vremenski razmak između zadnje sjednice vlade, očekujem da će stvar biti raspisana (javni poziv) od HFP-u u iduća dva tjedna.

Ono što očekujem jest to da će se u idućih 60-ak dana (sa)znati novi vlasnik KSST.

Ovo nije poziv na kupnju ili prodaju dionica.

Srdačan pozdrav

Sjednice fonda su inače bile utorkom ili četvrtkom,ali uzevši u obzir vremenski razmak između zadnje sjednice vlade, očekujem da će stvar biti raspisana (javni poziv) od HFP-u u iduća dva tjedna.




@Matrix90

već smo to prezentirali – radi se samo o nacrtu – PRIJEDLOGU… na stranici HFP još ništa nije objavljeno… a dotad…?

Kakvom nacrtu? Jel znas sto je nacrt uopće?

Imas sve potrebne podatke u "nacrtu " [lol]

Sjednice fonda su inače bile utorkom ili četvrtkom,ali uzevši u obzir vremenski razmak između zadnje sjednice vlade, očekujem da će stvar biti raspisana (javni poziv) od HFP-u u iduća dva tjedna.

Ono što očekujem jest to da će se u idućih 60-ak dana (sa)znati novi vlasnik KSST.

Ovo nije poziv na kupnju ili prodaju dionica.

Srdačan pozdrav
[/quote]
kao što rekoh…a dotad bu svega i svačega +/- itd. još…!

@sector
Svakako da postoji tj. da ga ne usvoji eventualni kupac…

…šta je reko Čobanković…da će se ovdje u KSST proizvoditi posebna vrsta proizvoda…..?
Čudnovati paradajzi…medicinski turizam uz zvukove slijetanja i polijetanja aviona…hmelj..novo splistko
pivo ..hajdukovac…specijalni hoteli koji se sami održavaju prek zime…plastenici sa orhidejama
za nezapolene žene i majke…što ? ŠTO ????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close